Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Клюкарска теманови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.06.10 10:52



Аз вчера се разрових и чух много добри неща за 51-во, страхотно изглежда като база и обучение. Руското се води наистина елитно, но моята приятелка е в ужас, че нямат собствена занималня а влачат децата в друга сграда, освен това дори и завлечени дотам единственото, което правят е да им пускат филмчета ....



Hot stuff

Тема Re: Клюкарска теманови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.06.10 10:56



Деска



Hot stuff

Тема Re: Клюкарска теманови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано04.06.10 11:04



Да, знам за 126...виждала съм какви индивиди учат там...


Не знам, според мен всичко е субективно. Ето, ти казваш ок за 22, а аз чух обратното. Същото важи и за другите училища.
Ето например 18-то. Сестра ми там научи френския като роден, но класната им беше на световно ниво. От др страна съм учила френски с една нейна приятелка от съседен клас...еми...думи нямам...след 2 години учене в училище френска паралелка, преписваше от мен на изпита в 3 ниво......като това трето ниво е все едно здравей-здрасти!



Тема Re: Клюкарска теманови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.06.10 11:08



Много е сложно и аз съм объркана на кое училище да се спра. Не ме интересува иобщо квартала, то стана ясно, че внашият няма да я запиша и оттук насетне детето ще бъде водено и вземано от училище. Въпросът е обаче "Къде?"

Hot stuff

Тема Re: Клюкарска теманови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.06.10 11:10



Що, какво стана сега?

Hot stuff


Тема Re: Клюкарска теманови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано04.06.10 11:14



сополи и темп....


но пък не й личи особено...от сутринта вършеее като диване!
Избълбука 1 айрян на масата и сега мам деси мие и пере!
Отделно хола е пълен с изрезки....



Тема Re: Клюкарска теманови [re: jana]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано04.06.10 11:36



Ох, на тая тема наистина много мога да пиша. Аз бях изтерясала...сега вече съм една идея по-спокойна.


Помолете приятелки с деца от 1 до 3 клас примерно да ви заемат учебниците за ваканцията и ги разгледайте внимателно. Да не ви се наложи да четете по 3 пъти един урок, за да го схванете....
Не само базата е от значение /дали има басейн няма значение, физкултурен салон и игрищата са къде по-важни/, но има значение какъв материал ще изучават децата.
На занималня може да запишеш детето където пожелаеш, стига да имаш човек да го води по обед.
Важни са преподавателите и учебният материал. А как да изглежда и какво реноме има дадено училище зависи до голяма степен от директора.



Тема Re: Клюкарска теманови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано04.06.10 11:37



И аз да се похваля, снощи бяхме на Lord of the dance, представлението ми достави невероятно удоволствие - музиката, танците, настроението....

. По едно време ми се прииска да съм дребничка червенокоска, тежаща под 40 кила, с бързи краченца
Насладете се





Тема Re: Клюкарска теманови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано04.06.10 11:40



представих си те!
Аз чакам с огроооомно нетърпение втория ден от идващия с гръм и трясък фестивал...



Тема Re: Клюкарска теманови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано04.06.10 11:46



Дес, по-скоро да се оправя Ани. А за изрезките-... сядай и ти да с включиш в творческите занимания.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.