Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тоби на 3!нови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.07.10 13:59



Флорче, да ви е жив и здрав Тоби, нека бъде мнного щастлив!


Подаръците са направо супер....точно по Тобин вкус и на татко му!
Представям си само какво щастие е било!



Тема Re: Тоби на 3!нови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано12.07.10 14:15



Да ви е жив и здрав и расте едно спокойно, любознателно и усмихнато дете





Тема Re: Тоби на 3!нови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано12.07.10 14:43



Момичета, благодаря ви за пожеланията!
Да, много големи подаръци наистина тая година... колелото е от дядо ми, от април месец е поръчал милия, а това Ферари баща му го гледа от както Тоби беше 3-месечно бебе... Боже, колко далечно ми се виждаше тогава да имам 3-годишно дете ;)
Супер мина вчера всичко, сутринта празнувахме с децата от яслата, малко ми беше тъпо, че само 4 дойдоха, но пък се оказа, че 5 деца са достатъчно за парти. След обяд бяха големите подаръци, вечерта гледахме мача (мъжа ми не посмя да го гледа някъде навън) с детегледачката на Тоби и мъжа й. Намазах и нова прическа


Днес ще празнуват в яслата.
Сори за спама.



Тема Re: Тоби на 3!нови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано12.07.10 15:12



бързичко минава времето

. Ще видиш, че след три твоето момченце ще започне много бързо да расте и да се променя



Тема Re: Тоби на 3!нови [re: flor4eee]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано12.07.10 15:58



Страхотни подаръци и цял ден празнуване - по-хубаво от това - здраве му кажи! Да те радва много големият вече Тоби /защото след 3 наистина сякаш стават големи изведнъж/, а ти между другото пусни едно фото с новата прическа, че съм многооооо любопитна







Тема Re: Тоби на 3!нови [re: mishellinna]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано12.07.10 16:23



Аз нямам търпение да расте момчето, колкото по-голям става, толкова ми е по-интересен... но и се радвам на всеки момент.
Мише, ми на последната снимка съм с новата прическа бе, не си ли личи?!



Тема Re: Летни фотосинови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано12.07.10 20:09



ама верно изглежда много студено...
каката е направо неузнаваема от последните снимки - голяма госпожица е станала





Тема Re: Тоби на 3!нови [re: flor4eee]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано12.07.10 20:15



момиченцето с пилено на главата да не е Алба?!
колкото повече расте, толкова по-екзотично изглежда... да ти е жив и здрав!


а подаръците са страшни



Тема Re: Тоби на 3!нови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано12.07.10 23:42



В Немско има интересно правило за броя на децата на рождено парти - на колкото години е детето, толкова и да е броя на гостенчетата. Има логика в това, тъй като едно малко дете не подбира от големи празненства, не може да се концентрира в/у голям брой гости. Така че е станало идеално , че дечурлигите са били по-малко от очакваното,не е важно количеството, а качеството в случая.





Тема Re: Тоби на 3!нови [re: flor4eee]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано13.07.10 10:28



И от мен на патерица голямо честито на Тоби! Много хубави снимки, а за подаръците...без коментар :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.