Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Спамка на сянканови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано16.08.10 09:35



Вие сте ...



Hot stuff

Редактирано от jana на 16.08.10 09:36.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано16.08.10 10:12



Момичета вече съм обхваната от първолашка треска. Силно казано

, но почнах леко с приготовленията. Вчера купих помагала и тетрадки от списъка. Ще огледам раници, защото не искам преди 15-ти в цялата лудница да обикалям.
Тъй като не харесвам строени момчета с черни костюми, бели ризи и папионки като пингвини много се чудих с какво да докарам младежа. Купих му преди време светло сини дънки, но сега ще се заема със задачата да му намеря подходящо сако, нещо спортно за дънки, а ризата след това ще е лесна. Той много мрази да облича ризи, но ще му се наложи. А е толкова хубав с риза. Та ако някъде мернете нещо като сако да кажете, че аз идея си нямам къде да търся, с моето ходене веднъж на 3 мес по магазини

Дени пък иска този панталон



Редактирано от galia71 на 16.08.10 10:12.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: galia71]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано16.08.10 11:40



Стига бе, не му слагай работен панталон на първия учебен ден. Дънки

??! Купи му един хубав панталон, не много дебел рипсено кадифе или просто хубав панталон. Един, който става за по-официални поводи, хич не е излишен. Сори за намесата, но съм твърдо против дънките за официални поводи. Честно казано, съм против дънките въобще, но за игра - хайде, стават. Аз преди време от магазина на Бенетон в Аутлет мола бях купила на Алекс един страхотен зелен панталон за 25 лв. много хубав памук, изчистен спортен панталон (не с ръбове, но не и с прекалено много шевове). С една хубава риза, ще стане чудесен ансамбъл. Ама с дънки??? Погледни сегашните деца - 90% ходят с дънки ежедневно. Ако не са с дънки, ще са с анцуг, ако са гъзета - с анцуг с три ленти...
Нека поне първият му учебен ден е по-различен.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: tswete]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано16.08.10 11:55



Аз пък ненавиждам анцузите

, обожавам дънките , но и панталони обичам много и наистина за официален случай е по-добре панталон, тънък един. Виж и в GAP може да има нещо още останало на по-ниски цени

Hot stuff

Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.08.10 11:59



И аз не обичам анцузи и водя война с Ани за това чудо....полудявам като видя някой как се е "натокал" за разходка по лъскав анцуг.......На братчедката на мъжа й това му е официалното облекло, съвсем сериозно...


В ГАП може би е опоскано, но виж все пак. А Некст не го ли отвориха най-накрая? Там съм убедена, че би избрала най-хубавите дрехи за Борко.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.08.10 12:01



Охохохохохо, вижте, има сайт Некст-България!






Тема Re: Честит имен ден!нови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано16.08.10 12:02



С малко закъснение, на всички празнуващи на 15.08.2010 - малки, още по-големи именици и рожденици .





Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.08.10 12:05





офиц. им сайт. можеш да пазаруваш и с посредник, не излиза много по-скъпо!



Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано16.08.10 12:07



Оу, това ми е най-обичната тема

. Анцуг - за спорт, разходка в гората или за чистене.
На мен ми хареса "работническия" панталон - представих си го на нахакано хлапе, с леко гелосана коса, риза/поло тениска и готина кърпа на врата.

Алоха!



Тема Re: Спамка на сянканови [re: surfline]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано16.08.10 12:40



Да ти имам представата за дете на първия му учебен ден. Яко ще изглежда до щерка ти, облечена в прекрасната си рокля

.
Явно съм консервативна, но отдавна съм се замислила, че едно от нещата, които правят някои поводи по-специални от други (като първия учебен ден и рожден ден, например) са и в приготовленията за тях. Едни изискват повече от други и това също ги прави специални.
Що се отнася до облеклото, особено на момчетата, дето като порастнат и на някои се подиграваме... Стилът на обличане е много важен. АКо искам детето ми да има стил, то трябва да го запозная аз с него. Не да го нося мърляв, с анцузи, ама да искам, като се запозная с татко му, да е облечен в перфектно изгладена бяла ленена риза и скъп костюм. Както и да е...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.