Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Флуорираното мляконови [re: _dexter_]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано20.09.10 13:54



Преди две години във Варна отмениха това с флуорираното мляко. Явно някой смята, че на родителите им е много къса паметта и пак се опитват да прокарат това начинание. Протестирайте отново.
Ето

в другият форум! Моля те, Декс, прочети я!

Молим всички да се информират и да информират максимално много хора за безумието да се въведе флуорна профилактика. С много мъки тази програма беше отхвърлена преди 2 г сега наново се опитват да си усвоят средства по нея.. Вярно е че говорят как само на съгласните ще се дава, но това на практика е невъзможно. Който счита че флуорът е полезен, може да говори с личен лекар да му изработи индивидуална програма.. не е нужно всички да сме обект на нечие безумие..
С приятел изготвихме бюлетин който всеки мож да разпечата и да информира максмално хора около себе си.. Можете със съгласието на учител да гоизложите на таблото в групите.. не можем да позволим това безумие да се повтори: http://logi.hit.bg/caries.html


Редактирано от нeмиpницa на 20.09.10 13:55.



Тема Re: Флуорираното мляконови [re: нeмиpницa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано20.09.10 14:40



Нем, благодаря, прочетох! Ще питам днес каква е тази работа с млякото.....



Тема Re: Флуорираното мляконови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.09.10 17:32



пиши какво е станало



Тема Желаещи мами утре за Витошанови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.09.10 09:21



Мисля да разходя Ния с лифта към Витоша, да се качим горе да обядваме, разходка и обратно. Някой да желае да се присъедини към нашата банда?

Hot stuff

Тема Re: Флуорираното мляконови [re: snich]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано21.09.10 10:16



Последния път като купувах паста за зъби на Тоби ми направи впечатление, че нямаше детска паста без флуор. Да не говори, че на опаковката пише с големи букви "С флуор" сякаш е нещо положително.
Как може на пазара да няма ни една детска паста за зъби без флуор при наличието на всички изселдания колко е вреден?!?!



Тема Re: Желаещи мами утре за Витошанови [re: jana]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано21.09.10 10:34



Супер идея! За съжаление вчера я взех от градината с разстройство - ама направо омазана и покашляща, та отпадаме. Иначе на нея много й хареса лифта на Боровец и съм й обещала да отидем и на Витошкия, но ще е друг път.
И тъкмо да питам - хомеопатичното / Podophyllum peltatum 9 ch/ по колко се даваше - по пет гранулки, нали, но колко често за деня - вчера дадох веднъж следобяда и веднъж вечерта, но още не е минало. Сега дадох още 5, колко пъти мога да й дам. Хидрасека не ще и да близне.



Редактирано от mimy на 21.09.10 10:37.



Тема Re: Флуорираното мляконови [re: flor4eee]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано21.09.10 10:35



Нас не са ни питали. Но като гледам менюто, което поставят за седмицата няма много прясно мляко - или чай, или айрян...



Тема Re: Флуорираното мляконови [re: flor4eee]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано21.09.10 10:39



Nenedent е без флуор. Но смятам, че "проблемът" се преекспонира прекалено, концентрацията на флуорид във водата и пастата едва ли е толкова голяма, че да навреди по някакъв начин на детските зъби. Аз на каката навремето редовно съм давала флуорид под формата на хапчета и не смятам, че съм сгрешила. И стоматолози и учени са на двата полюса от мнения.
Флуорно мляко не е пила, или поне не са ми искали съгласие.



Тема Re: Желаещи мами утре за Витошанови [re: mimy]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано21.09.10 10:42



Милата, бърлзо да се оправя. За лекарствата не мога да съм от помощ, но на пазара все още има пресни дренки...идеално спират разстройството :)



Тема Re: Желаещи мами утре за Витошанови [re: mimy]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.09.10 10:51



Дава се след всяко изхождане, иначе свари чай от джоджен (на 200мл вряща вода се слага 1 щипка джоджен може и сух), дава се по 1 лъжичка през 30-40 мин. почти веднага пресича



Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.