Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Беберонска теманови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано24.07.10 14:44



Е, ако не си със секцио ще си е при теб!
Аз да си призная, навремето....

, хич не ми беше зле сама в стая. Леле как звучи само! Ани я взимах на всеки три часа и я държах при мен за по час, после я връщах и се цедях, ръчно и си лафех с момичетата.



Тема Re: Беберонска теманови [re: incendio]  
Автор snich (top4o)
Публикувано24.07.10 16:14



Бързо сменяй Цветето за 21.09,че аз я обърках предния път и бях обещала да се поправя

И може да добавиш Светозар на steffy и Вяра на Vendome



Тема Re: Беберонска теманови [re: incendio]  
Автор snich (top4o)
Публикувано24.07.10 16:31



Инсе,както Деска каза не е до необразованост,а до желание да се занимават с родилките.И да,има вариант някой отвън да им бута пари,за да ти обърнат внимание,или да си платиш легитимно на частно и да си получиш вниманието без да се молиш.При нас в АГ предлагат ВИП стая,за която си плащаш и получаваш повече внимание.С Ренета лежах до въпросната ВИП и направо се пуках от яд как същата сестра,която при всеки мой въпрос отговаряше с обиди и саркастични коментари,после отиваше при жената във ВИП-а и веднага сменяше тона и физиономията си

А такива екстри като консултант и джаджи за кърмене ,за каквито говори Криси .... мечта. Болницата,в която ще раждам сега е частна и предлагат съвсем различни условия.Подробности ще има след събитието



Тема Re: Беберонска теманови [re: incendio]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.07.10 16:57



Стискам палци





Тема Re: Беберонска теманови [re: bggal]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано25.07.10 00:30



Помпите "Медела" се едно невероятно чудо на техниката, аз имам опит с такива и то с професионалните, които има в родилното и после при нужда ти се отпускат назаем от аптеката. Едно такова чудо струва близо 1000 евро, затова и не си ги купува всеки, но помпането на кърма с тях е песен.

Минусът е, че човек свиква на лесното и не се научава да се цеди на ръка, както беше при мен. При извънредни случаи бих се справила, но определено не ми иде отръки.



Тема Re: Беберонска теманови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано25.07.10 00:33



Инсендио, на мен ми мериха редовно температурата в родилното- даже по 3 пъти на денонощие май беше... Все пак всеки възпалителен следродов процес може да се хване бързо при завишена Т.



Тема Re: Беберонска теманови [re: -Randi-]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.07.10 21:46



аз пък нямах нищо за цедене

като трябваше да захранвам и първите каши трябваше да се правят с "млякото на бебето" по час-час и половина съм цедила 10-20-30 мл... 35 мл. е максимума който успях само веднъж да изцедя за 1ч.30м.
това с помпа де - на ръка не успях и капка да източа...
а пък си кърмех година и половина без проблеми и никога не съм дохранвала - Лората само като новородена опита АМ, и това което не можа да изплюе го повърна веднага



Тема Re: Беберонска теманови [re: snich]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.07.10 21:49



ами аз със сигурност ще си поискам ВИП, но въпроса е да има свободна стая - все ми е едно дали ще е самостоятелна или двойка...
а на теб ти стискам палци всичко да ти е наред - ти окончателно ли си решила да раждаш секцио?!?!



Тема Re: Беберонска теманови [re: snich]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.07.10 21:50



дано даде - а на Луната как й се казва отрочето, че така с въпросителни е малко много тъпо....





Тема Re: Беберонска теманови [re: incendio]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.07.10 21:51



пу... жалко - времето за редакция е изтекло... някоя от модките дали няма да може да редактира?!?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.