Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Беберонска теманови [re: snich]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано02.08.10 07:49



Много ти е хубаво коремчето, Снич!



Изготвям професионално лични и партньорски хороскопи!

Тема бях на преглед...нови [re: incendio]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано03.08.10 14:13



и няма никакви изгледи момата да се роди скоро...


вече е 3003г. обаче плацентата и водите са в отлично състояние и може да изкарат мнооого време още
не знам защо се надявах лекарката да ми каже, че е тръгнала и сега се чувствам адски разочарована
не ми се чака вече...



Тема Re: бях на преглед...нови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано03.08.10 14:35



Закъде бързаш, Инсендио?

Почивай си сега , пълноценно...

При мен беше сходна ситуацията, дълго време нямаше признаци за скорошно раждане и накрая си родих точно на термина.



Тема Re: бях на преглед...нови [re: incendio]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано03.08.10 14:39



още малко търпение. Разочарована си, защото си се била настроила





Тема Re: бях на преглед...нови [re: incendio]  
Автор snich (top4o)
Публикувано03.08.10 15:41



Е! Все пак имаш 12 дни до термин .... Бухтата не беше ли преносена? Ще си излезе човечето ,когато е готово,ама до тогава изобщо не ти завиждам

Топя се като свещ от жега последната седмица,а ако бях влязла в деветия вероятно щях да съм на ръба на нервна криза Стискам палци момата да размисли и да си съкрати престоя в корема ти



Тема Re: бях на преглед...нови [re: incendio]  
Автор snich (top4o)
Публикувано03.08.10 15:46



А име избрахте ли?
Честно казано теглото ми се струва недостатъчно,ама те изчисленията са относителни,а и какво ли ти разбирам аз





Тема Re: бях на преглед...нови [re: snich]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано03.08.10 16:36



имаме няколко имена, но не сме се спряли на нищо конкретно... сигурно ще решим като я видим, а вие имате ли име?!?! нали таткото трябваше да реши този път?

иначе официално термина ми е тази неделя - на 08.08... т.е. от следващия понеделник трябва всеки ден да се разхождам за мерене на тонове (което мисля да си спестя, но през ден може и да се прежаля) и ако не родя до 15ти, на 16ти трябва да вляза в болница за преносване

което изобщо не ми се ще да ми се случва...
а теглото пък на мен ми се вижда даже много...



Тема Re: бях на преглед...нови [re: incendio]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано03.08.10 17:11



Аз пък ще стискам до 38ма седмица, защото докторът ми се връща от отпуска чак на 5.09. Така че, споко, ще си каже момата кога иска да излезе. А, щом искаш да побърза, разхождай се повече, макар че и вечер няма хладина.



Тема Да питам вас нормално ли е?нови [re: incendio]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано03.08.10 17:41



Зълва ми е бременна - термин 16.10.2010. Малко говори за бременността си, освен ако не питам. Не се вълнува или поне не го показва. Ходи на консултации, но не я гледали всеки месец на ехографа. Полагали се два прегледа. Това явно от години си е така и не е променено. Гледали са я още веднъж в 19 седмица за развитие на плода. Та се чудя това стига ли.

Аз няма да съм спокойна ако е само това. Мен са ме гледали нон стоп, но да кажем, че аз имах някаква предистория и проблеми. Мисля, че вече няма такива консултации - добър ден, добре ли си и тонове. но май има. Надявам се всичко да е наред. То не, че моите консултации с Дени не са били същите, но все пак е било преди сто години



Тема Re: Да питам вас нормално ли е?нови [re: galia71]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано03.08.10 17:50



Бе я остави зълва си на мира. Доколкото ми е известно в Германия, Австрия на два пъти се гледа на видеозон, освен ако нямаш някакъв по-специален пакет осигуряване. Доколкото знам и в САЩ се полагат 2 видеозона.
В Бг също се полагат 2 видеозона по ЗК, но се правят разни други изследвания, които показват състоянието на майката, на бебето, така че споко. Не й се меси. Може би обсъжда с някого, но не иска да обсъжда с теб. Аз също не държа много да говоря за бременността си, особено с хора, за които смятам, че не са добронамерени или пък са склонни да ме поучават. Затова категорично не говоря на работа за това и ми е много добре.
Иначе аз си ходя на частни прегледи всеки месец, а в началото, с всичките проблеми, ходех на 2 дни. Но това е само, когато има някакви проблеми. Иначе докторката по ЗК дори ми казва да не прекалявам, след като са ме гледали миналата седмица в частния кабинет, да не ме гледа и тя. Няма кой знае какво да се е променило, а има данни, че на бебето много не му харесва тоя ултразвук.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.