Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Честита Дъщеричка на Incendio  
Автор asinka (консултант)
Публикувано18.08.10 07:11





Да е жива и здрава малката кукла и много да се разбира с кака Лора .
Бебка се е родила нощес в 01.55. Минало е много бързо. Размерите на малката манекенка са 3.100 кг и 50 см
На мама бързо възстановяване и букет от прегръдки.



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано18.08.10 07:25



Светле, да ти е жива и здрава малката дама! Бьрзо вьзтановяване нс теб и бебка много да папка и спинка!



За мама:




Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор krisi_mi (Мама на Дони)
Публикувано18.08.10 07:51



Чудесна новина за начало на деня!Да е жива и здрава малката бебонка!Честито и бързо възстановяване!Много да те радва и тя и кака и!



Тема Oхоо, супер новинанови [re: asinka]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано18.08.10 08:47





Да й е честито на Инсендио, много радостни моменти с двете принцеси и леко възстановяване й желая!!!



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.08.10 08:58



Ех, че хубава новина! Да им е жива и здрава малката Бухтичка.



Hot stuff

Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано18.08.10 09:36



Хехехееххеех, оправихте ми сутринта направо!


Супер! Супер! Супер! Да е жива и здрава и да стане страхотна чаровница като по-възрастните членове от женски пол в семейството!
А име имаме ли си вече?



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано18.08.10 09:43




Честита дъщеричка! Да е здрава и щастлива, да е спокойно и ящно бебе и много много да ви радва. На кака Лора да й е най-вярна дружка в игрите, а тя много да помага на мама!

Мамо, чакам да похвалиш раждането, бързо да се възстановиш и да си починеш, та да вземе и мен да ме прихване...




Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано18.08.10 09:49



Красива новина :))) Честита дъщеричка! Да е спокойна, а мама да има достатъчно кърма за по-дълго време :))) Светле, скорошно изписване и завръщане :)



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано18.08.10 09:51



Честито Светле, на теб и на цялото семейство. Да ви е жива и здрава и да е невероятно спокойно и послушно бебе





Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано18.08.10 10:34



Страхотна новина! Честито на Инсендио и цялото семейство! Да е жива и здрава малката бухтичка, да е много послушно бебе, Лора много да му се радва и помага, а на мама бързо възстановяване!



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: galia71]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано18.08.10 11:13



Честито Светле и от мен! Много да те радва малката лъвица, много да папка и мама да е много щастлива! Да ти е жива и здрава!



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.08.10 15:23



честито Incendio, много щастие с малкото съкровище




Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: NikiFin]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано18.08.10 15:24



Честито! Да е здрава и много, много щастие и любов в семейството ви пожелавам! Специални поздрави на кака Лора!





Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: dessbess]  
Автор asinka (консултант)
Публикувано18.08.10 16:59



Има си вече и име

-Каролина



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.08.10 17:02



Ей, че хубаво и звучно име ....



Hot stuff

Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано18.08.10 18:01



Ех, все пак е с К

СУПЕР!



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано18.08.10 18:16



о йе....браво!





Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано18.08.10 19:23



Честито, честито, честито и оттук


Пожелавам ти малката Каролина да е най-кроткото бебе, което би могла да си представиш, да расте здравичка и много усмихната. Че ще е чаровница - не се съмнявам!







Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.08.10 22:17



Честито и от мен на цялото семейство. Много целувки и чакаме снимки от бухта номер 2.





Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: bggal]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано19.08.10 10:13



Даже три К ще са :)



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано19.08.10 10:16



Иха, Каролина, хубаво е наистина, навремето майката на една съученичка се казваше така, бях решила, че ако имам дъщеря, така ще се казва





Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано19.08.10 13:02



С малко закъснение - честита радост! Да е здрава и усмихната, да не плаче и бързо да расте!


На мама - бързо въстановяване и прибиране у дома сред любящите хора!




Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано19.08.10 16:40







Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор snich (top4o)
Публикувано20.08.10 13:26



Честита ви Каролина,Инсе! Да е жива и здрава,да спинка ,да хапва и да не е много ревлива! На теб Инсе ,бързо възстановяване,послушна кака Лора и добри помагачи!





Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: snich]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.08.10 13:42



Айде, Инсе да ви изписват вече, да разказваш, че и снимки да видим на второто Бухти!


Малко спам, но вчера си чатих с 1 дружка от САЩ. Тя има следния отбор: батко на 4, втори батко на почти 3, и двойка близнаци - момче и момиче на 2 месеца! Даже и кърми едновременно, писа ми и че поработва на компа, което ме уби вече...... и тази седмица е сама, че мъжо бил командировка! Почувствах се страшна лигла...



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано20.08.10 13:45



абе и аз се изумявам като чуя такова нещо, но има и такива майки

. Браво на мацката. Дано успее и психически да се съхрани



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.08.10 13:48



Да! И аз съм учудена, защото преди години тя категорично ме убеждаваше, че нарочно никога няма да има деца, защото нямала нужда, искала кариера да прави!

Да са й живи и здрави!



