Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Клюкарник  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.05.10 12:45



Направихте ли планове за почивните дни?





Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.05.10 12:46



Да, напук на гадното време



Hot stuff

Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано21.05.10 12:54



Галя, така описано тържеството е било много празнично и красиво! Браво на организаторите!



Деси, весело изкарване на почивката! Благородно завиждам!

Тази година ще видим за какво ще имаме време, но ми се иска и на мен гръцко море!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.05.10 13:00



4акам едната ми сестра на гости, барабар с двете деца и половинката. Ще сме дядовата ръкавичка, но скука определено няма да има.





Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор snich (top4o)
Публикувано21.05.10 13:15



Вихрогонче,благодаря за снимката

Точно от това имам нужда
Деска,сигурно си тръгнала,но все пак искам да ти пожелая приятно изкарване
Гале,радвам се за страхотното тържество.Нашето ще е другата година и се надявам също да се представят добре с организацията.Само не знам дали ще се справя без крокодилски сълзи като теб

Тези почивни дни ще сме по РД и нищо друго не сме планирали.
Днес ще сме на открит урок по английски



Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано21.05.10 13:37



да му е гадно на гадното време отиваме на Хисаря на топъл басейн

. Дано има и малко слънце, че много вече ни се разхожда. Ще бъдем с едно от семействата от голямата ни група, с чийто син Борис играе много. Но на морето бяха стигнали до реплика от другото хлапе: "Мамо, ще се разделям с Борко"

Жалко, че Дени ще остане в София, но и предстоят последните напъни преди изпитите, а и утре е на изпит за сертификат по англ.



Тема за Червената Шапцицанови [re: surfline]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано21.05.10 14:53



Ха сега да видим как се казва

:



Тема Re: Клюкарникнови [re: galia71]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано21.05.10 14:54



Ох, дано да ви огрее наистина.





Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано21.05.10 14:56



Планове за почивните дни нямам, но сега планирам да мина покрай "Пингвини" и да се възползвам от удължаването на промоцията 3книги на цената на 2. Ако знаете как ме сърбят ръчичките

.



Тема Re: Клюкарникнови [re: snich]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано21.05.10 15:28



През почивните дни ще ЧИСТЯ вкъщи - чака ме основно подреждане на книги и дрехи. Ще обърна ВНИМАНИЕ на Алекс. Освен това утре е Черешова Задушница... Прочетох отново разказа "Задушница" на Елин Пелин, поревах си.



Тема Море?нови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано21.05.10 21:01



Как смятате, имайки предвид, че Теди се роди толкова недоносен (но все пак сега е добре), дали ще можем да се класираме с него за кратко моренце септември месец?



Той тогава по коригирана възраст ше е на 4.5 месеца реална 6.5).



Тема Re: Море?нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.05.10 23:15



Защо пък не- стига да го щадите от директно слънце, избягвате престоя навън по обедните часове и като не забравите да нанесете и слънцезащитния крем.. Отделно септември месец лятото вече е по-кротко.





Тема Re: Море?нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор steffy (познат)
Публикувано22.05.10 12:11



Привет и от мен! И ние плануваме моренце в края на август, дори вече съм резервила в този хотел на плажа в Обзор от 26 август до 3 септември:


Тогава бебчо ще е на 7 месеца. И аз много се чудих, но реално погледнато има бебета, които си живеят постоянно на морето, просто не трябва да стоим по обед на плажа. Ние и без това ходим рано сутрин до 11ч. и после след 16ч.

Редактирано от steffy на 22.05.10 12:15.



Тема Re: Море?нови [re: steffy]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано22.05.10 12:59



Аз Аля я заведох на море, когато беше на 5 месеца. Не сме имали проблем, освен факта, че точно тогава реши да вади зъби :)



Тема Re: Море?нови [re: Nasinda]  
Автор steffy (познат)
Публикувано22.05.10 13:01



Ще видим как ще е, баткото го заведохме за пръв път на 2г. и половина. Светозар отсега се е заплюнчил и вече почна 5-и месец, та нищо чудно на морето и той да вади зъби.





Тема Re: Море?нови [re: steffy]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано23.05.10 00:09



И според мен няма проблеми да го заведете на море, стига естествено да внимавате със слънцето. Но имай предвид, че може да не ви остави много да плажувате. Ако е от кротките бебета и ще си седи в количката или на халвията, ок, но на Тоби примерно едва това лято, значи след 2 г., му хареса на плаж. Преди това беше кошмар и аз много бързо се отказах да го водя на плаж (живеем на море).



