Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: как бихте отговорилинови [re: NikiFin]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано22.09.10 10:34



Да ти кажа и на мен не ми се удаваше, но някак се научих, то си става автоматично. В един момент евентуално (освен ако по някакъв начин нямаш нужда от тая тръпка) ще се наситиш на това все да се ядосваш за простотии, да спориш за глупости и пр. Ще изчезне и тая нужда да затвориш устата на някого и да го ядосваш ... и няма да приемаш като поражение това, че си си замълчала и видиш ли другия те е затапил ... и ще им теглиш една майна... и ще ти е кеф и хич няма да ти пука кой какво говори...





Тема Re: как бихте отговорилинови [re: flor4eee]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.09.10 10:37



да, лека полека и при мен това се случва. Явно още не съм се наситила, границата на насищането ми е доста високо както и на търпението




Тема Re: как бихте отговорилинови [re: NikiFin]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано22.09.10 10:41



То и на мен да ти кажа, като на типичен Телец, обаче прелее ли чашата, няма връщане назад





Тема Re: как бихте отговорилинови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.09.10 10:50



Да, и аз съм такова дете, никога не съм имала баща. Ама майка ми е доста мъжествена, по мъжествена от мъжете. ДОста си приличат със свекърва ми в това отношение, само дето майка ми е по себеоотдайна, внушила си е, че и е забранено да се забавлява и прекалява с всичко. В резултат сега е болна и грохнала а свеки свеки ден с винцето и джинчето и има повече енергия и е по здрава от мен, защото си знае интересите.

А за границата - свеки не ми се меси чак толкова много че да ми пречи, просто на моменти ги пуска едни дразнещи. Аз принципно нямам против да и чувам мнението, понякога казва по нещо умно и интересно. А и някак си не ми се иска хората да ги е страх от мен и да не смеят да се изкажат. Такава съм си, обичам свободата и ценя и чуждата. Не само ами и държа хората покрай мен да се чувстват свободни да си изкажат мнението.
Айде сега ви оставям оставям. Планували сме хубав ден днес, без деца. Ще обикаляме френските винарни и ще пробваме вина. После ще обядваме, пак без деца. Дано като се върна ги намеря живи и здрави, че кви са диваци, оня ден Теди падна по стъпалата и се изпретрепа, носа си разби и одра и главата и целия е като оцеляло по чудо камикадзе. И падна под носа на баща си





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.