Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Внимавайте с ибупрофенанови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.07.10 09:38



Дес да ти призная и аз на моменти съм така, но Ния е от децата, които вдигат за отрицателно време до 40 и нагоре градуса и си е притеснително, но всеки път си повтарям и гриза нокти, но чакам (не винаги има ефект) .... защото наистина е добре детето само да се пребори и да изгради имунитет.

Hot stuff

Тема Re: Внимавайте с ибупрофенанови [re: jana]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано01.07.10 16:34



Бе то и мойта голямата вдигаше от раз 40 градуса,но в повечето случаи с беладонна и мокри кърпи овладявахме положението! Обаче имам наблюдения и от приятелки ,които нямат моето търпение или имат лош спомен от някой гърч/не дай си Боже!/ така че всеки си знае положението и детето до къде може да е търпелив и докъде не .

Луд умора няма!


Тема Re: Внимавайте с ибупрофенанови [re: svobodna2]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.07.10 16:36



Точно казано - нямам търпение да дочакам резултата



Hot stuff

Тема Re: Внимавайте с ибупрофенанови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано03.07.10 17:23



Аз също давах на Борис когато беше малък Нурофен, защото наистина само той му действаше. Но кумата ми, която е докторка ми каза да спра, че не бил съвсем тестван при малки деца, това беше може би преди 4-5 год. и спрях да го ползвам. Сега давам само над 38,5 градуса и то Ефералган, по нейна препоръка.

Сега на морето говорихме с една майка, която от две години насам лекува децата си при педиатър хомеопат и то след като някакъв лекар в Пирогов я попитал нормална ли е да дава на дете си толкова лекарства (било с алергии и др. неща) Та тя ми разправяше, че дори вдигала с хомеопатчни лекарства темп им над 40 градуса, когато са болни и за 3 дена вече били на крака. Но казваше, че първите пъти, когато го е правила не е била на себе си.



Тема Re: Внимавайте с ибупрофенанови [re: NikiFin]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано22.07.10 05:04



На Алекс панадолът му смъква по-бързо температурата, но получава диария от него. От нурофена не му става нищо, но пък по-бавно сваля високата Т.
Винаги започвам да давам лекарство след като Т е над 38 градуса. Но и моят син като Алекс на Цветето вдига скорострелно висока Т, няколко пъти ми е вдигал до 40.5 градуса. Не го пожелавам никому това!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.