Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спортнови [re: jana]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано19.08.10 13:40



Ясно, няма да е тенис тогава.
Плуване може.



Тема Re: Спортнови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.08.10 13:40



Да, развива добре дробчетата



Hot stuff

Тема Re: майстор на камининови [re: tswete]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано19.08.10 13:59



Цвете за интериорните врати - аз съм много доволна от фирма Канор. Сравнително добри цени, на мен ми харесаха моделите, но все пак ние бяхме ограничени финансово. Магазина се намира срещу Плиска. Ако искаш може да отидеш и да разгледаш ;) Само те ни паснаха като цвят. Успех



Тема Re: Спортнови [re: jana]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано19.08.10 14:03



Това - за развитието на дясната (ако е левичар - лявата) ръка при тениса ни го казаха и на нас, когато записвахме Алекс. Аз тогава търсех спорт, на който въобще мога да го запиша и само тенис имаше като вариант. Засега, 4 г. трениране по 2 пъти на седмица, няма промяна в развитието на лявата и дясната плешка, ръка и пр. Предполагам зависи от това, че самите тренировки са съобразени с годините им - 3-6 г. и са 2 пъти седмично. Със сигурност няма промени, де.
Иначе - плуването е много хубав спорт, много приятен, много полезен и пр. Обаче, има няколко големи обаче-та, дето отказават почти всички от плуването. Едното е, че малките често боледуват. Второто е по-важно - плуването не е и никога не е бил спорт за забавление. То си е блъскане в басейна, умора, еднообразие. А и докато се научиш да плуваш свястно, доста вода изпиваш, доста упоритост ти трябва. Затова почти няма дете, дето да не е записвано на плуване, поне в Бг и почти няма дете, дето да не се е отказало от плуването.
Затова, ако ще е плуване - нека е нещо леко, приятно. Все пак детето е малко, трябва му забавление. Аз виждам сега за Алекс какво представлява плуването - учат ги, с дъска, без дъска и тн. и накрая 5 минути игра, но без скачане от горе. И то няма кой знае какво да се прави във водата. Предполагам все още не мисли за отказване, защото аз големи разяснения му хвърлих. И все пак, винаги след 45 мин. тренировка казва, че е изморен, че е много трудно да се прави това или онова. Радвам се, че не се отказва, но ще го разбера, ако иска. Варненската треньорка много го хвали и държи тук в Сф да му търсим начин да ходи на плуване. И все пак - това са тренировки, обикаляне на басейна, пот и много усилия. А за малко дете ще е просто плацикане, игра. Тогава не го възприемай като спорт, а като начин да се забавлява и да се измори от топлата вода.
Иначе плуването е велик спорт. И сега, години след като не съм влизала в басейна, много рядко мога да направя мускулна треска. Мъжът ми е волейболист и редовно си страда от фитнеса при различните групи упражнения. Имала съм само една травма за 13-14 години трениране. Развиват се мускулите, имат някаква памет и лесно се възстановява форма, кг. Но тренирането на плуване не е лесно и приятно. Всеки спорт, в който има топка е хиляди пъти по-интересен.



Тема Re: майстор на камининови [re: galia71]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано19.08.10 14:45



Изглеждат много добре на сайта. Ще ги проуча сериозно. Много ми харесаха. Мерси за инфото. Ще ми е интересно после да споделиш как са откъм монтаж и на живо.





Тема Re: Спортнови [re: tswete]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано19.08.10 14:45



Ох, сега се сетих как набързо ми се изпари тенис желанието още в първи клас!


Аз нали съм си левичарка и......още на първия урок онзи се разкрачил зад мен и ми показва. И по едно време вика, хайде замахни със всичка сила с ракетата и аз като замахнах с левачката и право в слабото му място!
Как крещя онзи и как ревах от ужас аз......хахахахахахха



Тема Re: майстор на камининови [re: Nasinda]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано19.08.10 14:46



Както е модерно в един друг форум: запис!


Особено за вратите!

Редактирано от dessbess на 19.08.10 14:47.



Тема Re: майстор на камининови [re: Nasinda]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано19.08.10 14:47



Разгледах ги, мерси за инфото. Малко ме притеснява, че са китайски и в нета прочетох, че не стават за мокри помещения. При вас как са в мокрите помещения. Променят ли се от влагата в банята?



Тема Re: Спортнови [re: dessbess]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано19.08.10 15:17



Цвете, да, нещо забавно ми е в главата, не луди тренировки от 3 годишен. Има един огромен спортен комплекс до нас, там имало плуване за майки и деца, за нещо подобно си мисля. Той определено и на водата се кефи, имаха плуване в яслата юли месец, сега плува в басейна пред блока, бе кеф му е.



Тема Re: майстор на камининови [re: tswete]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано19.08.10 15:28



Хубаво е, че идват и взимат точни размери. При нас някои от вратите са по-тесни. Искат подът да е готов. А тези врати с естестения фурнир са много красиви. Можете да ги видите на живо в магазина им на бул. "Черни връх" Ние имахме голяма чуденка какво точно да изберем.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.