Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.04.10 13:30



Точно това казах на мъжа ми сутринта докато бяхме в колата, София е страхотна особено пролетта, зелена, цъфнала ........

Hot stuff

Тема Re: Клюкарникнови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано28.04.10 14:33



Всъщност ще си позволя да отбележа, че София единствено през пролетта бива за нещо - лятото като се напече тоя бетон е мега зле, есента с дъждовете и западния вятър е още по-зле, за зимата не ми се говори, но пролетта е чудничка

.



Тема Re: Декснови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано28.04.10 14:39



Аз имам такава "пачуоркска" чанта за плаж/шопинг от дрехите, които носех като бременна - много си я обичам, но ако тръгнете някой да шие да има предвид, че е хубаво крайчетата на парченцата да ги мине на зиг-заг или оверлог, че иначе много бързо се разбридат.



Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано28.04.10 14:40



Аз най обичам София през Август - слънце, зелено, пек и нема никой по улиците!
И май също - като им цъфнат свещичките на Кестените....



Тема Re: Клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано28.04.10 14:45



Мхм - зелените кестени

.



Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано28.04.10 14:54



Хайде тогава да се поздравим - за всички фенове на пролетна София







Тема Re: Клюкарникнови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано28.04.10 15:04



Мерси!


В момента точно отсреща на прозореца ми едни музиканти са разположили синтезатори и китари и се лее нежна инструментална музика...изключително приятно е...като серенада почти!



Тема Re: Клюкарникнови [re: surfline]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано28.04.10 15:26



А да знаеш сега двора на 90-то какъв е хубав. Зелено, без боклуци, тук там дръвчета. И пълен с играещи дечурлига





Тема За любителите на пачуърканови [re: jana]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано28.04.10 16:40



видях, че се интересувате. Ето групата във Фейса на една позната (Кети), която е в София и се занимава с правене на такива килтове:





Тема Къде в София мога да намерянови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано28.04.10 16:43



хубав слинг?

В петък отиваме за бебо, живот и здраве, и искам да си купя слинг. От онези, които могат да се връзват по различни начини, сещате се






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.