Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: как бихте отговорилинови [re: NikiFin]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано21.09.10 18:45



Ми как?! Първо, изобщо не бих коментирала със свекърва си дали детето ми си има или не баща на място. От там нататък бих й игнорирала коментарите.



Тема Re: имуностимулаторинови [re: incendio]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано21.09.10 18:50



Да, и аз мисля да го подкарам Тоби преди да е донесъл нещо. От Холандия се върна със сополи, оправих ги с капки с клеева тинктура с изтекъл срок на годност

Обаче взе да се захлажда тук нощем (иначе днес пак е над 30 градуса), а не мога да го накарам да спи с пижама (за бебета била?!) или пък да спи завит, вечно спи върху завивките, та малко ме е страх да не настине.
Да се "похваля" - снощи успях да го приспя в 23:15 В 22:15 приключихме с всичките процедури, но човека се разсърди, че го карам да спи и се скри в неговата си къща, т.е. под завивките. Викам си за 5 мин. е готов... нищо подобно, едва в 23:15 го измъкнах от там плувнал в пот и заспал.



Тема Re: как бихте отговорилинови [re: flor4eee]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.09.10 19:13



На мен не ми се удава да игнорирам особено ако целта е да ме подразнят. Сигурно игнор в този случай е най подходящ ама... не е за мен тази методика. Ползвам я само когато не се сетя как да затворя устата устата на нахалника или поне да го ядосам порядъчно




Тема Re: как бихте отговорилинови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.09.10 20:27



Ама защо изобщо свекито се завира къде не й е работа, това си е твое семейство и тя няма думата, имала е шанс да възпитава деца, възползвала се е, оттук насетне просто я научи къде е границата и да не я преминава, за да сте в добри отношения и да не се налага да си късате нервичките взаимно.
В конкретният случай прост оне бих коментирала с нея нищо. Вината за боя на децата върху теб не е само липса на силна мъжка ръка, но това е друга тема.



Hot stuff

Тема Re: имуностимулаторинови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.09.10 20:52



Ооо на нас този проблем със спането ни отпадна, в момента в който се наложи да става за детска в 7ч вечерно време е в леглото в 21:30 и 22ч е вече заспала.


Колкото за имуностимулантите аз 3г. поред давах Спирулина, миналта година почнах на Аквасорс Коластра и чиста зелена енергия, доволна съм, но тази година още не съм решила какво да й давам и дали изобщо да й давам.

Hot stuff

Тема Re: Флуорираното мляконови [re: incendio]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано21.09.10 21:09



Купувам само Nenedent без флуор. Предната седмица водих Стефчо на зъболекар и пу-пу няма му нищо, а и със захапката е добре. Срам, ама доскоро си смучеше палеца.

Сега съм се заредила от аптеката със 6 опаковки в багажа, че там такава паста няма.
Слава богу в София не се процедира тази флуорна профилактика в ДГ на Шарков и сие. Познавам деца с флуороза заради пиене на Зимафлуор като бебета. Розовата вода на Девин е с по-ниско съдържание на флуор отколкото синята. Bilkadent е българска хомеопатична паста и не съдържа флуор.



Тема Re: как бихте отговорилинови [re: NikiFin]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано21.09.10 21:35



Колкото и да ненавиждам това чудо на планетата - СВЕКЪРВАТА, в този случай съм съгласна с твоята - това, че детето ти те бие по никакъв начин не го свързвам с липсата на строго отношение от страна на бащата! А ако нямаше такъв кого щеше да обвиниш?! Иначе коментари със свеки относно семейство, мъж, секс и каквото се сетиш - НИКОГА И НИКАКВИ!





Тема Re: как бихте отговорилинови [re: mishellinna]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.09.10 23:05



Ако го нямаше бащата и децата нямаше да ги има

.
Аз пък мисля, че бащата е този, който налага дисциплината. Ако майката не може да се справи с дивите деца бащата би трябвало да може... поне това ако не друго...
Нали казват, че деца расли без баща пропадат щото майката не може да ги контролира. Че има мъжествени майки като моята свеки е ясно, ама далеч не всички са в състояние да се справят с такива чудеса като моите. Като гледам специално жените около мен са толкова разкиснати и от едно мрън на детето полудяват хич не ги виждам как с моите биха се оправили.
А баща им вече наистина се съмнявам в мъжествеността му защото и той има проблеми да се опраи с тях. Не знам дали си правят квото искат щото по правило ги игнорира, но подозирам че това е част от проблема. За мен непрекъснатото игнориране и бурно реагиране само когато вече минат всички граници не е правилен начин за възпитание. Но мъжът ни е предприел тази тактика и не мога да се разбера с него. Но го виждам че се мъчи понякога, ама просто и той самият е по малко издръжлив от мен. Бе... като гледам от всички аз съм най издръжлива за сега. Явно децата (както и целия свет) са видели че много търпя и много нося и си действат по задачата. Ама кво да правя като не съм лигла а си тегля теглото и си трайкам. Това че тук изглежда че рева няма нищо общо с реалността свъщност.




Тема Re: как бихте отговорилинови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.09.10 23:06



бе не е само липса на мъжка ръка ама понякога точно това им липсва на децата




Тема Re: как бихте отговорилинови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.09.10 09:06



И на децата и на свекито трябва да поставиш предел на вмешателство. Колкото до това дали деца могат да се гледат без бащи - МОГАТ!!! Имам 2 приятелки разведени сами отглеждащи децата си и 1 с починал мъж отново сама борейки се с живота, е нито едно от децата немога да го нарека неотгледано, невъзпитано и прочие. Съвсем нормално развиващи се.

Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.