Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Майчинство в ЕСнови [re: rewe]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано25.05.11 23:30



Ех, поне част от текста да беше на кирилица, например тази, която не съдържа немски думи и линкове. Информацията, която предоставяш ми е много интересна, но ми представлява огромна трудност да я разчета. Нали има Кредор?
Пишете на кирилица! Българи сме все пак, независимо къде живеем.



Тема кирилицанови [re: tswete]  
Автор rewe ()
Публикувано27.05.11 22:43



Да,
Отоговорих тук да помогна и на други които имат такЪв проблем, на които му е трудно да не чете.
Но както е обичаино в БГ като отделиш време да помогне беЗкористно на някого (вЪпреки, че ти самия нямаш такова) вместо едно благоаря ти се казва какво ое можело да направи по добре...типично, нали и доста нагло



като имам време пиша на кирилица, но ми се стори спешно (жената ме беше помолила на бележка настоичиво да и отговоря).
Бебето ми е на 7 месеца и като ревне и отивам и не се знае кога пак ще време.
Има много немски думи понеже предполагам, че тя не говори добре езика и трудно ще се ориентира кое как се казва, а документите са многооооо...

...and may the force be with you!


Тема Re: кирилицанови [re: rewe]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано28.05.11 10:58



Все пак, не си единствената, която помага безкористно. Аз от това си изкарвам хляба и тук винаги съм отговаряла на подобни професионални въпроси, без каквото и да било насреща. Но, за разлика от теб, заставам с името си зад това, което съм написала. Не споделям само опит, а и знания. Така че, точно на мен да ми казваш, че ти споделяш безкористно???
Но, независимо безкористно или каквото и да било, като мразиш толкоз България, защо въобще си губиш времето да ни обръщаш внимание на нас - българите. Всички интелигентни европейци държат на националния си език, азбука и самосъзнание. Били те немци, французи, испанци, италианци... Аз също уважавам и ценя българския език и азбука. И се надявам всеки българин да го прави. Това, че сте емигранти, не ви прави по-малко българи от нас, които сме в България, нито повече пострадали от България или повече изстрадали. Направили сте своя избор и не живеете в България, поне не я плюйте, а я уважавайте. Както правят всички европейци за родината си!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.