Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Петминутна почивка - лаф!нови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.09.10 09:06



Добро утро!



Hot stuff

Тема Re: Петминутна почивка - лаф!нови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано02.09.10 09:32



Айде веднъж и аз първа...


Включвам се в оотговор на въпросана декстър...аз бих говорила с г-жата. Не виждам защо трябва да травмира така детето...пикла...ами не е най-подходящата дума, дори и за напишкало се дете. Има и един друг момент, Яна може и да е поукрасила истината...но аз лично без притеснение бих гооврила с г-жата, за да се изясни "проблема". Навремето поне с каката така съм действала и такава беше и молбата на учителките, ако има нещо да се говори с тях, а не да се създават несъществуващи проблеми :)



Тема Спортувате линови [re: jana]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано02.09.10 09:40



аз винаги съм се занимавала с някакъв спорт - тенис, колоездене и др., но покрай бременността и тежкото раждане позанемарих този си навик.

Вие спортувате ли и какво? Дайте идеи кой спорт се отразява добре на духа и тялото...



Тема Re: Петминутна почивка - лаф!нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.09.10 09:51



И аз съм ЗА разговор с учителката, ако е истина ще си носи последствията



Hot stuff

Тема Re: Спортувате линови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.09.10 09:52



Ако наричаш спорт чат пат плуване, зимата ски или зимни кънки

, а пък какви прасци съм направила от шопинга

Hot stuff

Тема Re: Петминутна почивка - лаф!нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано02.09.10 10:01



от това, което писа за Яна около карането, плача, гушкането и вчерашната случка в ДГ все едно слушам моята колежка какво ми е разказвала за дъщеря си. Трябва от сега да вземеш мерки, защото въпросното момиченце въпреки, че беше вече 3-та гр. и майката нееднократно е говорила в случая с лелята и едната госпожа, детето се притесняваше, подтискаше (в смисъл не казваше на майка си) точно от такива думи - пикла и разни други. И не искаше да ходи на ДГ.
Децата трябва да свикват с какво ли не, но просто някои са по-чувствителни.



Тема Re: Спортувате линови [re: jana]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано02.09.10 10:01



предполагам и мускули на ръцете





Тема Re: Спортувате линови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано02.09.10 10:07



Бягам - не иска кой знае ква организация, безплатно, натоварващо достатъчно и същевременно релаксиращо за нервната система, гори много калории...абе най непретенциозния спорт. Но е за хора, които обичат да са сами със себе си и природата, защото да се бяга на стадион или пътека си е скука. Е на пътека може да се разнообрази де, да гледаш ТВ, да си лафиш с комшията ако си в зала и ако не е много шумно и т.н. Но сред природата си е най гот




Тема Как се справяте ...нови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.09.10 10:31



с наелектризирането на косата? Много странно, но дойде ли време за повечко дрехи косата ми става безумно, няма оправяне .... какво ли не съм пробвала от обикновенни балсами до професионални. Имате ли такъв проблем и как "опитомявате" бухналите гриви



Hot stuff

Тема Re: Как се справяте ...нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано02.09.10 10:37



Пяна за коса при мен - действа безотказно!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.