Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Клюкарникнови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано27.04.10 11:37







Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.04.10 13:02



Да се оплача, днес майка трябваше да води Ния за кастинг на тв реклама на алфа банк ... е познайте моето така ревнало, че изобщо не са могли да я успокоят, за да я снимат ..... побеснях като ми звънна майка

Говорехме много преди това, беше предупредена и знаеше и изведнъж ... Не искала да я дават по ТВ ...

Hot stuff

Тема Re: Клюкарникнови [re: jana]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано27.04.10 13:18



Може там нещо да е стреснало - по-големи деца или някой от екипа. Знаеш ли?!

В събота бяхме на открит урок на Хелен Дорон и макар Стефан да бе с деца от неговата група в ДГ всички заедно надуха гайдата докато влязат. Имаше 6-7 г деца, който ги стъпкаха малките, буквално....



Ния е на мама и тате ТВ звездата, това е по-важно!



Тема Re: Клюкарникнови [re: нeмиpницa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.04.10 13:33



Янче, защо се ядосваш? Може да е по-стеснително детето, и аз не обичам да ме дават по тв, какво толкова...нали не си й се карала после, недей, заслужава ли си да я травмираш за глупости?



Тема Re: Клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.04.10 13:39



О не разбира се, че не съм се карала ама ми стана супер тъпо защото докато я подготвях тя беше супер ентусиазирана и въодушевена от факта, че ще яснима, виждали сте как позира на снимките винаги ... обожава да се снима, а там .....



Hot stuff

Тема Учител по английскинови [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано27.04.10 13:58



Може ли някой да ми препоръча добър учител по английски и то за разговорен. За възрастен, не за дете. И не начинаещ





Тема Re: Учител по английскинови [re: galia71]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано27.04.10 14:22



Препоръчвала съм вече. Ходих на курсове в ИЧС и учителката беше много свястна. Тя ми препоръча нейна колежка за моя приятелка. Учителката е млада и ходи у тях, но мисля, че за 2 часа й взима 40 лв. Иначе е много доволна. Ако си от София и не си намериш друг вариант, свиркай. Колежката ми имаше нужда от сравнително интензивно разговаряне, но на добро ниво английски, тъй като работата й е отговорна и е свързана с командировки. Знам, че още продължават, макар че идеята беше преди някаква специализация да понатрупа малко самочувствие.



Тема Re: Учител по английскинови [re: tswete]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано27.04.10 14:26



и при мъжа ми трябва да е на добро ниво. Ако не намеря друг ще ти пиша на лични за координати.



Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано27.04.10 17:49





......no comment!



Тема Re: Клюкарникнови [re: Nasinda]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано27.04.10 17:58



Грхххххх, "beautiful bodies", give me a break! Ужас, срааамм, що трябва да си показваме сеира не знам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.