Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Дребните на 2007-ма....нови  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано08.09.09 10:18



Януари

Февруари
20.02 – Руслан на pepel
21.02 – Ема на jabolinka

Март
02.03 – Даниел на mishellinna
04.03 – Криси на topi
08.03 –Ния на mimy
15.03 – Ирен на ninina
16.03 –Вики на little.monkey
21.03 –Васи на кикирики
30.03 – Ради на manene

Април
20.04 – Яна на _dexter_
27.04 – Тони на anamari

Май

Юни
25.06 – Калина на mamanakali

Юли
06.07 – Георги на VillyGG
11.07 – Тобиас на florchee

Август
26.08 – Лора на incendio

Септември
04.09 – Борис на redd
13.09 – Емилия на Краси
16.09 – Александър на margo
29.09 – Джейсън на Scarlet81

Октомври
25.10 – Атанас на Ала-Бала
26.10 – Даниел на FLUKY

Ноември
04.11 – Валентин на fascinated oceanid

Декември
02.12 – Валерия на Astarte
20.12 – Ники на Raboteshtata


Хайде, мацки, на чисто.....







Тема Re: Дребните на 2007-ма....нови [re: mishellinna]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано08.09.09 10:30



Хайде първа с последните слънчево-морски снимки:


Иначе за хвалене нищо, много е щур, много е палав...на моменти леко трудно ми става да издържам. Миш, не зная с това неспане как издържаш, аз едвам изкарвам с ранното му ставане. Ако се будееш и нощем щях да се откажа.



Тема Re: Дребните на 2007-ма....нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано08.09.09 11:21



Много сте готини на снимките - супер сладки!

Добре ми подейства слънчевото ви настроение
На неспане не се издържа - кой каквото ще да разправя! Вчера съм си легнала в 19,30 и станах в 02,30 с нормалното събуждане на човекО! Само това е начина да си наваксам със съня - една вечер си лягам в полунощ, на следващата рано-рано! И въпреки това пак съм изнервена, уморена и вечно сънлива. Стискам зъби и чакам да навърши 3 - Цвете каза на една от срещите, че тогава започват да спят!





Тема Re: Дребните на 2007-ма....нови [re: mishellinna]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано08.09.09 15:04



виж... аз ако бях на твое място веднага бих го дрогирала с нещо силно преди сън... не си хаби нервите и силиците сега, че ще ти трябват за после!!!!!
пробвай с дормикинд или там каквото има... а пък и той веднъж като свикне да спи по цяла нощ после ще ти е по-лесно





Тема Re: Дребните на 2007-ма....нови [re: mishellinna]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано08.09.09 16:26



Миш, съчуствам ти за неспането......

Тази нощ Яна кашля много - една такава гадна суха кашлица - побърка ни всички. Накрая я взех в мен да е полулегнала и се успокои. Но познай колко съм спала.... Днес съм като улучен самолет - ако трябваше да съм така всеки ден, не знам как щях да оцелея. А кашлицата й е пак от запушен нос, който пък е от кътника. Тази сутрин й надникнах в устата - пробил е мръсникът, чак кръв имаше на венеца. За всеки случай обаче отидохме на лекар, да вземем мерки, да не стане някой бронхит (или каквото там става от сополи и кашлица).
Сега малко за нашата екскурзийка - успяхме да обиколим Търново, после в Карлово. Карлово беше нещо като база, от там ходихме в Калоферския Балкан за 1 ден, след това малко винен туризъм в Старосел. 4 дни бяхме в Родопите, от там - в Пловдив за 1 ден, пак Карлово и накрая се прибрахме. Видях се с много от приятелите ми, което беше страхотно. Яна понесе пътуването учудващо добре, почти не мрънка по дългите преходи. В Карлово си прекара страхотно с единия си братовчед, който й беше почти целодневна бавачка . За малко да види сметката на едно малко котенце - то не беше преследване, носене, стискане, хранене и тормозене на горкото животно. Единственото неприятно нещо беше, че почти нищо не яде докато бяхме в Родопите, но пък изглежда не й се отрази. Само на мен ми се скъсаха нервите....
Добрата новина е, че вече сме новодомци - днес подписахме всички договори, актове и ипотеки за новия ни апартамент . Другия месец ще го постегмен леко и живот и здраве ноември сме новодомци .
Ала-Бала, в Крапец изглежда страхотно, отдавна искам да отида някъде на север, но все не стига времето. Хотелът хареса ли ви, тази градина от него ли е?
Марго, децата ти са много красиви, а с моряшките костюмчета са големи скици



Тема Re: Дребните на 2007-ма....нови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано08.09.09 18:17



Честито! С кеф да си го обзаведете и с любов да си живеете в новия дом!