Тема Re: Море?нови [re: Nasinda]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано23.05.10 01:34



И аз Саша я водих по плажове цяло лято миналата година, а още Май месец бяхме на закрити басейни на почивка, тьй че и аз не виждам проблем, просто се пазете от сльнцето!



Тема Re: Море?нови [re: bggal]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано23.05.10 15:39



Стеф, Личката го водихме за пръв път на море кат обеше на 1г и3 м, а Петя на 6 месеца!Излизахме на плаж към 10 и30 и се прибирахме към 1-2ч! Но през цялото време малаката беше в количката или под чадър! Не съм мазала със слънцезащитни кремове защото мислех, че и е още рано!
Спокойно, ще изкарате едно хубаво море!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Да ви се оплача...нови [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано23.05.10 18:34



Да се оплача, днес водихме Светозар на доктор заради хремата и кашлицата, които лепна от баткото и съм направо бясна. Тъй като Детската клиника ни е на 5 мин., решихме вместо да звъним на Бърза помощ направо да отидем до там. Като пристигнахме обаче, видях на вратата голяма бележка с надпис: "Винимание епидемия от морбили!". Влязох вътре само аз и понеже пред спешния кабинет имаше голяма опашка (основно ромчета) се отказахме да влизаме с бебето. Наблизо има частна детска поликлиника - "Вела" и отскочихме до нея. Там сравнително бързо ни приеха, въпреки че имаше много деца и докторът - възрастен педиатър заяви, че бебчо е със спастичен бронхит, изписа ни капки Зиртек, някакъв сироп и едни имуностимулиращи таблетки. Каза, че кашлишцата била спастична и препоръча инхалация с някакъв кортизонов препарат, забравих му името. Тъй като сериозно се притесних се съгласих на инхалацията. Обаче у мен останаха съмнения относно произхода на кашлицата, понеже бебчо е със доста запушен нос и от това диша трудно - секретът се стича към гърлото. Като се прибрахме реших да потърся второ мнение и повикахме Бърза помощ. Дойдоха след точно 5 мен. Докторът беше млад, преслуша бебето (аз премълчах, диагнозата от частната поликлиника) и каза, че дишането е чисто и се касае за ОВИ и че освен Стеримар от друго няма нужда, щом бебето е без температура.

Кажете сега на кого да вярвам?!! Това което ме накара да подложа на съмнение диагнозата от частната поликлиника е, че на всяко прегледано дете препоръчваха инхалация и съответно взимаха още пари. Утре имаме там безплатен преглед, пак ще го заведа, но при друга лекарка. Ако се окаже, дай боже, че нарочно ни баламосват с тоя бронхит, за да им кихаме пари, ще ги попилея! Да не говорим, че ми изкараха акъла, че детето е едва ли не пред пневмония, а докторът от Бърза помощ категорично каза, че няма такова нещо. Във вторник чак сме при личната педиатърка, дано не е бронхит!



Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: steffy]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано23.05.10 18:52



Слушай внимателно гърдите и давай Стеримар. Във вторник на личната. Стискам палци да не изпуснете положението. Стефи ей така бе на 2 г и уж нищо му нямаше и бум пневмония и...Клацид.





Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: нeмиpницa]  
Автор steffy (познат)
Публикувано23.05.10 19:45



Аз още утре пак ще го водя в тая тъпа частна поликлиника и без това ни се полага безплатен преглед, а и се надявам докторът да е друг, пак да му чуе дишането да видим какво ще каже и тоя път ще искам официален документ с диагнозата, а не написана на рецептата.


Както от Бърза помощ ми дадоха документ за прегледа и диагнозата е ОВИ.

Редактирано от steffy на 23.05.10 19:48.



Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: steffy]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано23.05.10 20:09



Следи положението, че и Саши беше така - на Стеримар и ОВИ, а накрая остър бронхит и КЛАЦИД.
Стискам палци да е малкия дявол и скоро да сте здрави, но второ мнение винаги търси и следвай инстинкта си, аз така се заинатих за снимка и се откри бронхит.



Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: *margo*]  
Автор steffy (познат)
Публикувано24.05.10 22:14



Днес пак ходихме на доктор и без това ни се полагаше преглед в частната поликлиника. Този път при една млада докторка. Дишането на Светозар е абсолютно чисто, което много ме радва! Със сигурност няма бронхит, докторката се съгласи с мен, че изписаните вчера капки Зиртек и сиропа за кашлища изобщо не са подходящи за 4 месечно бебе, каза, че и от инхалации няма нужда. Общо взето мнението й съвпада с това на лекаря от Бърза помощ, препоръча единствено сиропче за кашлицата, която вече не е така на често, но още е дълбока, изписа Проспан и в упътването си пише, че може да се дава на деца под 1 г., така че се съгласих да давам това сиропче за отхрачване. Трябва обаче да продължим с наблюдението и утре съответно сме при педиатърката. Отдъхнах си, че сериозно се бях притеснила.



Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: steffy]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.05.10 10:23



Честно казано от всичките сиропи за кашлица аз май съм най-недоволна от Проспан - ситната така се дави от него, че до сега един път не е минал да го пие и да не се скъса от повръщане(понеже се дави). Много гаден сироп

.
Това с кортизоновата инхалация направо е стряскащо, бря! Тия доктори лекарствата за нищо ги нямат.
Стискам пали за бързо оздравяване на бебока.



Тема Re: Море?нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.05.10 10:26



Пayлинa, според мен си планирайте отпуската тогава, но решете спонтанно дали ви се ходи и къде - на море или на планина(някъде с минерални извори и т.н.) .



Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: surfline]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано25.05.10 13:57



Не знам дали е редно да го казвам като не съм сигурна, ама...
Доколкото помня(блед спомен) Проспана е с бръшлян, д-р беше ни казал, че не се препоръчва при малки деца заради риск от алергична реакция. На детето като бебе съм давала сироп с живовляк на д-р Таис, мисля че има една и съща функция като Проспана.



Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: Solar Wind]  
Автор asinka (консултант)
Публикувано25.05.10 15:52



D-r Tais не се препоръчва за деца под две години.



Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: asinka]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано25.05.10 16:14



Да права си, интересно как съм го пропуснала това на времето. Както и да е, това е пил веднъж като беше на 6м., добре че не е дал реакция.



Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: Solar Wind]  
Автор steffy (познат)
Публикувано25.05.10 16:54



Днес пак водих Светозар на доктор, вече при педиатърката, категорично няма бронхит, добре си е, ще даваме само сиропчето Проспан десетина дни, понася му добре, пие го и се хили. И аз съм фен на сиропчето на д-р Тайс, баткото все него пие, но наистина не става за деца под 1 година, а Проспана става.



Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: Solar Wind]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано25.05.10 19:14



... точно така е за Проспана... напълно си права... тъкмо и на мен това ми дойде на ум... при някой прави алергична реакция, колкото и да е хубав - за деца не става





тинтири-минтири


Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: 3aиpa]  
Автор Eлф (Indian)
Публикувано26.05.10 16:46



Проспана не беше ли този с бръшлян? Моята се натиска да го пие като вода, мнооого го обича, но за съжаление не й помага кой знае колко. То май, никой от сиропите не е кой знае какво... Тук лекарите ме съветват, че е по добре да не пие сиропи.



Поздрави!

Мам, покочей ми джакета!

Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: Eлф]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.05.10 14:01



Ехоооо!





Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано27.05.10 14:03



нещо много си щастлива

Явно в Гърция не е било много дъждовно. Чакаме разказ и снимки



Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.05.10 14:07



Какъв ти дъжд, абсолютен рай!!!!





Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано27.05.10 14:11



поплицика ли се в моренцето?





Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.05.10 14:49



Три пъти през първия ден. Яд ме е, че не се изкъпах в синята лагуна на Адриатическо...какъв разкош беше....





Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано27.05.10 15:05



ще имаш повод да повториш ходенето пак там





Тема Корфунови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.05.10 17:14



Еми ето, че всичко свърши като един миг и се прибрахме благополучно посред нощите...


