Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Какво чух днеснови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано28.01.11 10:43



Хаха, кайма, Тоби на рибата тон казва простичко "месце".

Приготвям се една сутрин, чудя се какво да облека, рокля ли, не ли, мърморя си нещо. Тоби по едно време пита: "Защо льока" (loca на испански е луда). Викам си, а сега де, защо?!

Оказа се, че льока е рокля.

Гледа скокове във вода и констатира: "Батковците първо са мокри, после - доволни".

Друга смешна думичка му е Бапам = Батман.



Тема Re: Какво чух днеснови [re: dessbess]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано28.01.11 17:29



Лаф отпреди половин година:
Алекс гледа Снежанка на Дисни. По едно време ме вика: "Мамо, ела, виж! Снежанка има ХАЛЮЦИНАЦИИ!" Аз така

Но детето се оказа право де В гората през нощта очите на животните й се привиждаха като някакви страшни и големи чудовища, а всъщност не бяха такива. Някой от предните дни му бях обяснила какво означава думата "халюцинация", мисля, че я чухме по Новините. Много ми стана готино и смешно тогава!
П.П. Сори, ако вече съм разказвала тук случката...

Изготвям професионално лични и партньорски хороскопи!

Тема Re: Какво чух днеснови [re: flor4eee]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано28.01.11 21:48



"Дай ми Линейката да полея зюмбюлчето"


"Ях италианска пържолка"- визира се пица с шунка
Отделно се изумих, че знае, че като се смесят червено и лилаво ставало бембено!!!! Като я питам откъде е разбрала, ми казва аз сама си го научих...хехехехе
"Мамо, такто купи ли си билет за концерта ми по балет" - да уточня, че е ходила на балет само веднъж в детската ...явно се вижда вече на сцената. Някой да знае къде приемат височки диванета около 19 кила за балеринки?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от dessbess на 28.01.11 21:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от dessbess на 28.01.11 21:59.



Тема Re: Какво чух днеснови [re: 3aиpa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано23.02.11 11:06



Тези дни чувам само "да, мамо", "добре, мамо", "не се ядосвай, мамо", "обичам те"

. С риск да се урочасам, искам да се похваля , явно сме навлезли в някакъв миролюбив период



Тема Re: Какво чух днеснови [re: _dexter_]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано23.02.11 11:23



Пу-пу, дано и нас да прихване вашият период...





Тема Re: Какво чух днеснови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано23.02.11 15:34



айде да не са ви уроки, но пък и момичето ви расте

започва да усеща радостите, болките, тревогите и на другите

А пък Борис онази вечер нещо баща му му се караше и аз му обяснявам после да слуша татко му какво му говори, но явно и аз леко съм била вдигнала децибелите и той ми вика: "А аз днес толкова много вдигах ръка по немски и госпожата ми писа шестица да те зарадвам, а ти ми се караш" Ей направо ми се скъса сърцето



Тема Re: Какво чух днеснови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано23.02.11 22:44



ох... завидях...



Тема Re: Какво чух днеснови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано23.02.11 22:50



сладур...

Лора днес е разляла чаша вода на пода в хола докато съм била в кухнята - по едно време я надничам, а тя взела един вестик и бърше милата

много смешно и миличко ми стана...
докато не си видях залятия телефон



Тема Re: Какво чух днеснови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.02.11 22:55



Това ми напомня на един разказ на мъжа ми по време на ремонта - те двамата с Ния в къщи, майстори, аз на работа, той боядисва нещо в хола, тя оттатъка си играе кротко, изведнъж казва я виждам с периферията си как почва да притичва към банята с разни кърпи, парцали и накрая с нейната малка кофа за чистене. На поредният път вече му се струва съмнително и я пита какво става, тя отчетливо отговаря - А тате спокойно, нищо особено! и продължава трамбоването между стаята и банята, баща й оставя инструментите и отива да види все пак .... на средата на спалнята изсипан без да иска лунен пясък и решила, че ще го измиие с вода .... на отчаяният поглед на баща й тя отговаря "Спокойно бе тате, нищо особено, аз ще се погрижа" ...

е как да им се сърдиш ..



Тема Re: Какво чух днеснови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано24.02.11 00:57



Новата ни мания след балеринството е "пианото". Имаме някаква йоника с микрофон. По цяла вечер композира басовите клавиши - това е вълка и по-високите тонове за добрите принцеси.

И през 5 минути има няма се провиква по микрофона: "Моляяя аплодисменти за мама Деси и нейната Бъщеря Ани!"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.