Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: бях на преглед...нови [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано04.08.10 13:35



За Инсето ли залагаме? Казвам ,че ще е на термин (8-ми),но стискам палци да е утре





Тема Re: Да питам вас нормално ли е?нови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано04.08.10 14:40



По време на моята бременност имах поне 5 ехографа(не си спомням вече точния им брой), като само за един (или два?) доплатих, тъй като бе по мое желание. Официално в Гертмания се полагат два такива прегледа, но повечето , които познавам, са били гледани почти всеки месец, ако искат. Зависи и при кой гинеколог ще попаднеш, някои не ти вземат пари за това. Написах си мнението, защото чужбината не е еднаква навсякъде.



Иначе не всяка жена изживява бременността по еднакъв начин- има такива, които не са в еуфория от случващото се с тях.



Тема Re: Да питам вас нормално ли е?нови [re: incendio]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано04.08.10 17:43



На мен сьщо ми се полагаха 2 видеозона за цялата бременност и ние си платихме за 3та която беше на 3Д/4Д, която разбира се ние искахме! Аз сьщо не мисля, че трябва да ходиш всеки месец, за да си спокоен, че всичко ти е наред с бебето, тук при нас сьщо, ако си плащаш ще ходиш всеки месец да те гледат, но каква е ползата? Ако нещо не е наред, и да го гледаш нон-стоп и да не го пак няма да си е наред и само ще се депресираш излищно!



Тема Re: бях на преглед...нови [re: incendio]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано04.08.10 17:56



На мен ми е чуждо и да ги дьрпаш и да ги ТЬРКАш С ХАВЛИЯ

wtf?????
Единственото нещо което някога някои ме е посьветвал е било да се мажа с кремче, как прави incendio независимо дали зьрната са ти вдльбнати или не?! Божеее......ужас!



Тема Re: Да питам вас нормално ли е?нови [re: bggal]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано05.08.10 06:55



например мен 6-тия месец ми се увеличиха околопл. води, което се видя на ехографа. И гинеколожката ми пусна още изследвания. Може би просто човек като му се случи нещо и става параноик, а при нас по-гелемият беше мъжът ми





Тема Re: Да питам вас нормално ли е?нови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано06.08.10 18:27



бях пак на тонове... главата на бебата още си се "мандахерца" съвсем свободно... дано се заклещи скоро, че не ме оставя да спя вече 4та нощ





Тема Re: Да питам вас нормално ли е?нови [re: incendio]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано06.08.10 20:50



Стискам палци



Тема за хората и опашкитенови [re: incendio]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано06.08.10 22:12



мацки, не знам как е при вас, но на мен последните седмици много много лошо впечатление ми правят хората наоколо.... като ми се наложи да се наредя на някоя опашка в който и да е магазин (даже в аптеките) до момента, само над 70-годишните баби ми отстъпват ред заради корема


много тъпо ми става - къде ли е отишла толерантността на народа толкова ли бързат



Тема Re: за хората и опашкитенови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано06.08.10 22:29




така е! най-отстъпват жените, коита са възрастта на майките ни, и такива като нас, плюс циганките! Пубертетки, баби и мъже...зарежи!
Аз ходех с часове пеша, даже в зимата и една от причините беше да не ме гледат натрапчиво а-ла "уф, тая бременна...сега да ставам ли..."
ч



Тема Re: за хората и опашкитенови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано06.08.10 23:01



точно тия на нашата възраст не си мърдат от местата - една днес в аптеката даже се опита да мине пред мен, обаче бабката, която ме пусна й спретна скандалче






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.