Мноооого ми хареса. За втори път излизам до Гърция, и въпреки, че и първият път много ми хареса не знам защо отново тръгнах с леки предубеждения...нищо лично, но явно гърците нещо ме дразнят изначално, иначе не мога да си обясня.... Просто си мисля и се чудя, защо тия гърци са толкова надарени откъм красоти. Имам чувството, че не го заслужават, ама коя съм аз, че да ги съдя..
Пътя до Игуменица не е малко, на отиване почти нищо не видях, но вчера бях втрещена от горите тилилейски през които преминахме.. Чукари, но ужасно красиво и величествено...пътуването през Епир минава и през може би над 50 тунела, и ужасни стръмни урви. Аз, нали имам фобия от височина и ми се привиждаха страшни гледки. От 2-3 години има перфектна магистрала и пътя е доста добър, направо не ми се мисли как са пътували хората дотам преди. Тесни, ужасни завои, като серпентини...видях буквално какво означават усвоени европейски пари.
Фериботът от Игуменица до Корфу е 1.45 минути - изключително приятно пътуване.. Слиза се в столицата Керкира, което впрочем е и гръцкото наименование на острова. Оттам нашето селце беше на около 10 км, но се взима за 30 минути. Хотелът беше до брега, така, че кака ви не пропусна да изплиска морето с телеса цял следобяд. Водичката е просто чудесно перфекциозна, кристално чиста, соленка..брр, лееко хладка, но се търпи, дори на моменти много приятна. С една или две думи красота и ЧИСТОТА! След плажа нашата бойна група тръгна да превзема селцето. И моля ви сме тръгнали в обратната посока. Там, все едно е паднала бомба, избухнала е АЕЦ или все едно виждате декор от филм, където всичко е запуснато и евакуирано от години.. Но пък невероятно и неземно красиво - портокали, лимони, жасмини, петунии, едни червени красоти - бугенвиля или нещо подобно, страхотни заливчета...много яко! Къщите затворени, кръчмите също, направо се бяхме постреснали..Оказа се, че животът е в другата посока!
На следващият ден ходихме до двореца на императрица Елизабет - Сиси, която се е лекувала на острова и е построила дворец, в чест на Ахил. Какво да ви кажа - не бях особено впечатлена. Красиво местенце, с хубави градини, ама неподдържани палми и растителност. Пак явно от мързел, събират пари а нищо не вършат...Имаше кололо 5467 статуи на Ахил. Не лошо място, но не и да загубиш около 3 часа там.. Аз явно съм отвикнала да ходя на организирани екскурзии...ужасно беше това изчакване и тотална дезорганизация..След това отидохме за половин ден в столицата Керкира. Чудно местенце, много красиво, според сестра ми типично южноиталианско със всичките му екстри - тесни улички, проснато пране, красиви фасади невероятна растителност и прекрасен уют. Островът не само, че е най-зеленият, но просто цветята там са на особена почит. Феерияяяяяяя. Най-вълнуващото поне за мен беше пътуването през третия ден до Палеокастрица и Сидари. Палеокастрица се намира от другата страна на острова, откъм Италия, и е безумно красиво място, любимото ми. Манастир на един чукар а отвсякъде изумрудени заливи. Много, много, много красиво. Как да се изразя по-точно? Имаше и плажове от пясък, дори къмпинги. Влюбих се! След това отидохме до най-северната част на острова - до селцето Сидари. Оттам вече започва Адриатическо море. Неземно отново! Известно е с Канал Д-Амур - . Все едно си в синята лагуна. Така им завидях на хората - супер топло, пекат се, плуват в Рая!!! Мъжа ми не издържа и понеже не си беше взел банския от хотела хукна да купува бански и кърпи и през цялото време се беше отдал на спротни занимания.. След това се върнахме пак в столицата за малко и хайде към хотела. На следващия ден, последния се пребихме от път, но поне останахме ок. 4 часа в Солун. И там ми хареса, дори много ми хареса..
Настроението беше на 6, смяла съм се глас.
Въобще, сега съм малко тъжна, че морето не е близо до мен.
И още нещо, просто не мога да си представя какви обстоятелства биха ме накарали да избера българското Черноморие за почивка. Мисля, че не се сещам в момента..
За братята гърци - от пръв поглед не ми направи впечатление да са в криза. Издокарани, по кафетата, с моторчетата, пълни заведения, магазините повечето бачкат до обяд. В хотела беше пълно с техни пенсионери, пътуват си хората..Просто не мисля, че някой трябва да ги жали и поощрява. Големи естети по отношение на външна украса по къщите, но и доста мързеливи. Лично мнение де.
Снимките ще ги пусна при фотото!
Искам пак!

Сетих се и за едни плодчета, които растат само на острова. Никъде другаде не могат да виреят, донесени са от Китай. Jова е техният символ едва ли не - правят сладко, ликьор и ги продават и като сушени плодове. Наричат се KumQuats и са нещо като мини портокалчета.
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от dessbess на 27.05.10 21:21.</EM></FONT></P>

Редактирано от dessbess на 27.05.10 21:30.



Тема Re: Корфунови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано27.05.10 17:40



сега след всичко прочетено и видяно трябва да подхвърля на групата идея за пътуване натам.

А има една мацка дето е много добра на организирането на хотели и настаняване



Тема Re: Корфунови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.05.10 21:48



Гале, виж това хотелче! Намира се над нашето и ми направи страхотно впечатление. Там само пихме една вечер, но е страшно стилно и уютно направено. Възхитена съм, собственика също беше изключително гостоприемен, вежлив и т.н.





