Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Евровизиянови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 13:48





Офисът на фирмата, в която работя е във блок на социално слаби. Има доста цигани. И миналата седмица имаше два абитуриентски бала. Е няма да ви описвам какви маанета се носеха. Затваряхме врата, че като звънне тел, отсреща кой знае какво се чуваше



Тема Re: Евровизиянови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 13:52



И в Ихтиман има доста цигани....бяха се скупчили до вратата да гледат...направо настръхнах

...помислих си, ако вземат да излудеят....
Нашата Анюта пощръкля тотално. Не я бях виждала чак в такава светлина. Все едно беше на ЛСД!
Даже скъса роклята, пък рева, пък се преби, танцуваше като същинска пънкарка, 5 човека не можахме да я озаптим. Снимки ще ви пусна др седмица да я видите каква красотница я бяхме стегнали...



Тема Re: Евровизиянови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано31.05.10 13:52



Дес, поне е имало възможност да дръпнеш един кючек, а той действа отслабващо!


А хоро имаше ли на сватбата ?



Тема Re: Евровизиянови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 13:56



Мани мани....първите хора на градо се жениха....

Сватбата на годината!
Братовчед ми и цялото семейство са много уважавани - всички са зъбари, а булката е най-личната мома. Много красива булка, все едно гледам мис Вселена, никакви заблежки, напротив!
Та...целия град знаеше, че и заря имаше...мани не ми говори за музиката - кючеци не видях, защото си легнах по някое време, но чалгата беше......не ми издържаха ушетата, една нормална песен не чух..по моите стандарти!



Тема Re: Евровизиянови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 13:57



ще чакаме с нетърпение снимките





Тема Re: Евровизиянови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 13:58



забравихме си нашето фото и сестра ми снима...та докато се накани да ми ги прати смятай поне седмица...





Тема Re: Евровизиянови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 14:02



ще почакаме





Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 14:15



Вчера водих Борис на тест за готовност за първи клас. На мъжа ми в работата имат организирани беседи за майки - Клуб "Мама". И сега психоложката правеше теста за децата. Беше ми любопитно дребльо как ще се представи. По принцип беше много неангажиран, нито ентусиазъм, нито притеснение, нито някакви вълнения. Нищо. По-скоро даже лека досада, че му нарушавам почивния ден.
А и исках да чуя чуждо мнение, защото според мъжа ми нищо не ги учили в НАШАТА ДГ (а на колежката му детето какво учило

), а аз съм на потивоположното мнение

А психоложката каза, че е перфектен само дето трябва малко повече да парадира така да се каже с това. Да скача и да вика аз мога, аз знам. За това, че не взима участие са ми казвали и в ДГ и в англ. А като го вдигнат винаги знае.

Айде похвалих се



Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.05.10 14:30



Днес явно ми е щастлив ден пу-пу и пак ще се хваля



Дени днес беше на изпит по математика. Изтеглих тестовете и верните отговори от сайта на министерството и тъй като милата нямаше търпение до довечера ги сверявахме по тел. На първия модул има 62 от 65 възможни точки, а от втория всички задачи е получила верните отговори, т.е. пак гони максимума от 35 точки, но може да има някоя по-малко, защото всяка стъпка от задачата се оценява и може нещо да е пропуснала

Браво на моето момиче



Тема Re: Клюкарникнови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.05.10 14:43



Браво!!!!!!!!! Чудесни новини!


Дано влезе там където иска най-силно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.