Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Летни плановенови  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано07.06.10 11:22



Айде на отчет кой как ще летува тази година- ще плажувате ли, ще планинувате ли, по градове ли ще обикаляте.....?

Ние нямаме грандиозни планове за почивка- след 1-ия рожден ден на дребчо се надявам живи и здрави да се доберем до Бг, на първо време без съпружието. Тъй като родния град е наблизо до морето, смятам да топнем крачета там. След това ни чака, вече в комплект с Половинков, прекосяване на половина България, за да посетим и другите баба и дядо.

Всичко това в продължение на месец и половина.

Същинската почивка ни се иска да я изкараме извън пределите на Бг, някъде на юг, където през началото на октомври все още е хубаво лято- демек я в Южна Турция, я в Южна Испания(Флорчето да се включи с препоръки). Това са ни намеренията, но ще ангажираме хотел чак след като се приберем от родните ни места.

Редактирано от -Randi- на 07.06.10 11:23.



Тема Re: Летни плановенови [re: -Randi-]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано07.06.10 11:50



Много се замислям напоследък по темата.
Родителите ми идват за две седмици първата половина на август, втората половина на месеца Тоби ще е в Холандия с баща си.
Иска ми се септември месец (август е абсурд да ме пуснат в отпуск, много късно се сетих) да оставя Тоби на мъжа ми за седмица и да ида някъде сама, на истинска почивка. Нямам идея къде, ходи ми се в Италия определено, но ако нямам пари, ще е нещо из Испания.
Радни, като казваш южна Испания, на море ли искате да е? Аз на юг съм ходила единствено в Севиля и Гранада, препоръчвам определено, всъщност цялата Андалусия не е за изпускане. Крайбрежната част се казва Коста дел Сол, не знам октомври дали става все още за плажуване, но предполагам.



Тема Re: Летни плановенови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано07.06.10 12:40



О, да, на море, разбира се. Именно Андалусия стои на първо място в листата ми, макар че с малко дете едва ли ще иможем да посетим много забележителности. Важното е да си сгреем кокалите на някой плаж, големи жеги не търсим. Имам позната, която прави там почивка в края на септември, началото на октовмри и хванаха жарко лято - над 30° през деня.
Плажовете там каменисти ли са или пясъчни?



Тема Re: Летни плановенови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано07.06.10 13:11




Ето го моят план! Този път се надявам да го осъществя..към края на лятото обаче...
Иначе някой друг уикенд насам-натам евентуално, каквото изпадне...
за Аниното лято и почивки бабите и дядовците поемат ангажмонт!
А пък..ако взема все пак и пусна някое тото и взема, че го гръмна....не ми се коментира само...



Тема Re: Летни плановенови [re: -Randi-]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано07.06.10 14:39



А-ха, имай предвид, че примерно от Малага (на морето) до Севиля е едно 200 км, до Гранада трябва да е по-малко. За Алхамбра в Гранада билети се купуват май месеци предварително.
Иначе 30 градуса тук не се води жарко лято ;)
А плажовете трябва да са пясъчни.



Тема Re: Летни плановенови [re: dessbess]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано07.06.10 14:41



Дес, това къде е? Не го разпознавам...





Тема Re: Летни плановенови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано07.06.10 15:04



Испанските стълби в Рим

.
Ходила съм там през септември, нямаше и помен от цветята, едва ги разпознах от картичките..... Деска, надявам се да се насладиш максимално на почивката си :))



Тема Re: Летни плановенови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.06.10 15:32



Нашите планове са почти спретнати. В началото на юли море, после на планина и отпуската ми свьршва, но баба й се заема с ниаколко дни на село. А септември ако "слушаме" може да забегнем отново кум някоя планина

. Надявам се промени да няма или поне ако има то да са кьм още пьтувания

Hot stuff

Тема Re: Летни плановенови [re: -Randi-]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано07.06.10 15:33



При мен прозаично - пак Варна. Имах едни хубави планове за Турция, но не успяха да се реализират заради намалелите финанси.


Боби е малко разочарован, но поне ще е при баба и дядо. А преди това ще го пратя на летен лагер от детската градина в Царево.




Тема Re: Летни плановенови [re: flor4eee]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано07.06.10 16:14



Не е съвсем така с билетите за Алхамбра. Може през интернет да се поръчат. Може и на място да се купят. Поне есента от Севиля беше така - можеш да си ги купиш още преди да си стигнал до Алхамбра.
Ако имате интерес - може да разгледате в интернет. Има доста информация. И Андалусия наистина е много красива и особена. Не е като Мадрид и Барселона.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.