Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спамка на сянканови [re: Пъpпъл]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.08.10 19:59



Аз лично опосках бебешкия гап!


Ми извинявайте, ама бански за 9 лв от 2 части, рокли по 14-19 лв, блузки по 5-9, панталонки от 60 на 14.....ноу комент...



Тема Re: Спамка на сянканови [re: Пъpпъл]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.08.10 20:26



А аз в гардероба си нямам почти никакви официални дрехи. Ако се наложи си купувам....


Миналата година бях решила да ставам елегантна, обаче не става...не ми е дошла музата... е, имам някои по-женски дрехи, но определно залитам най-вече по Есприт, почти всички дрехи са ми оттам, ужас.....като им видя логото и действам като бик на червенкото...
Иначе от спортните стоки най-харесвам Адидас, имам 2 чифта маратонки и дотам...Ако някога някой ми купи 1 анцунг от 200 лв няма да го върна, но ще си го ползвам за почивки в планианат, гората и т.н. Но, наистина Цвете е права..Мъжът на братовчедка ми е ходещ манекен на трите линии. Всичките му анцузи са поне по 300 кинта, и дори не си спомням да съм го виждала с друго облекло...ама...



Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано16.08.10 22:06



на такива цени и аз пазарувам, стига да има някой да ме завлече в магазина. Макар, че като се замисля, ако нямаме нужда не пазарувам много.





Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано16.08.10 22:06







Тема Re: Спамка на сянканови [re: Пъpпъл]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано16.08.10 22:12



на тържеството в края на предучилищната реших да се съобразя с Борис и не го накарах да облече риза. Детето се чувстваше добре. Да, но баща му не пропусна да намекне, че бил като "прошляк", щото половината бяха докарани с черни костюми и бели копринени ризки

Но не беше единствения по-неглиже. Още повече, че ми се повръщаше от думата бал, каквато някои родители използваха за тържеството и затова реших Борис да отиде както той иска на НЕГОВОТО ТЪРЖЕСТВО.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано16.08.10 22:18



бе така като ви чета ми се пали фитила и аз да поразвържа кисията, щото обичам хубавите дрехи, но не ми се дават пари за такива. Ама после бързо ми минава

. Виж при щерка ми като иска нещо винаги е последно, до следващото нещо, което види



Тема Re: Спамка на сянканови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.08.10 22:46



Хехехе, аз съм пълна твоя противоположност...само да ми дадат знак, че трябва нещо да се търси и купува...тръгвам, и то с голям кеф.

И пусто винаги има и още хубави неща, които остават некупени....



Тема Re: Спамка на сянканови [re: Пъpпъл]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.08.10 09:25



Аз също като теб и сърфа бих го облякла за първият учебен ден с дънки, ризка и отгоре може елече или нещо фейшън, с чорлава гелосана коса

.
Дънките за мен са много практично облекло, обожавам ги, лятото ми е най-удобно с потник и дънки на работа (като се им ав предвид, че работя предимно с мъже и не ми е удобно с рокли и поли).
Официялни дрехи нямам, дори сега за сватбата се наложи да купувам всичко - обувки, дрехите .... в гардероба всичко ми е спортно-елегантно предимно дрехи, които са ми удобни. Робувам на няколко вида марки , признавам си и си ги следя и купувам с кеф. Единствено за обувки мога да дам една торба пари без да ме заболи сърцето

Hot stuff

Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.08.10 10:06



Роклите от 64 аз ги накупих на 19 кинта ..... аз опосках за по-големите



Hot stuff

Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.08.10 10:11



То затова онзи ден вече нищо не беше останало...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.