Тема Re: Корфунови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано28.05.10 10:11



мерси, добавих си го в папката пътешествия и почивки





Тема Re: Корфунови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано28.05.10 10:11



деска, добре дошла... явно страхотно си си изкарала... муц... ае сега се наканете да мръднете към варна







тинтири-минтири

Тема Re: Корфунови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано28.05.10 10:12



деска, добре дошла... явно страхотно си си изкарала... муц... ае сега се наканете да мръднете към варна







тинтири-минтири

Тема Re: Корфунови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано28.05.10 10:55



Нали знаеш, че не съм ходила във Варна от 1987 г?





Тема Къде ...нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.05.10 10:58



мога да намеря плат тафта с цвят слонова кост, обиколих маса магазини за платове и нищо



Hot stuff

Тема Re: Къде ...нови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано28.05.10 11:03



а в магазини за пердета ходи ли?



Тема Re: Къде ...нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.05.10 11:06



поне 3 броя минах



Hot stuff

Тема Re: Къде ...нови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано28.05.10 11:56



на "Екзарх Йосиф" и около Женския пазар има много магазини за пердета, в ДОМКО, Бриколаж



Тема Re: Корфунови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано28.05.10 11:59



Супер звучи, Дес. Бягам да гледам снимки )))



Тема Re: Корфунови [re: dessbess]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано28.05.10 12:34



Значи все едно ИЗОБЩО не си ходила там! Променена е до НЕУЗНАВАЕМОСТ! В ПОЛОЖИТЕЛЕН смисъл!





Тема Сини устни?нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.05.10 18:23



Днес забелязах следобяда, че на дребната горната и устна е синя. Накар я да я оближе и размьрда и се пооправи, но има ли някой идея защо се получава така. В момент в който спре да я използва тя посинява

Това сьм го забелязала отскоро

Hot stuff

Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано31.05.10 11:00



Няма как да не се похваля, в събота каца любовта на живота ми - Аля пристига с цялата си прелест .......Чакам си я с нетърпениееее.....



Тема Re: Евровизиянови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано31.05.10 11:18



Какво ви е мнението за песните и за победителя в Евровизия...

Аз да ви кажа съм малко разочарована....



Тема Re: Евровизиянови [re: Nasinda]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано31.05.10 11:24



Хареса ми как го каза за Аля - "любовта на живота ми"

! Наслаждавайте се една на друга . Какво ще я правиш докато си на работа, има ли "детска градина" в хотела?
За Евровизия не знам, нищо не съм гледала. Ние с Яна харесвахме Миро



Тема Re: Евровизиянови [re: _dexter_]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано31.05.10 11:25



Ами записах я на детска градина в Св.Влас. И след това ще се наслаждаваме една на друга





Тема Re: Клюкарникнови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано31.05.10 11:29



Нагушкахте ли се вече?





Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано31.05.10 11:30



Още не е дошла скъпа - на 05.06.2010



Тема Re: Клюкарникнови [re: Nasinda]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 11:30



чудно

да се забавлявате много



Тема Re: Евровизиянови [re: Nasinda]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 11:32



аз заспах

. Но гърците ми харесаха, както и Азербайджан. А и датчаните



Тема Re: Евровизиянови [re: Nasinda]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 11:33



т.е. ще остане за по-дълго, така ли? Щом си я записала на ДГ? Ако е така ще имате едно незабравимо лято.





Тема Re: Евровизиянови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано31.05.10 11:36



Наси, вярвай ми аз съм още по-разочарована, защото сега ще ми се налага да слушам Лена Майер-Ландрут и бълвоча и през следващите 28 години докато Германия не победи отново

...
Иначе моят фаворит беше Гърция и Украйна(без идиотската качулка)



Тема Re: Клюкарникнови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано31.05.10 11:38



Представям си как ти трепка сърчицето.





Тема Re: Евровизиянови [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 11:44



и сръбската песен не беше лоша, но пичът много фалшиво я изпя



Тема Re: Клюкарникнови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано31.05.10 11:49



Представям си, не ходиш по земята сега нали

Душани те

Hot stuff

Тема Re: Евровизиянови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано31.05.10 12:02



Ех Тами с твоето чувство за хумор всеки път се забавлявам, но иначе си права и то много.....

