Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Подарък за 6-годишнонови [re: snich]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано13.07.10 23:21



Моят кръщелник стана на 6 миналия месец, взех му енциклопедии за животни, в момента бил на такава вълна. Но го научих от майка му, защото не го виждам особено често.... Та и аз като снич бих казала - защо не звъннеш на майка му за една бърза консултация

?



Тема Re: Матраци за "големи" децанови [re: flor4eee]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано14.07.10 09:28



Всичко съм раздала - легла, колички, дрехи, бебешки играчки....
Предпочитам да помогнат на някого, който има нужда от тях


Не ме гони носталгия, харесва ми да гледам как децата растат и преминават в следващ период.
Е, запазила съм и от двамата разни малки сладки дрешки, за които не мога да повярвам, че са им ставали.




Тема Re: Матраци за "големи" децанови [re: snich]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано14.07.10 09:30



Много добре те разбирам - ей така миналата есен лежах с Боби в Инфекциозна болница...И то аз го гледах....

Не знам дали майка ти е права или не - ти си я познаваш, но на всеки и при всеки може да се случи.
Стискам палци да се стабилизира детенцето и да забрави скоро за тези неволи.




Тема Re: Подарък за 6-годишнонови [re: mishellinna]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано14.07.10 09:33



Боби в момента е на тема енциклопедии - за животни, за кораби, за самолети....
Много обича пъзели, но от големите - сега редим един светещ, на Равенсбургер.
Обича също така да си сглобява и моделира разни неща - модели на самолети например.




Тема Re: Боби след лагеранови [re: surfline]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано14.07.10 09:37



Май не остана време да ви спомена, че Боби беше на лагер за 14 дни на Царево с детската градина. Снощи се прибраха. Е, няма такава радост - не дпря да бърбори и да ни разказва как е минало, къде са ги водили, какво са правили. Че и Нептунова вечер имали.


Върна се един почернял и порастнал сякаш... А с беба бяха неповторима гледка - прегръдки и целувки, голяма радост, че пак са заедно.




Тема Re: Матраци за "големи" децанови [re: incendio]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано14.07.10 09:42



Детските са на HAPPY DREAMS, двулицеви. Много съм доволна от тях, аз самата спя с удоволствие там.

Водят ги за деца до 14 години мисля, уж предпазвали от изкривявания...Едва ли е много вярно, но след като Боби легна на 15 вида матраци си избра този. Та и на бебка взехме такъв.




Тема Re: Боби след лагеранови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано14.07.10 09:44



14 дена си е доста време

.



Тема Re: Подарък за 6-годишнонови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано14.07.10 09:47



като споменахте енциклопедии се сетих, че всички деца на тази възраст много харесват една поредица - Драконология, Пиратология и т.н.
Ето една от тях





Тема Re: Боби след лагеранови [re: galia71]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано14.07.10 11:06



Да, баща му не искаше да го пускаме, но някакси успях да го убедя, че Бобчо вече е порастнал и можем да му имаме повече доверие.






Тема Re: Спамска алоха!нови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.07.10 11:22



В голям размисъл съм....детската градина на Ани има договор с немската градина "Ерих Кестнер" и създавата немска група. Всеки ден по 4 учебни часа им се плямпа на немски. Струва 900 лв за цялата уч година. Една позната си е записала детето....Аз още не съм звъняла да питам ила ли още места, но много я хвалят тая немска група. Чудя се, по принцип искаме Ани да учи в 73-то, което си е до нас, то нали е немско и все си мисля, че за 3 години живот и здраве направо ще го проговори..

. От друга страна ние с мъжа ми и сричка на немски не знаеме..., а и не искам да съм от ония амбициозни майки дето само се чудят как да си натоварват децата. Ох, хем сърби, хем боли...Ами ако боледува често тогава какво?...
Дайде съвет...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.