Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Понеделнишки клюкарникнови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано10.05.10 12:02







Тема Re: Понеделнишки клюкарникнови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано10.05.10 12:15



Айде сега една бърза ретроспекция

.

Яни, темата в бг-мамма е чиста пързалка.

Флорче, честито и всичко най-добро за бъдещето ти. За колело - не е рано, има едни малки (12 цола), които се карат спокойно от по-малки деца.

Дес, успех на Ани с ролерирте, ама да попитам като стара свекърва що ролери, а не прости кънки с 2х2 колелца? Последните са по-стабилни за все още неукрепнали глезени.

Аз да изклюкам, че изкарахме много хубав уикенд на едно близко езеро с още 5 семейства и общо 10 деца. Снимки - във фото темата.

Отивам да пера.



Тема Re: Понеделнишки клюкарникнови [re: surfline]  
Автор snich (top4o)
Публикувано10.05.10 13:14



Флорче,по принцип не е малък Тоби за колело,но дали ще иска да го кара си е до детето.Не знам какво точно е 12 цола,но се разходи по магазините да прецениш кое е най-подходящо за ръста му.
Дес,не знам дали не са множко 160лв .... от друга страна Фила си е марка .... важното е на вас да ви се дават.На Рени ролерите струваха 36 лв на борсите + комплект наколенки,каска и т.н. още 17лв пак от борсите.Но не са ни маркови.Хубавото е,че й прилягат добре,не си криви краката от глезените и /или коленете.Получи ги за миналата Коледа и 5 минути след като ги обу вече се движеше свободно.



Тема Re: Понеделнишки клюкарникнови [re: snich]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано10.05.10 13:21



Флорче, Яна от няколко месеца кара колело - триколка. Преди това краката й не достигаха до педалите и нямаше сила да върти, затова не проявяваше никакъв интерес. Сега пак не е голям фен, но кара повече. Пробваме да я научим на тротинетка, но и там не е особено ентусиазирана (за сега). Трудно й е с равновесието и се отказва много лесно.
На мен ми се виждат много 160 лв за ролери за дете - може да не й хареса на Ани.... Обаче ако й хареса, много бързо ще се научи, сигурна съм

!
Аз се пробвах да се покатеря пак на моите ролери, които си прашасват от 4 години и резултатът беше пълно фиаско!!!! Паднах 3 пъти на почти равно място, защото се уплаших, че се движа много бързо . Сега да видим дали пак ще се престраша - никога не съм била особено добра, но преди поне беше забавно....



Тема Re: Понеделнишки клюкарникнови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано10.05.10 14:00



Ами за колелото избощо не е рано!!!! Според мен много ще му хареса!
За ролерите много-малко какво да ви кажа, мила наша действителност, имаше и по 200 лви то само ролерите, споко!

. Тук не знам в какви борси да търсим.....
То и 1 свестно колело е към 450 лв, като за големи...
За ролкови кънки ще вметна довечера, но нашия така се е заинатил за тия ролери, че не знам....

Редактирано от dessbess на 10.05.10 14:01.



Тема Re: Понеделнишки клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано10.05.10 14:49



Цени за ролери всякакви мога да приема

, но за обикновено хубавите комплектите наколенки-налакетници са около 20 евро тук, детските каски - също. Ако не сте купили още мога да ти взема от тук едни и да ги метна по пощата - след 3 седмици най-много ще са у вас.

А таткото ролери кара ли?



Тема Re: Понеделнишки клюкарникнови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано10.05.10 15:02



Кара той, не кара естествено!





Тема Re: Понеделнишки клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано10.05.10 15:22



Малка ми се вижда още за ролери, може би съдя по племеницата, която дъщеря ми онзе ден учи да кара ролери...а е на 5 и се чувстваше доста несигурна...но си зависи и от детето.
Сърф, аз лично тук от тези кънки, с 4 колелца не съм виждала от много години.



Тема Re: Понеделнишки клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано10.05.10 15:52



на наше приятелче, но то е малко по-голямо му е трудно да кара ролкови кънки, а с ролерите няма проблем



Тема Re: Понеделнишки клюкарникнови [re: galia71]  
Автор snich (top4o)
Публикувано10.05.10 16:38



Няма голям и малък за тези неща.Има само желанието на детето и това ,което му се отдава.
Ренета изобщо не умее да кара колело.Изпада почти в истерия,ако някой се опита да я накара да се качи.Имаме си все пак едно колело за украса в къщи ново новеничко (3 пъти е излизало от къщи) Същевременно беше на почти 4 години като се научи съвсем сама (просто няма кой да й покаже) буквално за 5 минути да кара ролери.Тротинетката е другата й стихия.Нея пък я подкара преди да навърши 3.
На същия принцип е и спорта.Никак не я бива в бягането милата.Много е смешна като се засили

Обаче в катеренето е ненадмината.
Та така.Докато не ги пробвате обаче какво ще им хареса и какво не,няма как да разберете колело или тротинетка,или ролери,или каквото друго се сетите.А може всичко да им хареса




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.