Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Към Заира и snich :))нови [re: dessbess]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано19.03.10 14:39



В козметичните салони също. Твоите ли ще дупчиш или на малката кукла?



Тема Re: Към Заира и snich :))нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано19.03.10 15:23



По принцип на Ани, ама те, моите май са зарастнали....та ще видим...
А горе-долу колко струва?



Тема Re: Към Заира и snich :))нови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано19.03.10 15:43



А ти как му благодари за жеста?





Тема Re: Към Заира и snich :))нови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано19.03.10 15:47



Тривиално!





Тема Re: Към Заира и snich :))нови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано19.03.10 15:48



а така!





Тема Re: Към Заира и snich :))нови [re: dessbess]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано19.03.10 18:49



Лятото като слагах на Петя обеците мисля, че беше 10лв!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Към Заира и snich :))нови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано19.03.10 20:04



а защо не провериш дали във варна има куклен театър под наем - обикновено е от 1 или 2ма души, представленията са по около 30-40 мин и са за всички възрасти...
аз миналата година мислех да правя РД на Лора на вилата на понята и мислех да поканя

- гледали сме "Мечо Пух" в театър Ариел с нея и Лора беше омагьосана - както и останалите деца...

можеш да провериш дали има нещо такова във варна и колко струва...




Тема статиянови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано20.03.10 16:18



- заповядайте!



Тема Re: Към Заира и snich :))нови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.03.10 14:44



Инсендио, благодаря за идеята, изобщо не бях се сещала....

Май все повече и повече се насочваме към идеята за детски рожден ден на поляна, може би не на самия ден, а в съботата след него. Като гледам Яна - детски кът не може да я впечатли, пък и къде-къде по-добре за децата да се раздвижат на чист въздух :))



Тема Re: Към Заира и snich :))нови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано22.03.10 10:10



стига времето да го позволява аз също съм 100% за рожден ден навън, на поляна, в гората - на въздух...
миналата година бяхме на такъв РД във Варна в ботаническата градина (на север по пътя за албена) - беше много хубаво - има си барчекю, ако решите да правите скара, маси с пейки (един-двама е добре да отидат по рано сутринта, за да запазят хубаво място) имаше огромни поляни за тичане и най-важното - тоалетна

в съвсем прилично състояние с хартия, мивка и сапун даже ... на Лора първия РД също беше на подобно място, но в ПТ и всички останаха много доволни...

и от скромния ми опит мога да препоръчам да инверстираш сериозно в игри и забавления, а не в храна - малки сандвичи или пици, тортата и сериозно количество вода и сокове са напълно достатъчни...


м/у другото аз от сега се притеснявам за РД на Лора, предвид, че бебето ще е най-много на десетина дни, а ако закъснее като нея може и да съм в родилното на същия ден...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.