Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Море?нови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано21.05.10 21:01



Как смятате, имайки предвид, че Теди се роди толкова недоносен (но все пак сега е добре), дали ще можем да се класираме с него за кратко моренце септември месец?



Той тогава по коригирана възраст ше е на 4.5 месеца реална 6.5).



Тема Re: Море?нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.05.10 23:15



Защо пък не- стига да го щадите от директно слънце, избягвате престоя навън по обедните часове и като не забравите да нанесете и слънцезащитния крем.. Отделно септември месец лятото вече е по-кротко.





Тема Re: Море?нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор steffy (познат)
Публикувано22.05.10 12:11



Привет и от мен! И ние плануваме моренце в края на август, дори вече съм резервила в този хотел на плажа в Обзор от 26 август до 3 септември:


Тогава бебчо ще е на 7 месеца. И аз много се чудих, но реално погледнато има бебета, които си живеят постоянно на морето, просто не трябва да стоим по обед на плажа. Ние и без това ходим рано сутрин до 11ч. и после след 16ч.

Редактирано от steffy на 22.05.10 12:15.



Тема Re: Море?нови [re: steffy]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано22.05.10 12:59



Аз Аля я заведох на море, когато беше на 5 месеца. Не сме имали проблем, освен факта, че точно тогава реши да вади зъби :)



Тема Re: Море?нови [re: Nasinda]  
Автор steffy (познат)
Публикувано22.05.10 13:01



Ще видим как ще е, баткото го заведохме за пръв път на 2г. и половина. Светозар отсега се е заплюнчил и вече почна 5-и месец, та нищо чудно на морето и той да вади зъби.





Тема Re: Море?нови [re: steffy]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано23.05.10 00:09



И според мен няма проблеми да го заведете на море, стига естествено да внимавате със слънцето. Но имай предвид, че може да не ви остави много да плажувате. Ако е от кротките бебета и ще си седи в количката или на халвията, ок, но на Тоби примерно едва това лято, значи след 2 г., му хареса на плаж. Преди това беше кошмар и аз много бързо се отказах да го водя на плаж (живеем на море).



Тема Re: Море?нови [re: Nasinda]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано23.05.10 01:34



И аз Саша я водих по плажове цяло лято миналата година, а още Май месец бяхме на закрити басейни на почивка, тьй че и аз не виждам проблем, просто се пазете от сльнцето!



Тема Re: Море?нови [re: bggal]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано23.05.10 15:39



Стеф, Личката го водихме за пръв път на море кат обеше на 1г и3 м, а Петя на 6 месеца!Излизахме на плаж към 10 и30 и се прибирахме към 1-2ч! Но през цялото време малаката беше в количката или под чадър! Не съм мазала със слънцезащитни кремове защото мислех, че и е още рано!
Спокойно, ще изкарате едно хубаво море!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Да ви се оплача...нови [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано23.05.10 18:34



Да се оплача, днес водихме Светозар на доктор заради хремата и кашлицата, които лепна от баткото и съм направо бясна. Тъй като Детската клиника ни е на 5 мин., решихме вместо да звъним на Бърза помощ направо да отидем до там. Като пристигнахме обаче, видях на вратата голяма бележка с надпис: "Винимание епидемия от морбили!". Влязох вътре само аз и понеже пред спешния кабинет имаше голяма опашка (основно ромчета) се отказахме да влизаме с бебето. Наблизо има частна детска поликлиника - "Вела" и отскочихме до нея. Там сравнително бързо ни приеха, въпреки че имаше много деца и докторът - възрастен педиатър заяви, че бебчо е със спастичен бронхит, изписа ни капки Зиртек, някакъв сироп и едни имуностимулиращи таблетки. Каза, че кашлишцата била спастична и препоръча инхалация с някакъв кортизонов препарат, забравих му името. Тъй като сериозно се притесних се съгласих на инхалацията. Обаче у мен останаха съмнения относно произхода на кашлицата, понеже бебчо е със доста запушен нос и от това диша трудно - секретът се стича към гърлото. Като се прибрахме реших да потърся второ мнение и повикахме Бърза помощ. Дойдоха след точно 5 мен. Докторът беше млад, преслуша бебето (аз премълчах, диагнозата от частната поликлиника) и каза, че дишането е чисто и се касае за ОВИ и че освен Стеримар от друго няма нужда, щом бебето е без температура.

Кажете сега на кого да вярвам?!! Това което ме накара да подложа на съмнение диагнозата от частната поликлиника е, че на всяко прегледано дете препоръчваха инхалация и съответно взимаха още пари. Утре имаме там безплатен преглед, пак ще го заведа, но при друга лекарка. Ако се окаже, дай боже, че нарочно ни баламосват с тоя бронхит, за да им кихаме пари, ще ги попилея! Да не говорим, че ми изкараха акъла, че детето е едва ли не пред пневмония, а докторът от Бърза помощ категорично каза, че няма такова нещо. Във вторник чак сме при личната педиатърка, дано не е бронхит!



Тема Re: Да ви се оплача...нови [re: steffy]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано23.05.10 18:52



Слушай внимателно гърдите и давай Стеримар. Във вторник на личната. Стискам палци да не изпуснете положението. Стефи ей така бе на 2 г и уж нищо му нямаше и бум пневмония и...Клацид.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.