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: dessbess]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано20.08.10 13:49



Глей сега, това не е най-подходящата тема за току що родила второ. Въобще не се заричам, че ще мога и на комп да седна, с 1 на 6 и друго - бебе. Пък ако ще и да съм лигла. Такива работи - 1 на 4, един на 3 и близнаци на 2 м. - ми са наистина непонятни. Дето се вика, не мога даже да го проумея.
Нека се харесваме и уважаваме, докато се справяме с нашите си състояния. Има и супержени, дето се справят с къде по-големи неща. Може би за това са се и нагърбили. Ние сме от по-кротките, но това не трябва да ни отчайва

.



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: tswete]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано20.08.10 14:04



във връзка с това аз да си призная, че хем искам още едно дете, хем ме е страх. Да кажем ще си направя всички изследвания, всичко ще е ок, но не мога да си представя как ще ми се обърне отново живота с едно бебе. Малко е егоистично, но си го мисля. Затова се радвам на такива жени, на куража им и на това, че явно са намерили своята философия за живота и такива преходни грижи не им тежат. За себе си не съм сигурна





Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.08.10 14:06



Аз се депресирам като чуя такова нещо, честно ..... нямаме право ни на вопъл ни на стон .... въпреки, че имам наблюдения, че западните цивилицазии не гледат точно като нас децата си.

Hot stuff

Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано20.08.10 16:39



Честито ви принцеса!
Много добре да си хапва, да спинка и да радва цялото семейство!
Мама да има време да почива, кака Бухта да не ревнува, а тати да приготви пушката, че две принцеси как се вардят

.



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор more.more ()
Публикувано20.08.10 17:26



Честита дъщеричка! Прекрасно име сте й избрали. Живи и здрави, бързо въазстановяване и само хубави моменти!





Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.08.10 16:22



Страхотна новина - честито и от мен

! Да ви е жива и здрава и много спокойна :)!



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: asinka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано23.08.10 20:05



надявам се този път писането да ми е за последно



първо искам да ви благодаря на всички за прекрасните пожелания - много прегръдки и целувки от нас нямам думи да ви опиша, колко ме зарадвахте всички!

и за раждането...
ох...
много ми беше трудно влизането в болницата... едва се разделих с Лора... страшно мъчно ми беше... а и влязох с една ужасна нагласа, леко депресирана, силно изнервена... а пък то вътре купон от всякъде... не знам дали беше случайно, обаче се паднах с едни шматки в едно отделение... що смях и клюки обменихме и така на мен и на "колежката" на съседното легло ни назналиха "индукция" за сряда за 8ч. сутринта...
нагласих се аз психически и емоционално, че ще се ражда в сряда и във вторник вечерта си спинкам, почти блаженно, за последен път с огромния тумбак , когато нещеш ли се събудих плуваща в локва вода
шаш и паника са двете думи, които най-точно описват последвалите събития... изобщо не бях подготвена за това какво ще се случва след изтичане на водите... непрекъснато си мислех че нещо лошо ще се случи с бебето, ако чакам до сутринта, а то си няма водичка да плува
отделно си мислех за Лора, и как горкото ми дете ще остане без майка, ако нещо ми се случи... абе ужассс... пълен стрес...
клизмата беше нещо.... умопомрачително... който го е измислил това е кръгъл идиот - как може да те напълнят с литър сапунена вода и да те карат да ходиш до тоалетна чак в другия край на коридора
и така след няколко посещения на банята за къпане, преобличане в "официалната" нощница, прегледи и др. такива, със засилващи се контракции в 1ч. вече в сряда благополучно стигнах до предродилното, където блаженно си похъркваше една ромка
е, аз и посмутих съня с следващия 1 час... изобщо не съм предполагала, че от гърлото ми могат да излязат такива звуци, но да ви кажа, врещях си с най-голямо удоволствие и с цяло гърло акушерката също спинкаше сладко срещу мен, докато се гърчех с писъци и видимо изобщо не беше раздразнена от положението... в 1,30 ми сложи инжекция и каза, че било бускулизин (това така ли се пише?!?!?!)... ама не беше - видях опаковката - окситоцин беше ... дойде и лекарката - е казвам ви, ако не ме болеше толкова, сигурно щях да си заливам от смях - започна сладураната да ми се кара, че съм се паникьосалаи да се поуспокоя малко, обаче толкова мило и любезно ми се караше, че ми идеше да я прегърна
и така в 1,45 още бях с 3см. разкритие и станах да се разходя, обаче започна зверски да ме боли пик. мехур и ме накараха пак да легна за да прегледат.... оказа се, че разкритието вече е пълно и трябва да отивам към родилна зала, е да де ама усетих как бебето тръгва и в пълен потрес стигнах от предродилното до родилното с усещането, че бебето ще дранне в мозайката и този преход, който го е измислил също е бил кръгъл идиот
и така след няколко напъна, отмотаване на пъпна връв, и малко натискане на корема в 1,55 се роди Каролина
акушерката ми каза, че е добре, всичко си има, чух я как изплака, даде ми я да я целуна и я отнесе, докато докторката ме кръпна 2 пъти...
и после... едно чакане... едно чудо... 3 часа си отвисях в един отвратителен коридор... беше ми адски студено през цялото време, от кушетката гърба, кръста и задника ме боляха повече, отколкото контракциите преди това...
страшна мизерия е в това родилно - дано по-бързо да им направят ремонта, че е потресно...
донесоха ми бебонката и в 5ч. ме качиха на 12ия етаж...
много грозна ми се видя... приличаше на костенурка... сиво-лилава, люспесто-ципеста, гърчаво-сбръчкана... откровено преносена
и горе в отделението беше веселба - бях в двойна "ВИП"хахаха стая и "колежката" се оказа от благоевград - е имах чувството, че съм с мишелина в една стая - същата немлъкваща скица... на свижданията идваше леля й, която се оказа, че е колежка и приятелка на моята леля... абе с 2 думи пак веселба - изобщо не можех да си представя как ли изтъпяват в единичния вип, но изглеждаха много отегчени
аз се възстанових изумително бързо, и като изключим много болезнените контракции от свиването на матката, други следродилни проблеми нямам...
бебонка взе да се разхубавява и се оказа, че много прилича на Лора на същата възраст съвсем явно и това няма да е къдрокосо...
деска, права си за кремчето за зърна, което правят там - вълшебно е!
изписването ни беше пълен цирк, благодарение на нашите и особените заслуги на сестра ми... май дълго ще помнят циганската сватба, която бяхме
сега голямата драма в семейството е как да викат на галено на Каролина а тя е най-поспаливоно и ящно бебе на света
на всички, които издържаха да четат до тук пак целувки



