Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Клюкарска теманови [re: galia71]  
Автор snich (top4o)
Публикувано03.06.10 11:19



Честито прието първолаче в желаното училище на Галя



Честит рожден ден на Боби на Таничка! Много здраве и безгрижно детство му желая

Честита годишнина от кръщенето на Аля! Все така лъчезарна да е!

Паулина ,радвам се за хубавата новина! Дано ранното раждане да не остави никаква следа по Тео

Сърфче,какво е това безумно ранно ставане Изумена съм Дано те остави да се наспиш по време на почивката!



Тема Re: Рожден ден!нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано03.06.10 11:57



Благодаря ви за милите думи!
Да ви се връщат прекрасните пожелания и на вашите слънчеви дечица!






Тема Re: Клюкарска теманови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано03.06.10 13:03



Девойки, все повече започвам да се замислям за училище на Аля.

Тези от вас, които са от София може ли да ми препоръчат училища, което все още се славят с добри преподаватели и отзиви! Дано ме разбрахте, от какво имам нужда .........

И още един въпрос дано не ви се стори тъп, при записване в училищата има ли райониране?

Благодаря предварително на всички!



Тема Re: Рожден ден!нови [re: tani4ka]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано03.06.10 13:05



Да ти е живо и здраво детенцето, Таничка! Нека продължава да те радва все така и да бъде твоята голяма гордост! Весел празник!







Тема Re: Рожден ден!нови [re: tani4ka]  
Автор Vendome ()
Публикувано03.06.10 13:12



Честит рожден ден на малкия, нека бъде жив и здрав.



Тема Re: Клюкарска теманови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано03.06.10 13:12



Ей, че ми пълнят душата такива хубави новини!
Браво на Теди! Дано няма никакви други усложнения от по-ранното раждане и само хубави новини да следват!
Като гледам днес спамчето е само за хвалби, та и аз на свой ред:
Вчера, след 10 дни ходене по мъките, записахме Дани в желаната детска градина! Кметът беше разпоредил нулев прием тази година, та бая девойки се усукахме без друга алтернатива, но положението се оправи. И така от 14-ти юни детенце тръгва в "голямата градина"

. На 1-ви юни беше Хабитуриент, снимки ще пусна по-късно в другата темичка и сега вече е нетърпелив да се срещне с новите деца. И другата хвалба е,че на Крис нослето му е чистичко и никаква бактерийка не расте там - камък ми падна от гърба!





Тема Re: Клюкарска теманови [re: mishellinna]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано03.06.10 13:47



и на вас браво. Напук на лошото време да продължават да ни спохождат само добри неща.





Тема Re: Клюкарска теманови [re: Nasinda]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано03.06.10 13:49



уж има, но нали вчера писах, че въпреки всички такива подобни изисквания записах Борис без да отговаряме на нито едно. Явно това в повечето случаи и е само документално.





Тема Re: Клюкарска теманови [re: Nasinda]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано03.06.10 15:40



Свястно училище в София....хм.. за мен няма такова. Като те спре на пътя петокласник да те пита дали имаш трева....


В подфорума на бг-мамма за "Деца в учлищна възраст" има много информация. Чета там от миналата година.
Дори това на метри от нас - прословутата Бастилия /31 СОУ/ бива само ако попаднете на добър преподавател, но това важи до 4-ти клас. Наблюдател съм всекидневно на по-големите ученици....не искам и моето да е част от това.



Тема Re: Рожден ден!нови [re: tani4ka]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано03.06.10 15:56



И от мен сърдечни поздрави за порасналото ти момче!



Насинда няма вече райониране, но все пак ограничи района, че иначе става трудно. Аз мога да ти препоръчам 81СОУ в Младост, но едва ли ще ти е удобно :)
Иначе те тези дето ги водитя добри и аз като немирница не съм сигурна колко са такива...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.