Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Къпане на децата след физическонови [re: tswete]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.08.10 01:24



за хигиена в такива бани и дума не може да става, проучи въпроса, развъдник на бактерии са.
Разбира се че може да се подхлъзне и падне, това са малки деца, бият се, гонят се, не знаеш ли как е. Моите цял ден тичат и падат по стаите и навън без да е хлъзгаво. Самостоятелен престой в баня с др деца ще е пълна катастрофа. Бе те в детската ходят без чехли, даже без чорапи днес заварих моя Теди. Никой му не е зор да ги обуе, а аз ще разчитам те сами да си обуят чехли и да се къпят с тях. Не и моите диванета.
По добре мръсни отколкото да си изпотрошат главите. Нека др деца щом родителите им са преценили да се къпят, Аз за моите си бера грижа.
А това за хавлията изобщо не разбрах защо го спомена, тя ми е последната грижа.




Тема Re: Къпане на децата след физическонови [re: asinka]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.08.10 01:26



ей, не знам кога им е физическото, не съм учила тук нито имам ученици. Мъжът ми каза, че по принцип е след часовете.
Не че има значение де.
Ама ти много се втрещяваш, недей така


Редактирано от NikiFin на 25.08.10 01:26.



Тема Re: Къпане на децата след физическонови [re: ariel$$]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.08.10 01:29



това и в първи клас ли те притесняваше?


Редактирано от NikiFin на 25.08.10 01:30.



Тема Re: Къпане на децата след физическонови [re: NikiFin]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано25.08.10 09:15



В първи клас имах две опашки с две огромни пандели. Мразех да се събличам и да ходя после чорлава. Честно да ти кажа единствния час, от който съм кръшкала беше този по физическо. Имам срастване на кръстни и опашни прешлени и не мога да направя мост от никакво положение. Всички си умираха от смях на разкривената ми стойка. Имам страх от топка. Мразя да се цапам. Ръцете ми трябва да са чисти. Виж като студентка ходех на плуване като СИП.



Тема Re: Къпане на децата след физическонови [re: ariel$$]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.08.10 11:23



ох, ти си тежък случай. На мен не ми пука, че ще се изцапам. Ама за моста те разбирам, и аз имам гръбначни проблеми и никога не съм била силна в мостовете.
А сега ще ти направя мост точно толкова колкото изкривена прегърбена 80 годишна бабка би се справила със задачата.


Иначе аз специално всяко междучасие висях по лостовете като маймуна и така бях свикнала на нон стоп физическо, че просто нямах причина да се къпя точно след след часа по физическо, в който сигурно съм се изцапала по малко отколкото предното междучасие на лостовете.




Тема Re: Къпане на децата след физическонови [re: NikiFin]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.08.10 16:23



В Германия се къпят само след часовете по плуване, но обикновено те са съ6то последни и повечето родители идват да си прибират отрочетата и си ги хуманизират. Голямо малоумие е това с учили6тните бани - аз самата ненавиждам баните във фитнес и спорт центровете и предпочитам да се изкъпя преди спорт и след това в къ6ти, когато се прибера. По ония "къпални" освен гъби на краката да хване6 друго не може6...



Т.е. тъпо е това с къпането. За гимназисти - ОК, ако иамт желание, но ако говорим при толкова малки деца ми се струва малко миенето като научна фантастика - като гледах курса по плуване на Симона (деца между 4 и 7,5 годинки) ми нито едно не успя да се сапуниса и измие като човек, а какво остава за су6ене, рясане и пр. Да не говорим, че дори с мо6тен се6оар на моята косата съхне мин. за 25 мин.



Тема Re: Къпане на децата след физическонови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.08.10 17:02



Ох това със сушенето на косите е кошмар. Исках да я запиша лятото на плуване, е нямало, групите почвали от септември натам .... а като си представя какво сушене ще пада зимата



Hot stuff

Тема Re: Къпане на децата след физическонови [re: jana]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано25.08.10 17:09



Аз от втори клас съм започнала да тренирам. Нямаше родители тогава да идват да ни взимат. Треньорката ни ни помагаше със сушенето (макар да имаше само два сешоара, а сега всеки може да си носи), проверяваше всеки дали е със суха коса и всички бяхме задължително със шапки, дори и през по-топлите месеци. И, естествено, редовно караше момичетата да си стрижат косите. Аз имах много хубава дълга и изключително гъста коса, та мен само в началото ме караше да я подстригвам. После се смили над мен и само стриктно ми я проверяваше дали е суха и държеше на шапка.
Но все пак ние бяхме на 7-8 години. А нашите сега са по-малки. Алекс се справя с къпането, а от плуването с хубава шапка излиза с почти суха коса. Това специално за плуването да имате предвид. Ако вие слагате предварително шапката и я сложите добре, вероятността детето да е с мокра коса не е голяма след плуване. Така че това да не ви пречи, за да ги записвате за плуване.



Тема Re: Къпане на децата след физическонови [re: tswete]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.08.10 17:22



Аз дори на мен като си я сложа ми се мокри косата



Hot stuff

Тема Re: Къпане на децата след физическонови [re: jana]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано25.08.10 18:08



Ако е хубава шапката, стегната, за плуване, а не за къпане и ако добре си хванеш косата, така че да не остане коса по ръба, добре пази. То си има и начин да се слага така, че макс добре да уплътнява. Някой път, като се засечем на някой басейн, я в Банско, я някъде другаде, ще покаже нагледно

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.