Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какви пюретанови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор krisi_mi (Мама на Дони)
Публикувано07.10.10 09:54



Моето мнение е поне до 8 месец готови пюрета, за да съм сигурна, че са съобразени с нуждите на бебето.Аз не съм сигурна дали ще му приготвя правилно пюрето и дали ще съдържа всичкко необходимо.Аз давам на Ганчев и малкия много ги обича.





Тема Re: Какви пюретанови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано07.10.10 11:30



Аз купувам на Гербер и на Овко, когато нямам възможност да му готвя! Не мога да ти кажа кой вариант е по-добър, но имам ли възможност предпочитам да му ги приготвям аз!





Тема Re: Какви пюретанови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано07.10.10 14:39



Аз съм ЗА домашното приготвяне на пюретата, има едно "обаче" - ако купуваш продуктите от пазара няма гаранция как са били отглеждани, докато на ХИПП(а и на други вносни марки) са с гаранция за липсата на химии в пюретата.



Тема Re: Какви пюретанови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано08.10.10 03:29



Аз на Саша й правех сама с пасатора, само като излизахме навьн взимах купешки с нас и винаги имах 10-20 пюрета под рька. Тя сьщо много харесваше на ХИПП пюретата като бяхме в БГ миналото лято. Аз на Гьрбьр не ги харесвам, защото много й оцветяваха устата и трябваше с шкурка да й е тьркам, за да падне оцвенетоно около устата и много се дразнех, купувах й тук на Биич Ньт, но не мисля, че ги има в БГ. Хубаво е да яде и домашно направени, за да може по бьрзо да си свикне с манджите и супите които ти готвиш за вас вкьщи.



Тема Re: Какви пюретанови [re: -Randi-]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано08.10.10 13:42



Дано! Дано наистина няма химии, особено, щом пише, че са "био"...



Тема Re: Какви пюретанови [re: bggal]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано08.10.10 16:12



Аз съЩо вземам купеШки само като сме навън или на път. Иначе предпочитам да готвя прясна храна непосредствено преди консумация...(като имам време след работа де....). В градината също им готвят...НеЩо дори и на бебеШките храни нямам вяра в магазините....



Редактирано от *choky* на 08.10.10 16:18.



Тема Re: Какви пюретанови [re: *choky*]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано09.10.10 07:59



Аз сега в градинката кьдето я водя пьк искат да й нося храна аз...и всеки ден си яде каквото аз й сложа - т.е. готвено от мен и сьм спокойна, че не яде боклуци поне, че наскоро една позната ми разправяше, че ходила в някаква градинка без да се обади само да провери как е дереджето, защото иска да пуска дьщеря й там и каза, че ядяли някаква притоплена/замразена пица и незнам си какво и каза, че е шяла да припадне!





Тема Re: Какви пюретанови [re: bggal]  
Автор snich (top4o)
Публикувано14.10.10 10:04



Първият ми отчет е следния: Нора е наддала 1кг и 50 гр и е пораснала с 4 см за първия месец от живота си

От седмица и нещо хапва за последно най-късно в 1ч вечерта и после се буди чак между 6 и 7 ч сутринта.Коликите отшумяват.В общи линии яде и спи основно.Като е будна си ритка с крачета и гледа спокойно.По някое време й се доспива и понеже не й идва на ум да си затвори очите започва леко да се невротизира,проревава кратко и заспива с лека асистенция от някой доброволец в къщи Според лекарката е абсолютно здраво бебе,но аз се притеснявам от едно нещо - нощният й памперс често е почти сух През деня на всяко ядене е пълен памперса.Само вечер не пишка.Що за чудо е това
Струва ми се и много силна физически.От повече от седмица прави разкошна дъга с гръбчето като е по корем и държи главата стабилно изправена повече от минута (не знам колко точно,защото не съм я оставяла за повече).Като е по гръб и случайно се хване за нещо стабилно успява да се извърти на една страна Вашите хлапета така ли са? Аз си сравнявам с Ренета,а тя милата беше като дроб на тази възраст



Тема Re: Какви пюретанови [re: snich]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано14.10.10 13:45



Браво на девойката - много добре наддава и на ръст и на тегло:) Крис също е желе и половина, а поведението на Нора ми напомня на Дани. Дребния чак сега започва да проявява някакви признаци на повдигане, извъртане, но до обръщане още не сме стигнали. Единствения му начин на придвижване е от легнало положение стъпва на крачета, повдига дупето и се извърта - така може да направи пълен кръг.

И спира до тук. Не може още да се обръща по корем, нито настрани. Вдига главичка в опит да седне, но се получава бегло подобие на коремна преса и до тамОще не може да седи сам - килва се автоматично на едната или другата страна, но пък вече усещам стабилност, като го изправям на крачета.
А за нощния памперс - щом спи спокойно и не плаче, мисля,че не трябва да се притесняваш!





Тема Re: Какви пюретанови [re: snich]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано15.10.10 14:33



Снич, явно ти е пъргава девойката,защото моят син определено не ги умееше тези работи на нейната възраст. Доколкото си спомням Ренета също е била от подвижните бебета, от рано проходилите поне?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.