Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спамка на сянканови [re: tswete]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано16.08.10 12:44



В това съм напълно съгласна - ние трябва да ги запознаем със стила. Аз затова на моята анцузи не обличам (дори и в детската е или с панталон или дънки). Почт ивинаги като пазарувам я водя с мен и като купя нещо си говориме с нея с какво може да го носи и с какво не, вече знае и комбинира цветово хаха



Hot stuff

Тема Re: Спамка на сянканови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.08.10 12:49



А моята се пазари всяка сутрин какво точно ще се облича. Сега иска само и единствено рокли. За анцузите обаче се караме, защото свеки предпочита като я гледа така да я облича, и явно се чувства удобно...но знае, че с мен анцунг се носи само вкъщи и в градината зимата евентуално.
Иначе обича всичко в зелено. Любимият й цвят. Дори коментира по улиците като види някой облечен в зелено колко хубав бил....

И много се радва, когато аз съм в рокля...но това се случва мноого рядко, дори понякога почти плаче, молейки ме да се облека с рокля...



Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано16.08.10 12:56



Това със зеленото е направо болест

. Сега подготвям дрехите за второто бебче и, понеже батко му е зеленоок, на семейството на татко му любимият цвят е зелен (всички са руси и със светли очи) и сега съм се зарекла нищо в зелено да не купувам за малкия мъж. Обаче забелязах, че и батко му първоначално е бил почти изцяло в синьо (моя любим цвят), но с времето, бавно и полека дрехите му са позеленели до степен да забравя, че е бил обличан и доста в синьо. Така и на Алекс сега любимият цвят е зеленият и всичко в зелено е хубаво...
Да видим с малкия до кой любим цвят ще го изманипулираме...
Иначе за стила - аз също много тормозех майка ми с какво да се обличам, а Алекс съвсем не е така категоричен. Затова и предполагам, че момчетата не са чак толкова придирчиви към облеклото, а момичетата някак от нас гледат, обличат се и при тях по-лесно се формира стил на обличане. Почти всички наши приятели с момчета нямат проблеми с обличането им, а при момичетата обикновено обличането е свързано с голяма драма...
А и Алекс няма как да се учи от татко си как да се облича - първо не му определя той дрехите, второ ходи на работа все с костюми, а само като нямах момче ми харесваше да гледам малки момчета със сака, панталони и вратовръзки или папийонки...



Тема Re: Спамка на сянканови [re: tswete]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.08.10 13:02




Остави, при нас наистина е драма. През час-два се уточнява с коя рокля ще е днес и утре. А зелени дрехи като се замисля почти няма, но обича зелен сладолед, играе си винаги със зелен пластелин, абе зеленото и зелено сега, какво да се прави....
Имам една приятелка - изключителен естет. И с 500 и с 50 лв по себе си винаги изглежда супер, страшна е. Майка и и баба й са същите - може да нямат фин. възможности и гердана да е от пластамаса, но всичко е на мястото си и брошката и капелата и герданчето...особено ме умили баба й миналата година, над 80 е...обаче е лакирана, червосана и със шапка с периферия...



Тема Re: Спамка на сянканови [re: tswete]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано16.08.10 14:08



аз също съм за панталон, но ако не намеря това, което искам нямам много избор

. А за дънките си права.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано16.08.10 14:10



и аз така си го представям, но и задължително хуб. обувки, че много държа на тях





Тема Re: Спамка на сянканови [re: tswete]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано16.08.10 14:15



при нас интересното е, че Дени поне до 4-5 клас нямаше изисквания към дрехите. Каквото и купех това. Сега вече не така, тя си избира и пазарува дрехите. А има и доста добър стил на обличане. Вярно, че понякога предпочита дънки и маратонки, но винаги са съчетани.

Докато Борис поне от една година

си избира той дрехите и се сърди, ако го карам да облече нещо, което не му харесва. За обувките е още по-капризен. Направо не ми се мисли като порасне



Тема Re: Спамка на сянканови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано16.08.10 14:21



а къде има гап за дечурлига





Тема Re: Спамка на сянканови [re: galia71]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано16.08.10 14:47



брат ми подари на Наско едно лятно костюмче от ГАП, мисля, че го беше взел от The Mall. там имат магазин на ГАП.
На мен обаче ГАП ми се струват излишно скъпи, поне в България.



Тема Re: Спамка на сянканови [re: galia71]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано16.08.10 14:54



на мен ми харесва варианта с дънките:) детето трябва да се чуства добре и удобно в дрехите си, а не да се усеща като бяла врана. хубаво е да има официално костюмче (аз бих заложила само на панталон, който да може да се комбинира с повече ризи, сака, пуловерчета), но наистина на 15.09 всички ще са супер официални, бъдете себе си:)).
бих му сложила нещо по-смело като цветове, да усети празника, а дали ще е официалне костюм или дънки-каквото харесвам в крачка, нямам правила.


по отношение на анцузите-има анцузи и анцузи:)
Мадона ги направи модерни;))
аз много ги обичам като дреха-особено ако е от мекия плюш, имаме два такива чифта, струва колкото официален костюм барабар с ризата, но сакрасиви, удобни, меки и се перат лесно. няма по-удобна дреха за игра.

Редактирано от Пъpпъл на 16.08.10 18:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.