Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я да питам знаете ли....нови [re: galia71]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано03.09.10 14:18



Обаче масово умират. Освен ако са разбирачи градинари, не си заслужава да се дават пари за нещо, което издържа месец...



Тема Re: декс,нови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано03.09.10 14:21



Декс, радвам се, че нещата с ДГ вървят на добре.
Приятно изкарване в Истанбул. По принцип да, забранено е да се вкарват фотоапарати, но не винаги проверяват. Ако можеш да го скриеш в някой джоб ще е по-добре, чантите най-вероятно ще ги проверят за напитки и без това.



Тема Re: Я да питам знаете ли....нови [re: tswete]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано03.09.10 14:22



при мен са така цикламите. Поне 4-5 ми умряха. Сега тъкмо една като че ли беше живнала и пак я уморих май





Тема Re: декс,нови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано03.09.10 14:35



Благодаря, Флорче :))! Аз нали не съм по такива масови прояви и не знам.... Ходила съм на 2-3 концерта, последно беше на Депеш, но не съм обърнала внимание какво проверяват, така и така бях с ръце в джобовете





Тема Re: Я да питам знаете ли....нови [re: tswete]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано03.09.10 14:41



Това съм го чувала за цъфналите растения, умирали много бързо.



Тема Re: Я да питам знаете ли....нови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано03.09.10 14:47



Сватба на цветята било 10-годишнината, не знаех.
Цъфтящите наистина по принцип са по-нетрайни и по-капризни от останалите. Аз лично не бих подарила.
Ако решиш да е палма (драцената не е палма

), имай предвид, че повечето палми искат висока влажност на въздуха, а не във всяка къща има условия за ежедневно пръскане. Ареката и хамедореята са сравнително лесни за гледане, но на мен лично ми седят много семпли.
Има една страшно красива папратова палма, цикас, при нас растат на открито, но в Бг май са трудни за гледане и растат ужасно бавно, изкарват по едно листо на година. И са доста скъпи.
Можеш да им вземеш Дървото на живота, има страхотни екземпляри, оформени точно като дърво, има символика, пък и се гледа лесно.
Аз много харесвам едно растение на име нолина, има да се продават по две в саксия, така че пак да има лека сивмолика, гледа се лесно, а като порасне става като дърво.



Тема Re: декс,нови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано03.09.10 14:55



Аз последно бях миналата година ноември на Депеш, точно затова не взех фотоапарат. Нямам обаче някакъв конкретен спомен да са ми бъркали в чантата. Всички около мен снимаха с телефони, имаше един младеж, който имаше фотоапарат, но от охраната му наприха забележка да го прибере. Ако не си на първия ред обаче никой няма да те види, че имаш фотоапарат.



Тема Re: Я да питам знаете ли....нови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано03.09.10 14:57



Благодаря :), записвам си нолина и дърво на живота. Едва ли поддържат влажност у тях, с две деца са та не знам.... И май мацката не е голяма цветарка, не помня да ми е направило впечатление някакво цвете у тях.... Почти като в къщи!



Тема Re: Я да питам знаете ли....нови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано03.09.10 15:22



Флорчето разбира от цветя

. Имам една палма, която незнаех как се казва. Сега като цъкнах да видя как изглеждат тези, които си изброила и разбрах, че имам нолина, която много си харесвам, но ми е още малка



Тема Re: Я да питам знаете ли....нови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано03.09.10 15:34



последно за един юбилей подарих страшно красива орхидея в саксия - цафти почти непрекъснато и много лесно се гледа
беше през май и още е жива



Редактирано от incendio на 03.09.10 15:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.