Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нашите деца и Рекламата?нови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано30.08.10 11:20



при Борис определено има проблем с гледането на ТВ. Ако го остави човек цял ден ще гледа едни и същи простотии

. Даже на моменти ТВ му е просто фон на игрите. И това се получи скоро от 1,6година покрай братовчед му.. Но сърди се, не, му спирам ТВ-то



Тема Re: Нашите деца и Рекламата?нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.08.10 11:30



И при нас е така, цял ден ако я оставиш ще седи пред Картоон нетуърка



Hot stuff

Тема Наказаниенови [re: Mилишa]  
Автор LadyRamkin (непознат )
Публикувано30.08.10 12:19



Хм..и аз се чудя сега..Ако забраняване гледането на телевизия, то това не се ли възприема като нещо още по-интересно, което пък от своя страна кара хлапетата, при всяка появила им се възможност, да се възползват. Почти същото е като с компютъра. Така или иначе не можем да изхвърлим нито телевизора, нито компютъра, нито детето:)



Тема Re: Наказаниенови [re: LadyRamkin]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано30.08.10 12:21



така е. Аз го спирам, когато наистина се застои повече. Да кажем, ако по някаква причина сме цял ден вкъщи. Ако през деня не е гледал и вечер до късно сме били навън и е тичал и играл естествено като се приберем ако иска гледа докато стане време за лягане



Тема Re: Наказаниенови [re: LadyRamkin]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано30.08.10 12:34



За детето е ясно

, но за телевизора и компа може да се поспори. Аз съм 8 часа на компютър на работа и в къщи не ми е хич нужен. Мъж ми е друга бира, но и той гледа да го пуска само когато Яна не е наблизо :). А всеки ден се убеждавам, че телевизията е пълна безсмислица - 1 седмица изкарахме на планина без да се сетим за нея. Все повече хора покрай мен казват, че не гледат телевизия. Вечер пускаме новините по-скоро от навик, отколкото по необходимост. А детските канали за сега не са настроени :)). Но както каза един познат - телевизията е начин за социализация на децата, начин да се впишат в средата като говорят за телевизионни предавания и герои . Тепърва ще разбера дали е така....



Тема Re: Нашите деца и Рекламата?нови [re: Mилишa]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано30.08.10 13:10



Категорично не виждам никакъв смисъл от рекламите - до сега нито на мен са повлияли да купя или не нещо, нито на мъжа ми.
Боби гледаше като по-малък и искаше всичко да му купя. Толкова ми беше писнало, че няколко пъти му вземах някакви бисквитки, вафли и т.н. Явно не му харесаха, защото не поиска повече и то не само тях, но и други рекламирани глупости.
Дребната не проявява никакъв интерес към ТВ. Дано да продължава така.




Тема Re: Нашите деца и Рекламата?нови [re: incendio]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано30.08.10 13:11



Силният звук на рекламите е нещо, което ме дразни много.






Тема Re: Нашите деца и Рекламата?нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано30.08.10 13:12



А Борис - пред Дискавъри.






Тема Re: Наказаниенови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано30.08.10 13:22



Декс, абсолютно си права. Преди няколко месеца ми се струваше невъзможно да се прибера в нас и да не пусна телевизора, ей така, за фон. От началото на май месец до сега доколкото си спомням един-единствен път съм гледала нещо по ТВ-то, дори не знам колко и какви канали имаме.
Ясно ми е, че няма как детето ми съвсем да не гледа, но предпочитам да му утолявам глада като му пускам ДВД-та. Това за социализацията... и при нас тепърва ще става ясно дали е вярно.



Тема Re: Мармотинови [re: tani4ka]  
Автор LadyRamkin (непознат )
Публикувано31.08.10 12:02



Е, не всички реклами са глупави и безполезни. Шоколада, примерно е и вкусен и необходим, особено швейцарския:) И малкия и баща му са едни истински мармоти:) Така,че нека не гледаме едностранно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.