Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Беберонска теманови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано30.07.10 23:25



Аха... ясно. Благодарско!





Тема Re: днес...нови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано30.07.10 23:26



Инсе, а какво стана със запека на Лорката?



Тема Re: Беберонска теманови [re: bggal]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано30.07.10 23:40



ами мен не ме питаха

акушерката направо ме дръпна и ме сцепи...
след това пробвах сигурно 5-6 марки и модели на предпазителите (силиконови и каучукови) но Лора категорично отказваше да захапе което и да е от тях...



Тема Re: днес...нови [re: bggal]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано30.07.10 23:43



ще свикне, но бих ти препоръчала да сложиш още едно гърне в стаята, в която прекарва най-много време - когато и е пред очите е съвсем различно...



Тема Re: днес...нови [re: -Randi-]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано30.07.10 23:48



смляно ленено семе... през ден в супа, попара, мляко с бисквити, или направо с лъжичката (тя го харесва)
мисля, че причината е в яслата... вече има голямо подобрение де... няма ги истериите, ревовете, страха, стискането...
ох... като се сетя какво беше и ми се реве... дано от септември да няма същия проблем, че от сега се стресирам...





Тема Re: днес...нови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.07.10 09:33



Ееее, честито ви ново креватче!

Ние стая тая година се отказахме да правим, догодина...
Браво на Криси! Тя е моята гордост! Аз точно се бях отчаяла тотално, когато нещата влязоха в релси с памперса..от раз!
Криси, по въпроса с гушкането ....разбирам те. Но ако знаеш на какъв хал съм....Ани заспиваше сама без проблеми докъм 1.10 месеца. Разболя се нещо, разкисели се, аз я взех в спалнята и до днес....е ад...всяка божа вечер трябва да лежа опната на спалнята докато заспи, страшно е тормозещо това, не става иначе и това си е. Изпада в истерии, става от кревата, идва в хола и после вместо 1 час, трябва да лежа 2 докато се успокои. Имай предвид, че Саша ще започне да нахитрява с възрастта, и в никакъв случай не трябва да поддаваш, ако не щеш да плачеш после!

Редактирано от dessbess на 31.07.10 09:34.



Тема Re: днес...нови [re: dessbess]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано31.07.10 23:38



Оф, днес бяхме в майка и си носихме гьрнето с нас...и познайте едно пишкане в гащите и едно акане в новите които сменихме от предишният инцидент

а незнам колко пьти е слагах...дано да стане както dessbess казва

За гушкането, виждам я, че хитрее вече и затова и започнахме да я оставяме сама, преди с гушкането и глезнето по 1 или 2 часа се преспивахме и на обяд и вечер, по точно вечер ако я сложа по кьсно от колкото си лята заспиваше за има няма 15 минути, но иначе...лиготии, шпагати, катерене по главата ми, песнични, игри, олеее...умирах направо...сега поне заспива сама може да помрьнква и поплаква, но я оставям ако не се изправи в леглото й в повечето случай си заспива сама...



Тема за ритуала при изписваненови [re: incendio]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано01.08.10 15:27




мацки, я споделете в БГ какви са практиките при изписване - на кого какво се носи... защото аз съм крайно не-наясно

много съм далече от мисълта, че мед. персонал те изпраща с подаръци, както беше в ПТ, и този път да съм подготвена какво да нося аз на тях...



Тема Re: за ритуала при изписваненови [re: incendio]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано01.08.10 15:36



Нещо да ги почерпиш и букет цветя на акушерката, която ще ви предаде беба! Аз им оставих една погача, торта и кутия шок.бонбони!





Тема Re: за ритуала при изписваненови [re: incendio]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано02.08.10 06:52



цветя и бонбони. Все пак изписващите може да се случат акушерки дето почти не си ги виждала. Екипът, който ме израждаше почерпих преди това




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.