Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Летен лаф!нови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.08.10 15:46



Бързо видяхме сметката на старата ...



Hot stuff

Тема Re: Летен лаф!нови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано19.08.10 15:48



Предлагам новата тема само да не е посветена на ШАХ!





Тема Re: Летен лаф!нови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.08.10 16:57



Е много ми идват забраните вече незнам за какво да говориме

.. мъже?

Hot stuff

Тема Re: Летен лаф!нови [re: jana]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано19.08.10 17:47



ЗА темата да е за мъже! Тези тук са много привлекателни след определена възраст, изпокапаха ми очите /да не чуе мъжО/.
Ех, колко бързо мина времето ....и аз се вълнувам от "първи учебен ден". Не мога обаче да коментирам по темата за облеклото, тук всички дечица са с униформа.
Десс, не се ядосвай с работни интрижки. Важното е ти какво искаш да постигнеш. Няма идеална работа.
Ники, семейство Адамс бледнее пред вашите изпълнения.
Спорт в предучилищна възраст....Стефан се е пристрастил към футболната топка напоследък. Откъде такива мераци идея си нямам. Но поне хаби енергия, а и не давам пари - рита на поляната.
Delusion? Снимката в профила ми е много позната....



....май изчерпах последните коментирани теми....



Тема Re: Летен лаф!нови [re: нeмиpницa]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано19.08.10 17:53




Доволна съм, сложила съм такива и на мокрите помещения. Правят се в една фабрика в Добрич, аз търсих определен цвят. Доволна съм от монтажа, но на боядисани стени и сложена подова настилка.
Ако се интересуваш конкретно за врати за мокри помещения питай дали отгоре не могат да нанесат един слой яхтен лак. Аз предпочетох всички врати да са еднакви. Но познати си сложиха за мокрите помещения алуминиеви. Въпрос на вкус.



Тема и аз съм за спорт с топканови [re: нeмиpницa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.08.10 01:45



баскетбол много обичах навремето (само дето топката много тежка и ако те уцели по носа го е строшила). Хандбал пак много приятен спорт.
А на flor4ee детето май е играло бейзбол, а не тенис ... предвид бутилката.... хубав спорт, само не знам в БГ колко е развит. Аз съм за него. Но с мъжът ми сме единодушни, че ще записваме Давид на карате. Много яки тренировки и железна диспилина, точно каквото му липсва на моето дете. На времето пробвах 2 месеца ама ми дойде в повечко. Аз и не съм много фен на бойните изкуства. Но мъжът ми е каратист и за него карате е дъ бест.
Иначе от семейство Йенсен днес няма нови серии, всичко мина мирно и тихо (не на последно място защото се спасих вечерта и баща им се мъчи с тях) като изключим 2 осирания в гащите (не памперса) на Теди, но това за него е нормално, той още не може да се научи да ака в тоалетна. Ако не искам да се наака в гащите трябва да му сложа памперс, заявил ми го е категорично и не отстъпва.
А днес даскалката в училище много ме сдуха като ми каза, че нямам никакъв шанс да проговоря датски без акцент.
А да, има един с диагноза Хиперактивност. Учил до 4 клас, сменил 10 училища от всякъде го гонили щото не можел да седи на чина. Накрая напуснал училище и станал професионален компютърен играч, по турнири в Азия и т.н. докато кризата ударила и този бранш и сега решил да се образова и преквалифицира. Но това, което исках да кажа е, човекът не само че вече (на 26 години е) си седи на чина безпроблемно и по нищо не личи да е хиперактивен, ами дори изглежда най умен от всички, най много говори и все умнотии, че и на външен вид е най готин. Почвам да гледам вече по оптимистично на бъдещето на моя Давид. Ако ще и след 26 години да се осъзнае, важното е че има шанс това да се случи някога.




Тема Re: Летен лаф!нови [re: нeмиpницa]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано20.08.10 08:23



и аз бих предпочела децата да са с униформи, но...Със сестра ми си говорихме тези дни по въпроса и тя каза, че във Враца почти всички у-ща вече са с униформи и тя е много доволна от това.



Тема Re: Летен лаф!нови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано20.08.10 08:28



прибрахме нашето момче снощи набързо. Добре, че Враца е близо. Преди седмица братовчед му направи ангина и вчера Борис вдигнал темп и се оплакал, че го боли гърлото (а тъкмо си мислех, че е минала една седмица вече и тях с кака му ги подмина

) Понякога много "мислим" ние майките Та така през нощта 39 темп и ваканцията му се съкращава.. А каза, че и предния ден го боляло гърлото, но моментът не бил подходящ да каже. Не искаше да го взимаме



Тема Re: Летен лаф!нови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано20.08.10 08:30



вече дори не ми правят впечатление по улицата

или просто няма такива



Тема Re: Летен лаф! [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.08.10 08:58



Пфу много неприятно, бързо да се оправяте

Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.