Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: А сега?!?!нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано15.09.10 10:46



При нас беше така преди 2 години и пратих Боби за месец и половина на частна градина.

Нагоре ми дойде, но нямах друга алтернатива...




Тема Re: СПАМ-канови [re: incendio]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано15.09.10 10:47



И ти вървиш по моя път - ей така си свалих килограмите след раждането на Албенката...И да ти кажа - все още реве и се буди през нощта.






Тема Re: СПАМ-канови [re: flor4eee]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано15.09.10 10:48



Браво на момчето - пожелавам ти да не ти създава грижи и да не боледува.


И моите хлапета са от понеделник на ясла и градина и ходят с огромен кеф, което пък ме радва и успокоява.




Тема Re: пилешка каша за душатанови [re: flor4eee]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.09.10 10:50



Олиото не се добавя а се ползва за да се направи соса с него. Не знаеш ли как се прави сос. Запържва се брашното в олиото - това е начинът.
После лека полека с едобавя бульона с непрекъснато бъркане докато се получи фин сос. Мислех, че всеки знае ама явно трябва да го поясня в рецептата.
Иначе колко е мазен бульонът зависи от самото пиле. Дали е умрел в кожата си бройлер или тлъста кокошка, дали е варено с кожата и т.н. Всеки си го прави както си предпочита.




Тема Re: Нямам търпение!нови [re: NikiFin]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано15.09.10 11:45



Седмица и половина до моето връщане в София, а вече нямам търпение и времето минава толкова бавноооооо



Искам си детенцето. Искам си сестрата и племенниците. Искам си приятелите. Искам си мръсната и шумна София. Искам си разходките. Искам си колата.

Не искам да видя море повече, руска и английска реч.....



Тема Re: Нямам търпение!нови [re: Nasinda]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано15.09.10 11:46



Хахаха разсмя ме...





Тема Re: дъжд и детска градинанови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано15.09.10 11:53



Хичкок пасти яде пред теб



Hot stuff

Тема Re: Нямам търпение!нови [re: Nasinda]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано15.09.10 13:40



И мен ме разсмя, но от друга страна те разбирам - и на мен биха ми липсвали приятелите...
Но Боби ми каза (след 2-месечен престой във Варна), че иска да се преместим да живеем там.






Тема Re: А сега?!?!нови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано15.09.10 13:46



Върха на сладоледа са тия. Не могат ли да се ограничат поне до ремонт на най-наложителното(кухнята), а останалото да направят догодина лятото?





Тема Re: Нямам търпение!нови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано15.09.10 13:51



Това ми звучи като повод за клубна сгляда - и аз сеизтърсвам на 25-ти в Столично

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.