Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: какъв номер ми направиханови [re: NikiFin]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано18.08.10 17:29



Виж, г-жо Йенсен, като им правиш такива номера, им влизаш в играта, знай, че поемаш риска да търпиш такива номера. А номера от този калибър - мама умря - са висока топка, да си готова.
Ясно е, че не могат да си правят майтап с теб, аз бих проучила кой е източникът на идеята за водата с тоалетната хартия и здраво бих го наказала. От едно време нататък установих, че при Алекс вече приказки само не помагат и го оставяме без телевизия, игри, компютър за определено време. Засега такива наказания действат. Бих оставила идеолога без телевизия или каквото обичат децата ти. И стриктно бих го спазвала наказанието.
Но да им влизаш в тона - не е добра идея. Утре ще ти избягат, ей така за купона. Недей. Трябва да си имат границите и да знаят, че с мама няма шега. Ще се отрови някой от глупост. Къщите ни са пълни с опасни неща - препарати, лекарства, алкохол, не знаеш какво ще им роди главата следващия път.
А и вече си се убедила, макар че едва ли някой може да се е съмнявал, че за децата загубата на майката е най-голямата трагедия. Не ти трябват повече такива "майтапи". Децата са жестоки, не могат да проумеят много неща, а и нямат опит. Ще стане по-голяма беля в опит да стане по-весело...



Тема Re: какъв номер ми направиханови [re: NikiFin]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.08.10 17:59



ти ме разби.
че това дете може да се психира от този театър, с някои неща шега не бива.
какво по-страшно от това майка му да умре, в смисъл коя ще е следващата ти крайна стъпка?
накажи адекватно децата, или който там го е направил, но да се правиш на умряла ми се струва просто прекалено. дори да е на майтап.



Тема Re: какъв номер ми направиханови [re: tswete]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.08.10 19:35



те не знаят, че е било отмъщение. Давид го иска и го получи. Друг път да внимава кво иска. Ама аз един път пак така умирах пред Давид и той изобщо не ми се върза. Сега явно беше повлиян от малките и стана голем цирк. Навремето така карахме баба ми да умира и тя умираше и ние пищим покрай нея. Наистина доста ни плашеше
Номерът с тоалетната хартия са го видели от Давид преди време и явно са се сетили. Те такива големи бели правят, че това с тоалетната хартия аз наистина го вземам на майтап. Др път ще си знам да си пазя водата. Ако едно дете си е беладжия никакви наказания няма да го спрат. Само ще го научат да си прави белите тайно, както аз навремето. Така се бех ошлайфала, че майка ми оставаше безмълвна от размера на белите, защото не е очаквала да съм толкова нагла. Аз си го възприемах като съвсем нормално и като мое право, не съм била много наред и сега си ми го връщат хаха.




Тема Re: какъв номер ми направиханови [re: Пъpпъл]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.08.10 19:38



Давид сам си го поиска. Не съм се направила на умряла така изведнъж и без нищо. Като иска крайни неща ще ги получава. Човек трябва да внимава какво си пожелава




Тема Re: Спамка на сянканови [re: flor4eee]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.08.10 22:23



Да, точно така е, както си го описала. Стремят се децата да са удобно облекло, по възможност от еко-материи.
А чехлите са задължителни в някои начални учили6та - по-хигиенни причини се преобличат дечурлигата

.



Тема Re: какъв номер ми направиханови [re: NikiFin]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.08.10 22:26



Вие сте цирк абсолиутен





Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.08.10 11:41



Токущо разбрах къде ще е тазгодишният теймбилдинг на мъжо ... Виенааааааааааааааааа

, много се радвам, само сега умуваме дали да вземем дечко или да я оставим тук

Hot stuff

Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано19.08.10 11:45



Айде ма мацо това е тимбилдинг, не екскурзия

Оставяйте дечко и карайте нов меден месец



Тема Re: Спамка на сянканови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.08.10 11:51



Ха ха ха ха везните са равни - взимане-оставяне ..... в доста солидна дилема сме и двамата с Ники



Hot stuff

Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано19.08.10 11:53



ако имате малко време, а искате много да видите по-разумно е да е без вас



А Виена много отдавна искам да я видя, но според моята половинка не било Париж

Редактирано от galia71 на 19.08.10 11:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.