Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Ей това е готинонови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.09.10 18:31



Ех, че приятни спомени ....



Hot stuff

Тема Re: СПАМ-канови [re: incendio]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.09.10 21:51



Оооо. Баници, гüвеч, сърмички, салата с ракия...толкова работи съм поръчала, че не знам по колко пъти дневно трябва да ям

.



Тема Re: Ей това е готинонови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.09.10 21:53



Ехеее. Ностагия





Тема Флуорираното мляконови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано20.09.10 09:16



Днес в детската градина ми дадоха една декларация за съгласие - че съм информирана и съгласна да дават на детето такова мляко. В декларацията пише, че ако не съм, щели да дават обикновено. Та се чудя - дават ли наистина обикновено мляко на несъгласните...... Госпожата нещо ми подхвърли, че нямало опция за несъгласие, но може би имаше пред вид самия текст на декларацията. Довечера ще питам, междувременно ще почета още малко в нета за флуора. Как е във вашите градини - има ли алтернатива на флуорното мляко?



Тема Re: Флуорираното мляконови [re: _dexter_]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано20.09.10 09:27



В нашата градина млякото би трябвало да е обикновено краве!


За пръв път чувам за такива декларации!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Флуорираното мляконови [re: Zori_D]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.09.10 11:04



аз пък за първи път чувам за такова мляко



Декс, Яна вече в монтесори ли ходи?!



Тема Re: СПАМ-канови [re: surfline]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.09.10 11:06



ей... какъв глад...

ако беше бременна щеше да е опасно за живота



Тема Re: Флуорираното мляконови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано20.09.10 11:11



Аз бях срещала някъде из нета инфо за такива декларации по повод някакви протести на родители, но тогава не ми беше на дневен ред.
Инсе, още не - от 1ви октомври сме я записали. За сега само за месец, да видим как ще потръгне. Но кого заблуждавам..... честно, не мога да се сетя една положителна черта в тази наша градина - аз ли нещо не съм на ред, не знам....





Тема Re: Флуорираното мляконови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.09.10 12:53



ами честно казано и за мен не е нормално 1 човек да отговаря за 30 3годишни хлапета...





Тема Re: Флуорираното мляконови [re: _dexter_]  
Автор snich (top4o)
Публикувано20.09.10 13:49



Аз попълвах в началото такава декларация.Не знам дали несъгласните получават обикновено.Не искам да съм черногледа и параноична,но искрено се съмнявам да дават различно мляко.Най-малкото ,ако детето е алергично,трябва да потвърждаваш различното му меню всеки месец,а за нормалното мляко никой не те пита повече. Нас ни посъветваха да не добавяме флуор - да не използваме пасти за зъби с флуор,да ползваме минерална вода с ниско съдържание на флуор и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.