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: incendio]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано23.08.10 21:04



Много сладък разказ

. Радвам се, че сте добре!



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: incendio]  
Автор snich (top4o)
Публикувано23.08.10 21:28



От Каролина Кари ми идва първо на ум за галено

Радвам се,че си добре,както и бебоната.
Жалко ,че и при теб е било мизерно,но това си е характерно за нашите болници.Както и прехода от клизмата до тоалетната и от предродилна към родилна Но пък иначе нямаше да имаме какво да разказваме Важното е,че персонала е бил на ниво
Между другото личната лекарка на Ренета се казва Каролина.В сряда сме при нея и ако не забравя ,ще я питам как й викат галено



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: snich]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано23.08.10 22:31



Сууупер!


Това за клизмата не знам какво е...по понятни причини...но звучи мноо гадно!
А представи си само колко е мъчителен пътя от приемно до родилна с напъни...
Казах ли ти какъв лав моабет пада по стаите...аз затова не исках и да си ходя. Даже един ден казах, че не съм от София и, че ще си ходя утре. Честно! Супер страх ме беше да се прибера...
Радвам се за кремчето...лесно ли ти дадоха от него, или ти си поиска сама?
А ако не е тайна как се казва докторицата?
Целувки!



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: dessbess]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано23.08.10 22:32



Каролина - Лина, Карла......



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: dessbess]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано24.08.10 00:25



Инсенио, Честита ви втора рожба! Да ви е жива и здрава Каролина и много да се обичат с кака си Лорка!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: incendio]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.08.10 04:45



Много се радвам, че сте добре и 2те

целувки и от нас и ще чакаме снимки на разхубавяващата се принцеска

Иначе за галено - Кари или Лина?!



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: incendio]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано24.08.10 06:57



Весело звучи, но с изтеклите води и болките не ти е било до шеги

. Важно е, че сте добре и сте спокойни вече у дома. А студения коридор и аз си го спомням от раждането на Дени



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано24.08.10 16:08



акушерката, която изроди бебата е Байлова, а докторката е Арабаджи


а кремчето аз от вратата още си го поисках, но гледам, че на всички кърмещи бяха дали



Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: incendio]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано24.08.10 16:33



Все така послушно бебе да ви е Каролина!
Пред Кари и Лина аз съм за Кари





Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано24.08.10 16:37



и аз





Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано24.08.10 20:09



аз май клоня към Лина...
баща ми заяви, че за него са Лори и Роли





Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: incendio]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано24.08.10 22:56



Ехаааа... честито ти бебче Инсендио... Страхотно име сте избрали, много звучно, красиво и много рядко срещано... Да ти е жива здрава, голяма красавица да стане и послушана...
Лори и Роли много си подхождат, но тя като порастне сама ще си измисли съкратения вариант на името







тинтири-минтири

Тема Re: Честита Дъщеричка на Incendioнови [re: 3aиpa]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано31.08.10 07:56



Честито и от мен, Инсендио! С голяяямо закъснение

, но просто не бях влизала тук известно време...
Прочетох те на един дъх - няма друго нещо на света, което да предизвиква такива чувства у мен, както разказът на наскоро родила жена! Благодаря ти, прегръщам те!
На момиченцата ти пожелавам да са здрави, щастливи и много да се обичат! Да растат заедно и много весело! Да станат много добри приятелки помежду си

Изготвям професионално лични и партньорски хороскопи!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.