Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема втори миседнови  
Автор kacumoto ()
Публикувано30.03.10 23:34



За ограмно мое съжаление ще трбява да ме изключите от групичката на бременните. Днес на прегледа се оказа, че плода няма пулс и е загинал може би преди около 2-3 седмици.


Ужасно се наревах за пореден път. Вече ми е втори мисед, миналата година юли пак стана същото! Пожелавам на всички момичета от групичката на бременните да са добре, да родят големи и здрави бебоци и аз да съм последната с такива новини.




Тема Re: втори мисед [re: kacumoto]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано30.03.10 23:59



Ох, Кацумото, страшно съжалявам за тази новина!!!


Както изглежда, ще трябва да се правят специални изследвания, за да се открие причината за поредния неуспех...

Прегръдки от мен! Пожелавам ти мноооого сила и късмет следващия път, когато решите да имате бебче...



Тема Re: втори миседнови [re: -Randi-]  
Автор kacumoto ()
Публикувано31.03.10 00:19



Благодаря ти за подкрепата! Дааа, ще трябват изследвания. До сега четох темата на д-р Кременски и ще се свържа с него в най-скоро време.




Тема Re: втори миседнови [re: kacumoto]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано31.03.10 05:55



Много съжалявам мила!





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: втори миседнови [re: kacumoto]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано31.03.10 06:52



много жалко. Плачи си, тъгувай, важното е да се правиш бързо.



Тема Re: втори миседнови [re: kacumoto]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано31.03.10 08:41



Милата ми! Ужасно съжалявам...Поплачи си, успокой се и после направи всичко необходимо да разбереш причинита...и стискам палци за след няколко месеца!





Тема Re: втори миседнови [re: kacumoto]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано31.03.10 09:26



Съжалявам да го прочета


Поплачи си, ще ти олекне, но после се вземи в ръце, разбери причината и в най-скоро време да се похвалиш тук

Hot stuff

Тема Re: втори миседнови [re: kacumoto]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано31.03.10 10:15



Много съжалявам. Надявам се да открият причината и следващият път нещата да преминат както трябва. Ще стискам палци и ще се надявам, защото това все пак е успокоение - да знаеш, че взимаш мерки и нещата ще се подредят следващия път.
За пореден път се убеждавам, че едно здраво дете, износено нормално, не гарантира последващи спокойни бременности. Все повече ми се струва, че бременност без проблеми си е чист късмет. Или пък проблеми се случват на по-ангажираните и образовани майки, които са под по-голям стрес на работа.
Моля те, успокой се, не ни изоставяй! Чакаме те скоро!
Аз имах кръвоизливи в началото и др. проблеми и тогава говорих с д-р Кременски. Правят се изследвания на теб и бащата. При две от моите най-близки приятелки се оказа някакъв фосфолипиден проблем или нещо подобно и пиха аспирин и лекарства за задържане и износиха нормална бременност. Но при едната след първия мисед не бяха открили това отклонение, а чак след втория. Много беше малко отклонението в показателя, но все пак явно вреди.
Стискам палци и съм с теб. Много съжалявам за случилото се...



Тема Re: втори миседнови [re: kacumoto]  
Автор snich (top4o)
Публикувано31.03.10 10:19



Прегръщам те силно





Тема Re: втори миседнови [re: kacumoto]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (новак)
Публикувано31.03.10 10:27



Силна прегръдка и от мен. Пожелавам да се открие по-скоро причината и следващия път да се случат нещата както трябва. Не се отчайвай






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.