Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Нямам търпение!нови [re: Nasinda]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано15.09.10 16:54



Дайте наистина да се организираме. Не съм ви виждала всички поне от година, да не е и повече...






Тема Re: СПАМ-канови [re: surfline]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано15.09.10 18:37



Бе момичета, Дес къде се загуби? Ами Ранди?



Тема Re: СПАМ-канови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано15.09.10 22:10



Щом и Албенчето не плаче всичко е наред





Тема Re: СПАМ-канови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано15.09.10 22:17



Деси не са ли в Рим, а Ранди си е в България





Тема Re: дъжд и детска градинанови [re: NikiFin]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.09.10 10:35



Вашето не знам какво е, но нашето е заден ринит. Пак третата сливица. Сополите не ме тревожат толкова, защото не са зелени, но като започне да кашля през нощта и вече си е притеснително. А сополите по принцип са защитна реакция на организма към чуждите бактерии. Не е болест само по себе си и трябва да им се помага да си вършат работата, т.е. да пазят от бактериите.



Тема Re: СПАМ-канови [re: galia71]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано16.09.10 12:43



ранди е до края на септември в България. Предполагам са я нападнали с разни баници, луканки и пр. благини и , разбираемо, не и остава много време за форум

.



Тема Re: дъжд и детска градинанови [re: _dexter_]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано16.09.10 12:48



Декс, в нашата градина ги извеждат сутрин и следобяд ако не духа силно или не вали! Миналата зима дори в слънчево-студените дни не ги извеждаха! И мен ме е яд, но това си е практика във всички градини!
Личката от понеделник тръгна и тази сутрин ми прокашля, преди седмица беше със сополи и кашлица от тях, но два-три с капки ги оправихме! Миналата година от септември до към декември беше почти нон стоп с хрема! Ще видим тази година как ще е!
Писна ми от болести, вируси и антибиотици!





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Нямам търпение!нови [re: tani4ka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано16.09.10 12:49



Хайде - аз кацам доста късно в събота(25-ти), така че предлагам или неделя, или понеделник след работа да му лафнем на по едно оризово вино и калифорнийски ролца

.



Тема Re: СПАМ-канови [re: surfline]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано16.09.10 18:05



май и на теб вече ти точат баниците и бозата



Тема Ей това е готинонови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано18.09.10 16:28



Целият сайт е супер. Малко носталгия по миналите дни








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.