Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спамка на сянканови [re: tswete]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано17.08.10 11:34



Цвете, коя щерка? Онази с посиненото око и двуцифрения брой синини по краката, ли? Че друга нямам...


п.п. Честно казано май не съм сигурна, че на първия учебен ден 6те и облека рокля...Т.е. зависи от времето
Ето снимка на тука6ните първолаци



Редактирано от surfline на 17.08.10 11:40.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано17.08.10 11:38



Нищо ли не успя да отстреляш?





Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.08.10 11:39



А ти пък нищо .... не ме ли познаваш и от прахта ще изнамеря диамантче



Hot stuff

Тема Re: Спамка на сянканови [re: surfline]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано17.08.10 16:05



Въпреки че ми изглежда твърде неглежиращо облеклото им, проброй сега колко момченца са с дънки и кажи дънките не са ли униформи направо!!!

Това имах предвид като писах, че 80% ходят навсякъде с дънки и това е абсолютно сливане с тълпата и липса на всякаква индивидуалност.
Извинявам се предварително, ако те обидя, но ако това е първият учебен ден на едно 5-6 годишно германче, добре че не съм там. Някои от децата са с чехли, други са неподстригани...
За родителите направо думите ми не стигат. Това да не е първи ден на предучилищна? Все пак не уважават ли училището, учителките? Не го ли чувстват като празник? Защото ако в Германия първият учебен ден не е празник, в Бг е. А и ние за БГ говорим и за обличане при такъв повод става дума.
Ако имам щерка и аз много ще се замисля преди да я облека с хубава рокля, като гледам чехлите и кецовете на останалите...
А за синините може да се намери по-дълга рокля, въпреки че моята от първия учебен ден в предучилищната не е успяла да ги скрие...
А със синините по лицето се надявам да се ограничите, че в някакъв момент става опасно...



Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано17.08.10 17:38



Едвам ви изчетох. Този спам дотук е само за дрехи и обувки. Направо съм изумена!
Както и да е.
Да споделя - след малко ще се виждам с приятелка, хубаво ми е - решихме го за 5 минутки преди малко в скайпа!

Изготвям професионално лични и партньорски хороскопи!


Тема Re: Спамка на сянканови [re: vihrogonche]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано17.08.10 18:10



Че каква по-достойна тема за спам от тази за дрехи и обувки??!





Тема Re: Спамка на сянканови [re: tswete]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано17.08.10 23:56



Айде следващата ще е за футбол предлагам!





Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано18.08.10 06:45



а не

продължаваме за дрехи и обувки.

Снощи реших да се разходя до Сердиката, защото има магазин на Булгрес за да разгледам, че от известно време само за баня мислим с половинката. Но стимулирана от темата реших да погледна набързо тук-там. И... имаше резултат прибрах се в 21.00 с пликчета. Поне нямаще реплики от мъж ми, че пак съм ходила на изложба. Има и панталоните, които Дени си е хареса само като се върне дано все още има номера. А за Борис в Зара-та има доста подгодящи раирани ризи и панталони, само остава да измисля отгоре какво ще е

Абе гот ми беше снощи



Тема Re: Спамка на сянканови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.08.10 09:06



Ще се сетиш ти
Аз снощи вилнях из МОЛ-а на Стамболийски .... ей голяма мизерийка там половината магазини явно незнаеха, че трябва да са с намаления и бяха сложили едни цени .... Така или иначе не си тръгнах с празни ръце, но не бях особено въодушевена

Hot stuff

Тема Re: Спамка на сянканови [re: galia71]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано18.08.10 09:44



И аз ще се разходя, обещавам, само да вляза в 9тия месец!!!

Дано ме изчакат с намаленията до края на август.
А за темата за футбола - твърдо съм против. Дрехи и обувки може, футбол в спам не може!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.