Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: СПАМ-канови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано14.09.10 20:20



Добре дошла отново на Работчето - много ми липсваше!!!
Яна, съжалявам за закъснелия ремонт в ДГ - без думи съм


Алекс вече е в четвърта, последна (предучилищна) група в ДГ - много се гордея с него и все се питам кога беше на 2 и тръгна на ясла за първи път, кога стана на 6 и вече е толкова голямо момче...

Изготвям професионално лични и партньорски хороскопи!

Тема Хайде да е по вода на бъдещите първокласницинови [re: surfline]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано14.09.10 20:58



... пък и на всички останали ученици и техните родители, братчета и сестрички...
Черпя с виртуална пита за моята утрешна първокласничка...



Редактирано от *margo* на 14.09.10 20:59.



Тема пилешка каша за душатанови [re: surfline]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.09.10 09:54



от кога не сте правили пилешка каша? Рекох да ви подсетя

.
Аз правих оня ден и много ни се услади. Даже пуснах рецептата в датските мами и там полудяха по нея.




Тема Re: пилешка каша за душатанови [re: NikiFin]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано15.09.10 10:15



Никога не съм правила такова нещо

, би ли пуснала и тук рецептата, че два дни ще сме сами с фъсти, може да пробвам (мъж ми отказва да яде всякакви видове каши и фрикасета - лош спомен от морското училище )



Тема дъжд и детска градинанови [re: surfline]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.09.10 10:16



В БГ извеждат ли децата навън, когато вали ми е много интересно.
Тук понеже много често вали и няма как да не ги извеждат. Екипират ги като ескимоси и марш под дъжда.
ОК. Ама днес вали из ведро направо и си е почти буря, яко духа. А те поръчали автобус и цялата детска заминава на една огромна природна площадка. Всичко добре, ама като се замисли човек установява лека полека каква дивотия е това.

1. Цял ден ще седят навън по дъжда.
2. Плошадката цялата е направена от дървета, по които децата ходят. А като вали стават толкова хлъзгави, че нема да ви разправям.
3. Планивали са да палят огън и да си правят барбекю. Тук не е спряло да вали от една седмица и продължава. Как ще запалят огън с мокри дърва под дъжда не ми е ясно. Усещам как ще си останат гладни всички, то е направо порой, баси лудите. Ама заминават щото били поръчали автобуса.

Питах ги не може ли моите деца да останат в детската казаха твърдо и непоколебимо НЕ.
Утре заминаваме за Франция на почивка. Сега остава някое да се подхлъзне да счупи крак или ръка и да се наложи да почиваме в болницата. Щях да ги оставя в нас ама днес съм на училище цял ден.
Бесна съм, как може да са толкова прости. А като с еобадих да ги питам може ли децата ми да си останат в детската те реагират, като че ли съм луда и се притеснявам за глупости. Не знам как биха се чувствали ако техните собствени деца седят навън сял ден в пороя и мръзнат. Освен това казаха и че ще гърми, и в такива случаи не трябва навън да се стпи да не ги удари гръм. Баси тъпаците, боли ме глава от яд






Тема Re: дъжд и детска градинанови [re: NikiFin]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано15.09.10 10:21



Може да са тъпаци, но едва ли са самоубийци. Може да се върнат като видят какво е реалното положение. В случая обаче те разбирам напълно....
Тук сме в другата крайност (поне в нашата градина и от 5 дневния опит, който събрах). Децата в първа група се извеждат само ако условията са идеални. Единия ден не ги бяха извели, защото духало вятър! А все пак си е още лято. За извеждане в дъжд и дума не може да става, цяла зима си седят в стаята. Което лично мен ме побърква, само като си го помисля - цял ден без да глътнеш свеж въздух дори за половин час

! Но - всеки си носи кръста на избора на държава (ако това може да се нарече избор де !)



Тема Re: пилешка каша за душатанови [re: _dexter_]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.09.10 10:22



те я тук






Тема Re: дъжд и детска градинанови [re: _dexter_]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.09.10 10:25



толкова са прости че ми иде да бегам от тук и повече да не стъпя.
Не мислят ли че на полето в тия гръмотевици може да ги удари гръм бе. Не знаят ли че в такива случаи се препоръчва изобщо да се не се излиза.
Един мой комшия в Видин така на полето го удари гръм и го уби




Тема Re: пилешка каша за душатанови [re: NikiFin]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано15.09.10 10:38



Добре звучи... това си е фрикасе, нали?
Как се прави точно соса от олио и бульон? Или и брашното се слега вътре? Ники, не става ли много мазно като се добави и олио, бульона не е ли достатъчно мазен?



Тема Re: някой знае ли за колко време...нови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано15.09.10 10:40



Ние ги дадохме в четвъртък и в понеделник сутрин ги взехме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.