Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема кървененови  
Автор velocity22 (непознат )
Публикувано30.03.10 21:31



Дъщеря ми е бременна - 4ти месец. Засега всичко върви добре, но миналата седмица има кървене. Провериха на бебето сърцето... тупаше си нормално... казаха й да не се тревожи... и ако пак така се случи да се обади на доктор...

Аз се чуствам доста найвна по въпроса въпреки а не би - защото имам две дъщери... беше си отдавна де...

Та имате ли подобни преживявания....знам, че може да е опасно...и също знам, че си се случва ...

Благодаря за отговори....



Тема Re: кървененови [re: velocity22]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано30.03.10 23:05



Причините за едно кървене са толкова индивидуални, че не вярвам да се даде единен отговор. Аз не съм имала такова , но по принцип се случва често- по написаното подразбирам, че вече е отминало, което е чудесно и едва ли има повод за тревога.
Стискам палци повече да не се повтаря!





Тема Re: кървененови [re: velocity22]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано31.03.10 06:01



С втората бременност имах кървене още в 7-8ма седмица! После в 14-15та заради кървенето лежахи в болница!
Все пак дъщеря Ви да поговори с лекаря си и той да предприеме нещо, да и предпише лечение!Успех и здраво бебче и пожелавам накрая!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009


Тема Re: кървененови [re: velocity22]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано31.03.10 09:04



Аз кървих в 16 седмица. Имах плацентарен синус. Бебето беше по-големичко и беше притиснало плацентата.



Тема Re: кървененови [re: velocity22]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано31.03.10 09:11



Щом лекар я е видял няма проблем. Аз също имах кървене във 2-ия месец но след 2-3 инжекции се оправиха нещата, но имах частично отлепване на плацентата. Много случаи има, където се кърви около датите на цикъла, това също енормално, не е задължително кървенето да е сигнал з апроблем.
Успех и лека бременност на дъщеря ти



Hot stuff

Тема Re: кървененови [re: Zori_D]  
Автор lilka (минаващ)
Публикувано31.03.10 09:16



И при мен имаше кървене в началото на третия месец. Беше по национален празник и следващи почивни дни.Отидох в спешното и там случих на доста начумерена докторка, която ме прегледа и със стиснати зъби ми каза "жив плод и отлепване на плацентата" и си отиде. Аз останах в кабинета докато си оправя дрехите объркана и ужасена.Тогава дойде при мен една мила акушерка, видя ме разплакана и ми каза, чакай сега ще извикам друг доктор. Дойде д-р Заимов /много съм му благодарна/ и каза че причината за кървенето е съвпадането на деня на цикъла ми отпреди два месеца с деня в който прокървих. Изписа ми нош-па и каза една седмица да си лежа, да не вдигам тежко и да не се напрягам.
Това може да се е случило с Вашата дъщеря. Съветът ми е да се пази повече и да не се тревожи за нищо.
Пожелавам и лека бременност



Тема Re: кървене [re: lilka]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.03.10 09:29



"д-р Заимов " при него съм раждала СПАААМ



Тема Re: кървененови [re: velocity22]  
Автор velocity22 (непознат )
Публикувано09.04.10 22:46



Благодаря момичета (млади жени!) за отговорите!

Научих се нещо за отлепване на плацентата и за кървене около дните на нормалния цикъл...

Дъщеря ми е добре... излезе че кървенето е станало след секс (което не е първото нещо дето споделяш с майка си!) и че лекаря й е казал, че поради хормонални промени понякога се получава някакво натрупване .... около матката (?) и след секс то се разхлабва и затова кървенето ....

И така... бях позабравила всичките треперения покрай пристигането на нов живот! ......




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.