Аз хванах само края, че бях на парти на плажа, ако ги изнамеря ще ги чуя тези песнички





Тема Re: Евровизиянови [re: Nasinda]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 13:00



Не съм гледала Евровизията, тя кога мина?


зНАЧИИИ, това втората половина на май ми мина като вихър. В събота женихме братовчед ми и тотално рухнах вече....
Наси, кой като теб , а?
Аз днес ще ходя на концерт, 1 от солистите е Анюта! В детската...



Тема Re: Клюкарникнови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано31.05.10 13:09



Браво,Нас, супер си го организирала!



Тема Re: Евровизиянови [re: Nasinda]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано31.05.10 13:15



Песента за Лена не ми е фаворит, средна хубост е за мен.
Сърф, хаха, така ще е, както ти си написала, предчувствам го и аз...)))

Всичко друго, което е танцувално ми допадна- гръцко, френско, исландско, албанско. Румънското парче ми хареса, както и датското, макар че последното ми напомни на откъси от други, вече популярни, изпълнения.
Този път Евровизията ми хареса, имаше добри попадения, нямах чувството, че си губя времето пред ТВ-то.

Дес, браво бе! Тази сватба ти е взела акъла, щом не си усетила кога е била Евровизията.





Тема Re: Евровизиянови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 13:33



Остави се, чалга до дупкааа





Тема Re: Евровизиянови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 13:41



да се представи добре "славейчето ти" да ти напълни очите със сълзички





Тема Re: Евровизиянови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 13:48





Офисът на фирмата, в която работя е във блок на социално слаби. Има доста цигани. И миналата седмица имаше два абитуриентски бала. Е няма да ви описвам какви маанета се носеха. Затваряхме врата, че като звънне тел, отсреща кой знае какво се чуваше



Тема Re: Евровизиянови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 13:52



И в Ихтиман има доста цигани....бяха се скупчили до вратата да гледат...направо настръхнах

...помислих си, ако вземат да излудеят....
Нашата Анюта пощръкля тотално. Не я бях виждала чак в такава светлина. Все едно беше на ЛСД!
Даже скъса роклята, пък рева, пък се преби, танцуваше като същинска пънкарка, 5 човека не можахме да я озаптим. Снимки ще ви пусна др седмица да я видите каква красотница я бяхме стегнали...



Тема Re: Евровизиянови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано31.05.10 13:52



Дес, поне е имало възможност да дръпнеш един кючек, а той действа отслабващо!


А хоро имаше ли на сватбата ?



Тема Re: Евровизиянови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 13:56



Мани мани....първите хора на градо се жениха....

Сватбата на годината!
Братовчед ми и цялото семейство са много уважавани - всички са зъбари, а булката е най-личната мома. Много красива булка, все едно гледам мис Вселена, никакви заблежки, напротив!
Та...целия град знаеше, че и заря имаше...мани не ми говори за музиката - кючеци не видях, защото си легнах по някое време, но чалгата беше......не ми издържаха ушетата, една нормална песен не чух..по моите стандарти!



Тема Re: Евровизиянови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 13:57



ще чакаме с нетърпение снимките





Тема Re: Евровизиянови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 13:58



забравихме си нашето фото и сестра ми снима...та докато се накани да ми ги прати смятай поне седмица...





Тема Re: Евровизиянови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 14:02



ще почакаме





Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 14:15



Вчера водих Борис на тест за готовност за първи клас. На мъжа ми в работата имат организирани беседи за майки - Клуб "Мама". И сега психоложката правеше теста за децата. Беше ми любопитно дребльо как ще се представи. По принцип беше много неангажиран, нито ентусиазъм, нито притеснение, нито някакви вълнения. Нищо. По-скоро даже лека досада, че му нарушавам почивния ден.
А и исках да чуя чуждо мнение, защото според мъжа ми нищо не ги учили в НАШАТА ДГ (а на колежката му детето какво учило

), а аз съм на потивоположното мнение

А психоложката каза, че е перфектен само дето трябва малко повече да парадира така да се каже с това. Да скача и да вика аз мога, аз знам. За това, че не взима участие са ми казвали и в ДГ и в англ. А като го вдигнат винаги знае.

Айде похвалих се



Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 14:30



Днес явно ми е щастлив ден пу-пу и пак ще се хваля



Дени днес беше на изпит по математика. Изтеглих тестовете и верните отговори от сайта на министерството и тъй като милата нямаше търпение до довечера ги сверявахме по тел. На първия модул има 62 от 65 възможни точки, а от втория всички задачи е получила верните отговори, т.е. пак гони максимума от 35 точки, но може да има някоя по-малко, защото всяка стъпка от задачата се оценява и може нещо да е пропуснала

Браво на моето момиче



Тема Re: Клюкарникнови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 14:43



Браво!!!!!!!!! Чудесни новини!


