Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Полово съзряване на децатанови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано30.07.10 14:14



когато станат вече малко по-големи, когато почнат да съзряват полово мисля, че на едно момиче ще му е трудно да говори с баща си за първата си менструация

. Но докато са малки не мисля, че е от значение толкова. Въпреки, че въпросите за бебетата се отправят обикновенно към майките, нали те ги раждат



Тема Re: Полово съзряване на децатанови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано30.07.10 14:50



Докато са малки във почти всеки случай мамето е на топа на устата.


Иначе в цялостното израстване мисля, че е важно да чуят и двете страни - поне при мен беше така и , мисля, нашите го бяха решили много правилно, за да не ми се налага някой "батко" да ме "отраква" и да допълва/коригира това, което майка ми е обяснявала. Едностранното обяснение е нож с две остриета - от една страна спестява наистина неудобство и на питащия, и на отговарящия, но от друга страна ти дава една "пречупена" представа, за това, което се случва в главите на другия пол. За сметка на това, като чуеш едно и също нещо от две гледни точки колкото и да ти е пилешки мозъка все можеш да претеглиш истината и да си направиш собствени изводи. (Това за малко по-големи, де - за 6 годишните >мама, че татковците на малките, доколкото ги познавам, освен бъзици да хвърлят за друго не стават в такива разговори )

Редактирано от surfline на 30.07.10 14:55.



Тема Re: Полово съзряване на децатанови [re: jana]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано30.07.10 16:19



Не мисля така.
И въпреки това има неща, които едно момче е хубаво да чуе точно от баща си (или друг близък мъж), а едно момиче - от майка си (или друга жена). Както е хубаво и обратното...



Изготвям професионално лични и партньорски хороскопи!

Тема Re: Полово съзряване на децатанови [re: vihrogonche]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.07.10 16:35



И аз така си мисля, но пък помня, че всички тези въпроси обсъждах с майка, не ми беше удобно с татко



Hot stuff

Тема Re: Полово съзряване на децатанови [re: surfline]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано30.07.10 22:54







Тема яна,нови [re: incendio]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано02.08.10 16:17



получи ли книжките?!
детската енциклопедия у нас предизвика фурор - много й е интересна на Лората - надявам се да попие нещо от нея, защото въпросите не спират да валят...





Тема Re: яна,нови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.08.10 16:24



не чакам ги



Hot stuff

Тема Бебе на нулева възрастнови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.08.10 16:37





Извадих тази книжка от прашните кашони на моето детство и с нея започнахме "просветляването" на Ния (докато чакам предложените от сърфа книжки) На Ния й е интересна, леснодостъпна е за нейното мозъче

Hot stuff

Тема Re: Бебе на нулева възрастнови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано02.08.10 19:33



имам я, имам я, имам я,

- невероятно красиви картинки... трябва да преровя дълбоките архиви и да я изровя
заради тази книжка ирисите са ми едни от любимите цветя само дано да е здрава



Тема Re: Бебе на нулева възрастнови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.08.10 20:23



И аз бях много щастлива като я открих на тавана. Най-ранните ми спомени свързани с половото ми съзряване са свързани именно с нея

и сега като малко дете с трепет прелиствах страниците й

Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.