Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема А и още нещо...нови [re: Luna Chocolata]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано30.09.10 13:45



Доки каза никаква каша (а аз точно имах намерение да въведа каша следобяд), че "помпала" килата... Добре, ама аз имам някакви останали спомени, че имаше и каши за алергични деца и за всякакви - демек, сигурно има и такива, които не са много калорични?!
Направо съм в пълно недоумение какво да го храня това дете. Него ако го питаш - давай яко АМ, пие като невидял... Ама не може така - ще стане сто кила
:)) Иначе е супер подвижен, още от преди над месец се научи да се обръща, прави 320 градуса без проблем, т.е. може да се завърти около оста си, вече застава и на колене за малко, но все още не пълзи, но очаквам всеки един момент да успее да пропълзи и да почне да се придвижва така...

Иначе ето го с батко му - единия кльочав, другия - дунди







Тема Re: Мацки, дайте съвет за хранене на 6 месечнонови [re: jana]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано30.09.10 13:46



Ще питам чичко Google





Тема Re: А и още нещо...нови [re: Luna Chocolata]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано30.09.10 13:54



За алергичните деца не са ли безглутенови и безмлечни? Дали имат нещо общо с калориите? И аз така знам за кашите, че помпат. Но пък не може да го държиш гладно, а казваш, че сте в норма. Защо не изчакаш още месец-два преди да го слагаш на диета

? Не ми се вярва няколко месеца да му окажат влияние на бъдещото развитие. А щом е подвижен, значи му трябва много енергия. На мен хич не ми се вижда дунди !



Тема Re: А и още нещо...нови [re: Luna Chocolata]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.09.10 13:56



Ах, че е бузааан, виж какво като проходи ще смъкне кила и дупе, но наистина кашите надуват и аз давах супер рядко



Hot stuff

Тема Re: Мацки, дайте съвет за хранене на 6 месечнонови [re: Luna Chocolata]  
Автор krisi_mi (Мама на Дони)
Публикувано30.09.10 14:10



Моето бебче ще стане на 9 мес,преди три седмици го теглиха и беше 9270,72см.Качил беше кило и 100 за един месец,а уж трябва да качват по малко на тази възраст.Все още го кърмя вечер и сутрин,а понякога и по два пъти през ноща - в най добрия случай веднъж.Така че не сте изключение че сте наддали 1 кг. за един месец - по спокойно

.И аз се бях притеснила, но просто детето расте едро не дебело.Като поотрассне още малко ще изразходва повече енергия.НА 6 месеца беше 7400.Мисля че на тази възраст е трудно да го ограничиш.За храненето с АМ не мога да дам мнение,кърмя от самото начало и нито веднъж не съм предлагала АМ.



Тема Re: А и още нещо...нови [re: Luna Chocolata]  
Автор krisi_mi (Мама на Дони)
Публикувано30.09.10 14:13



И изобщо не изглежда дебел.Малък сладур!



Тема Re: А и още нещо...нови [re: krisi_mi]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано30.09.10 14:17



Снимката е отпреди месец и половина. По-късно ще сваля от телефона си актуална, но наистина не е точно дебел, просто е едър и има едни бузи - да ги изядеш.... понеже баткото ми беше кльочав от раждането си, та до днес, сега много им се радвам на тия бузи...





Тема Re: Мацки, дайте съвет за хранене на 6 месечнонови [re: krisi_mi]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано30.09.10 14:20



А какъв ви беше режима на 6 навършени месеца? По колко хранения на ден, с каква храна извън кърмата си хранила и по колко, ако не е тайна? :)



Тема Re: А и още нещо...нови [re: _dexter_]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано30.09.10 14:23



Четох в нета, че има на Плазмон безглутенови (но не са безмлечни!). Водят се за след 4 мес. възраст. Мисля да взема такива и да добавям в плодовото пюренце. Проблема е,ч е засега той не се кефи особено на самото пюре...





Тема Re: А и още нещо...нови [re: Luna Chocolata]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано30.09.10 14:27



Шоколатке, детето ти въобще не е дебело! Или моето е, защото на 5 1/2 м. тежи 8100.

Доки не каза нищо, че е с такова тегло, а е и супер мързелив - още нито се обръща, нито сяда! Това с яденето през нощта и с пъхането на всичко в устата не го ли отдаваш на зъбки?! Дани като вадеше зъби ядеше като свинче - по сто пъти на вечер! Да не би затова да ти е приревал през нощта?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.