Дано влезе там където иска най-силно!



Тема Re: Клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 14:45



Гале, на една моя колежка момичето, също Деница днес е било на изпит. Колежката нещо не може да намери къде да влезе в сайта и да ги намери тия пусти отговори. Би ли помогнала?



Тема Re: Клюкарникнови [re: galia71]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано31.05.10 14:48



БРАВО и на двете ти дечица! С право можеш да се пръскаш от гордост!







Тема Re: Клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 14:49





Това е линка, но бая зор видях докато успея да вляза на страницата



Тема Re: Клюкарникнови [re: mishellinna]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 14:50



не ме свърта на едно място





Тема Re: Клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 14:52



месеци наред агитирам, че трябва да учи немски и тя беше вече убедена. До миналата седмица, когато ми заяви че иска да учи във Френската гимназия, с втори език немски

,а англ. си го продължава във ФАрос. Аз се съгласявам, не искам да я притискам за избора и



Тема Re: Клюкарникнови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 14:53



мерси!



Тема Re: Клюкарникнови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 14:55



Правилно, нека тя си избере сама....
На колежката сина й е във Френската и по нейни думи нивото е много ниско...
А имате ли предвид 73-то?



Тема Re: Евровизиянови [re: dessbess]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано31.05.10 15:01



Хаха пълно съвпадение, в събота и ние бяхме на сватба, но замести чалга със предимно сръбско и нещата съвпадат. Е имаше и хора, ама ...



Тема Re: Клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 15:12



не ни е удобно за пътуване

А пък лоши отзиви вече се чуват за всички у-ща

и за англ. гимназии, а пък в немската бил голям проблемът с наркотиците. Май СМГ-то още е много добро у-ще, но не мисля че трябва да се тормози с много математика



Тема Re: Клюкарникнови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано31.05.10 15:20



Късмет каквото и да си избере, моята кака за сега се е насочила категорично към СМГ, но пък има още две години да го мисли.



Тема Re: Клюкарникнови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 15:48



браво на нея. По моя преценка Дени няма някакви блестящи математически заложби, та затова не мисля да я натискам за там.





Тема Re: Клюкарникнови [re: galia71]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано31.05.10 15:52



И от мен едно "Браво!" за постиженията на децата ти!



Тема Re: Клюкарникнови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 15:53



благодаря





Тема Re: Евровизиянови [re: Nasinda]  
Автор Vendome ()
Публикувано31.05.10 16:04



Евровизия е пародия на конкурс, използван от комплексирани нации за задоволяване на егото им и за преброяване на имигрантите от различните страни. За толкова години само АББА са направили световна кариера, всички други побеители са неуспели лузъри.



Тема Re: Клюкарникнови [re: galia71]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано31.05.10 17:21



Гале, трябва да бъдеш една много горда и щастлива майка!

Айде утре по този повод - подаръци и изненади



Заслужават си го хлапетата



Тема Re: Инцидентнови [re: surfline]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано01.06.10 12:18



Привет, момичета!
Да ви се оплача - в събота се блъснахме с колата. Няма пострадали, само счупени ламарини. Аз карах, много се уплаших, че бях с децата и мъжа. Още треперя като си спомня. Чувствам се виновна, тъпа, несъобразителна, не знам дали ще имам куража да карам пак.....
Поне се радвам, че успях да предотвратя челен удар, защото оня насреща летеше, а не караше.....
Е, олекна ми малко.






Тема Re: Инцидентнови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.06.10 12:45



Малкият дявол е бил щом всички сте живи и здрави. Адреналина при удара ми е до болка познат (3 случая имам) никак не е приятно, уплаха е голям, стреса също особено като в колата са били децата. Колкото до качването в колата ще го направиш пак, сигурна съм.

Hot stuff

Тема Re: Клюкарникнови [re: galia71]  
Автор snich (top4o)
Публикувано01.06.10 13:02



Браво на децата

Наистина си заслужават подаръци и изненади

Таничка,радвам се,че сте добре.Дано не ти се случва втори път!



Тема Re: Инцидентнови [re: tani4ka]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.06.10 13:02



Таничка, ужас!

На всеки би могло да се случи, не се обвинявай, ако е възможно въобще.



