Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема слънце, комари и други гадини...нови  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано18.06.10 23:21



споделете моля, какви репелентни продукти ползвате за дребосъците - кремчета, спрейове, кърпички?!?!?!?!

и съответно слънцезащитни продукти - аз до момента ползвах Мустела, но те от месеци нямат внос в БГ и ме е страх да купя остатъците в аптеките, предвид изтичащия срок на годност





Тема Re: слънце, комари и други гадини...нови [re: incendio]  
Автор snich (top4o)
Публикувано19.06.10 00:11



Срещу ухапвания тази година взех OFF. Иначе много ми похвалиха Занзано на Чико май беше.За вече ухапано мажа с Фенистил вече 5 години и съм супер доволна. На мен не се доверявай за слънцезащитни,защото Ренета е мургава и дори без мазила пак не се зачервява от слънцето.За себе си вземам Орифлеймски за преди и след слънце,защото имам приятелка дистрибутор.Тази година взех на Авене 50+ ,защото клубната ни Галя и още 1-2 лични познати са много доволни от него.Има го и в детски вариант,а е и медицинска козметика все пак.



Тема Re: слънце, комари и други гадини...нови [re: incendio]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано19.06.10 08:11



Аз ползвам репелент АУТАН, а слънцезащитни на бЮбХЕН. Понеже забелязвам по моята кожа, че слънцето от година на година става все по-лошо - мажа всички!




Тема Re: слънце, комари и други гадини...нови [re: incendio]  
Автор asinka (консултант)
Публикувано19.06.10 09:25



Off имат специален репелент, който предпазва и от кърлежи

Плъзнали са навсякъде тия гадинки.
Слънцезащитен за децата ползвам Daylong kids. Повече от доволна съм. За козметиката на децата така или иначе разчитам на козметика предписана от лекар и предимно на нетака популярни марки.



Тема Re: слънце, комари и други гадини...нови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.06.10 09:59



Реве ми се като дойде летният сезон заради тези гадинки. Ния от 2 дена е ухапана от комар и дупето й е ... четворно

, малкото пръстче на ръчичката й е дебело колкото рамото ....
Иначе за купувам от кърпичките на Чико и действаме с тях, ефикасни са (когато се сетя да я наклепам). За слънцето винаги досега е била с Avene много са добри, първата година детето се върна като албинос от морето, нямаше пропуск или зачервяване, но от миналата година ги смених с Vichy 30, а за първите дни на слънце задължително спрей на същата фирма, но 50-ка.

Hot stuff

Тема Re: слънце, комари и други гадини...нови [re: asinka]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано20.06.10 00:32



И аз ползвам Daylong за бебо, препоръча ми го аптекаря, засега Дени добре го понася. За незнаещите, той е с 24-часова защита, маже се веднъж на ден.

От Сърфа разбрах, че според Еко-теста слънцезащ.козметика на ДМ> babylove > е с много добри показатели, които по-скъпи марки не успяват да достигнат.
Аз все пак се реших на другата козметика по-горе, тъй като преди време бебо се обрина леко от един крем на babylove и затова не ми се експериментира на този етап.



Тема Re: слънце, комари и други гадини...нови [re: snich]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано20.06.10 11:35



Така е. Да добавя само (може и да съм го писала преди), но Avene-то е много водоустойчиво. След дълго киснене във водата като излезем пак се вижда слоя. Иначе се нанася супер лесно. И още нещо. Имат промоция до края на юни. Не знам дал и е само в аптека "Премиум" от където купих. Вчера видях и щанд в мол София, но не обърнах внимание дали я има промоцията. А намалението е сериозни, май 20%. 50+ беше 38, а го купих за 30лв. Купих и на още две приятелки





Тема Re: слънце, комари и други гадини... [re: galia71]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано20.06.10 11:38



заглавието на темата ми е страшно смешно!!!



Тема Re: слънце, комари и други гадини...нови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано20.06.10 11:38



ние сме през цялото време с 50-тка

. само мъжо се маже с по-нисък фактор.



Тема Re: слънце, комари и други гадини...нови [re: galia71]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано20.06.10 11:40



наскоро чух, че 50-ката пречела да се синтезира витамин Д в тялото от слънцето, не зная дали е верно, просто споделям




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.