Хотела в Крапец в на първите снимки, където е басейна...а градината е от Златна рибка в Дуранкулак, където също има хотелски комплекс...къщичките, които се виждат. Хареса ми да ти кажа в Крапец, тихо и спокойно...и понеже е извън сезона спането беше много евтино.



Тема Re: Дребните на 2007-ма....нови [re: _dexter_]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано09.09.09 08:17



Честито ви ново гнезденце, Декс!

Много сладки моменти ви желая там! Пътешествието ви звучи страхотно - добре сте си прекарали! Завидях особено много естествено за....сещаш се....винения туризъм в Старосел!





Тема Да сверя часовника синови [re: mishellinna]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано09.09.09 08:27



Имам питане: вашите деца до каква степен проявяват форма на агресия? Знам,че младото поколение расте доста по-агресивно от предишните, това го е установила и майка ми в детската градина, но незнам до къде са нормалните граници на това поведение. Даниел е обладан от някаква страст да бие, да удря, да хвърля, да троши - и вече започвам да се притеснявам. Тази сутрин примерно, още със събуждането си замята едно плюшено пиленце - преби го от бой! Обяснявах през цялото време, че го боли, че ще плаче, че не се прави така и че ако някой по-голям от него направи същото с Дани и той ще плаче, защото не е хубаво, но без никакъв ефект! Накрая като заключителна част ми лепна изречението: айде да тръгваме за ясла да бия децата там!!!!!!!!!

Не мога да си обясня откъде идва това чуство - вкъщи няма никакви по-агресивни прояви, та ние с мъжа ми не се караме, не ли пък да се бием! Дани го шляпам чат-пат, но по дупето и то с обяснението защо! Никога не е бит, щото ми е кеф! Още повече му давам ясно да разбере, че с проявата на такава агресия е най-малкото интересен, че това не ни харесва, че мама и тати няма да го гушкат, докато се държи по този начин - тоест, че прави всичко друго, но не и да привлича внимание! Изпадали ли сте в подобна ситуация и ако да - как сте излезли от нея?!





Тема Re: Да сверя часовника синови [re: mishellinna]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано09.09.09 08:32



И при нас егоре-долу така...всичко се хвърля, количките издържат не повече от ден-два здрави, докато не отхапе гума или не строши нещо не мирясва. И на нас посяга чат-пат, удари, обясняваме че не трябва, после идва и с най-невинен детски поглед те гали мило... Навън не е агресивен или поне не прекалено, ядосва се само когато някой не му отстъпи играчка, която е харесал. Тогава ходи и плясва детето ...най-често по рамото. Но и той отнася чат-пат шамарчета от другите хлапета.
Домашната агресия не е редовна и честа, но аз я виждам, че съществува. Надявам се да е етап и със силатана приказката да намалее, но дали...



Тема Re: Дребните на 2007-ма....нови [re: mishellinna]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано09.09.09 08:39



И за да те подразня още малко

- донесохме си винце и за Варна . Много съм доволна от единия вид, който вземе, не съм познавач, но ми се струва много добро. Какво стана с вас, нали щяхте да идвате към Варна?
Да ви кажа, моето дете е голяма шматка . Напоследък ги измисля едни, не знам от къде й идват в малката главичка :)). Вече не иска да й разйазвам стндартните приказки, иска напр. да й разкажа за детето, което хапало приятелите си и те вече не идвали да си играят с него. Или за новия апартамент, за Карлово - за такива неща от ежедневието. Аз съм малко вързана с разказването, но се старая . После я слушам, че сама си преразказва. Снощи напр. застанала в коридора и я слушам, че си говори нещо - "едно малко дете живеело с майка си и я щипи, щипи, щипи, и майка му казала да се махне, че била ядосана....." . С баща й паднахме от смях. Настроението й се сменя за секунди - както се смее с глас, изведнъж започва да плаче - напр. баща й забравил да я целуне по брадичката или нещо подобно. От сега си представям какъв пубертет я чака , че и нас с нея.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.