Тема Re: Инцидентнови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано01.06.10 14:07



Слава Богу, че вие сте добре!!!!!!!!!!!!!!!!!
Милата, представям си какво ти е било...дано скоро се съвземеш напълно от стреса.



Тема Re: Инцидентнови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано01.06.10 14:22



наистина е най-важно, че всички сте живи и здрави. Сега гледай бързо да се отърсиш от чувството за вина и скоро да се качиш пак да шофираш. Не го ло направиш, може и да се откажеш въобще



Тема Re: Инцидентнови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано01.06.10 15:16



Чукай на дърво да не се повтаря, а ти се опитай да не се връщаш към инцидента и да преценяваш, дали не се можела да го избегнеш.



Тема Re: Инцидентнови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано02.06.10 09:52



Ей това ми е най-трудното от всичко...






Тема Re: Инцидентнови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано02.06.10 09:54



Успокоявам се да го чуя от теб, като се има предвид от колко време шофираш.






Тема Re: Инцидентнови [re: galia71]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано02.06.10 09:56



Едва ли ще се откажа, но ще ми е трудно....




Тема Re: Инцидентнови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.06.10 11:10



От опит ти казвам, удрят ме (никога аз виновна

), удрям, но винаги зад волана ....

Hot stuff

Тема Re: Инцидентнови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано02.06.10 12:37



знам, аз при някакви незначителни инциденти се спичам





Тема Да се похвалянови [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано02.06.10 12:41





Вчера бяхме на мотивационно интервю на родителите в 18-то у-ще, където искахме да запишем Борис. 60 молби за 30 места в немската паралелка. Нямах надежда ама никаква. А в учителката се влюбих. . Снощи в 19 не беше излязло още класирането. Отива сутринта да видя какво става и да си изтегля оригинала на удостоверението от ДГ, че ми трябваше утре за 6-то. Гледам списъците и наш Борис приет



Тема Днес е Денят на Ботевнови [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано02.06.10 12:45



и на загиналите за свободата на България.

Поклон пред светлата им памет.



А тук с гордост съм стояла на пост на 40градуса през лятото



Тема Re: Да се похвалянови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано02.06.10 12:46



Браво на детето!


И сестра ми учеше там, ама с френски...
Абе какви са тия интервюта?
Тия съвсем са откачили, подозирам, че и с училищата, свестните ще стане или може би вече е, като с детските градини...



Тема Re: Днес е Денят на Ботевнови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано02.06.10 12:56



Дълбок Поклон!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: Да се похвалянови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано02.06.10 13:05



аз не мислех, че ще го приемат, защото критериите бяха по 5 точки, а ние ние нито една не изпълнявахме. Явно класираха по вида на родителите и може би и по дата на подаване на молбата. А в интерес на истината Иво беше толкова убедителен защо искаме детето да учи немски

, как и двамата сме били инженери, как и той имал увлечения в тази посока. Как сме искали да учи в Германия или в Австрия, което е истина де. Живот и здраве.



Тема Re: Да се похвалянови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано02.06.10 13:18



Добре сте се справили значи, честито

! Децата питаха ли ги нещо, или само родителите?
Нашето дете е прието в детска градина, от септември и тя ще е "ученичка". В понеделник сме на родителска среща, да видим.... Мъж ми ходи да я записва и каза, че градината изглеждала много добре отвътре :). Аз обаче нещо не мога да се зарадвам. Хич не искам да си мисля какво ще ми е на първия учебен ден



Тема Re: Да се похвалянови [re: galia71]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано02.06.10 13:20



Дълбок поклон пред делото на Ботев и на загиналите за свободата и независимостта на България!
"Идеята за свободата е всесилна и любовта към нея сичко може да прави".

В отговор на:

Явно класираха по вида на родителите и може би и по дата на подаване на молбата




Ох...... не ми се говори на тая тема. Добре, че се махаме....



Тема Re: Да се похвалянови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано02.06.10 13:29



всички си водеха децата въпреки, че никъде на пишеше, че трябва. Даже Иво ме заподозря, че нещо не съм разбрала. Борис не беше с нас.

Честито и на вашата кукла. Първият ден обикновено е по-спокоен за разлика от първите седмици

. Но дано тя свикне бързо



Тема Re: Да се похвалянови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.06.10 14:32



Честитоооооооооо



Hot stuff

Тема Re: Да се похвалянови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано02.06.10 14:33



благодаря





Тема Re: Днес е Денят на Ботевнови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.06.10 14:53



Поклон



Hot stuff

Тема Re: Да се похвалянови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано02.06.10 15:43



Честито!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.