Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спамка на сянканови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано17.08.10 10:24



Е нищо де...зимата ще има нов тираж, хахахахаха!


А видя ли дали некст е отворен вече?



Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.08.10 10:25



Ха ха мен повод не ми трябва .... само пари ми дай



Hot stuff

Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано17.08.10 10:37



На мен нещо скъпички ми се видяха нещата


Деска октомври като се прибера, трябва да подновявам гардероба на Аля. Взимам те с мен, хем ще си начешиш крастата, хем и работа ще свършим



Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.08.10 10:46



Още не е.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано17.08.10 10:59



ама кажете по-рано моля ви се

. такива цени харесвам. Това в ГАП ли? и докога ли са намаленията? Каня се тази седмица да митна поне до Сердиката, че съм до нея дето се вика.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано17.08.10 11:04



ГАП е в Карфур!



Тема Re: Спамка на сянканови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.08.10 11:05



Сега ли се сети :) Има намаления до 15-ти или до 30-ти август, но нещата вече са доста оскъдни. Вече са започнали да зареждат новите есенни колекции, но се разходи де, все може да намериш нещо. А ГАП има само в The Mall, в Сердика няма, ако не бъркам.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано17.08.10 11:09



Мдам, и аз бих се спряла на някакъв среден вариант... може и да е не е точно дънки и риза, да е панталон и пуловер, но със сигурност не бих си облякла детето в костюм... нито пък в анцуг. Помня едно време мои съученици идваха по анцуг на училище в дните, в които имахме физическо, направо недоумявах.
По същия начин сега недоумявам като виждам разни 2-3 годишни хлапета, излезли на разходка и издокарани с панталони с ръб, кожени обувки като на 60-годишен дядо, риза, отгоре пуловер и пр.
Достатъчно време ми се е налагало да ходя с костюми на работа и достатъчно време баба ми (лека й пръст) ми натякваше как трябва да ходя облечена като нормално момиченце, с черна пола и бяла риза... Не смятам да причинявам същото на детето си. Ще се опитам да му създам усещане за стил и вкус (вече е забелязал душичката, че като обуя бели обувки, вземам бялата чанта, а като обуя черни - черната, и даже ми асистира сутрин), но не искам да му налагам нищо. Такова разнообразие на детски дрехи има в момента, че винаги може да се намери вариант, при който детето да се чувства комфортно и в същото време да изглежда прилично.
Сега... като се замисля, радвам се, че тук ходят с униформи.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.08.10 11:27



В Сердиката всичко е опоскано



Hot stuff

Тема Re: Спамка на сянканови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.08.10 11:28



Това ми е запечатано в съзнанието. Навремето си позволих един път под престилката в училище да си обуя новите дънки, които татко ми донесе от "запада", и ме върнаха да се преобличам



Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.