Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Клубен бебешки колектив- '09/10  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано23.02.10 23:47



Нова тема, нов късмет!





Малко новости около нас- днес бяхме на контролната консултация, Дени е станал 73 см дълъг и около 9 кг тежък. Държа се мъжки по време на ваксинирането, при първото боцване и дума не продума, при второто вече не издържа и си поплака малко.
Все още не умее да се обръща, но когато лежи по корем забива глава и повдига дупето. При държане на ръцете, се изправя в седнало положение, без да му увисва главичката. Станал е много комуникативен, забелязва всичко около себе си, всеки предмет, който попадне в ръцете ни, привлича вниманието му. Това, което не се е променило е, че си е същия гушльо, както преди- за което нямам нищо против.

И най-вече- поникнали са му 2 зъбчета отдолу. От 2-3 седмици бях спряла да проверявам как е положението със зъбките, докато вчера бебо не ми напъха единия пръст в устата си и не усетих драскане. Кога са избили не зная- в последно време нито Т е имал, нито разстройство, нищо по-специфично, което да ме подсети, че зъбките излизат(освен чесането на венците, но това му беше станало дежурното любимо занимание през последните 2 месеца).



Тема Re: Клубен бебешки колектив- '09/10 [re: -Randi-]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано24.02.10 08:36



Честити ви зъбчета - белички и здрави! За това, че не си усетила симптоми около поникването, можеш само да почерпиш!

Дано и при останалите да е така!





Тема Re: Клубен бебешки колектив- '09/10 [re: -Randi-]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано24.02.10 09:15



Ранди, честити ви първи зъбчета! Те май зъбките мъчат , мъчат бебоците и избиват без да разберем! И аз така на Петя първите зъби ги чаках ли чаках и накрая ги видях вече сериозно поникнали!
Да са му здрави и белички зъбките на твоето сладурче! Мерките ви са много добри! Браво!
Ние приключихме с празненствата по случай РД на Петя! Днес смятам да се отдам на малко почивка! Да видим ще се отдаде ли случай?





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Клубен бебешки колектив- '09/10 [re: Zori_D]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано24.02.10 15:44



Мацки, благодаря за пожеланията! Дано и другите зъбки излизат толкова лесно

.
Сега бебо е с Т заради ваксината от вчера - не е много на кеф , миличкият,ама ще му мине.

Зори, как си почиваш от РД? Аз планувам да отскоча с Дени към Бг малко след рождения му ден и предчувствам какво черпене ще падне при едните и другите роднини...



Тема Re: Клубен бебешки колектив- '09/10 [re: -Randi-]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано24.02.10 16:21



Ми за сега никак! Но самия факт, че само семейството ще си е вечер в къщи ми действа отпускащо!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Клубен бебешки колектив- '09/10 [re: -Randi-]  
Автор Vendome ()
Публикувано24.02.10 22:09



Браво на малкия за понасянето на ваксинирането. Днес сме имали на гости една приятелка на жена ми с нейната деветмесечна дъщеря, момиченцето е хипер активно бебе и вече ходи леко, когато я държат за ръка.

Как се справяте със слюнката и преглъщането й? Понякога, докато приготвяме Вяра за къпане, детето се опитва да я преглътне и се изкашля, не знам, доколко е нормално.



Тема Re: Клубен бебешки колектив- '09/10 [re: Vendome]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано25.02.10 01:53



Здравейте и от нас!
Отдавна не съм писала - ние сме добре, растем и явно ни мъчат зъби. Струва ми се, че скоро ще избият двата отдолу, но да видим.
Излизаме на разходка всеки ден почти, но от 2 дни вали много сняг/дъжд и не сме ходили навън. Но въпреки снега, се усеща, че пролетта наближава. Вече няма минус 358 градуса отдавна. Въртим се около нулата и е много приятно

.
Целувки на всички бебоци:-)



Тема Re: Клубен бебешки колектив- '09/10 [re: -Randi-]  
Автор snich (top4o)
Публикувано25.02.10 09:01



Ранди,пожелавам всички зъбки да избиват леко


Чоки,.....колко са различни географските ширини - вие се радвате като се завърти около нулата,а ние като премине 10-15' Изобщо не сме свикнали на студ.....особено тези дето сме от източна България и всичко ни е меко
Вандом,моите наблюдения са,че всички бебета изглеждат сякаш постоянно се давят

Редактирано от snich на 25.02.10 09:03.



Тема Re: Клубен бебешки колектив- '09/10 [re: -Randi-]  
Автор krisi_mi (Мама на Анди)
Публикувано26.02.10 17:34



Влизали ли сте в Метро с бебешка количка?



Тема Re: Клубен бебешки колектив- '09/10 [re: krisi_mi]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано27.02.10 10:51



Криси, нямам представа относно въпроса ти.

Чоки, дано по-безболезнено избият зъбките!

Момичета, колко бързо се възвърна предишното ви положение в коремната област? Аз отслабнах бързо, но коремът продължава да е доста отпуснат все едно съм в 4 месец бременна.

Вярно, че имах голям корем по време на бременността и е нужно време , за да се свие тази част отново, но.... Както изглежда, без допълнителна гимнастика няма да имам задоволителни резултати. Май-май ще се наложи да правя редовно коремни преси....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.