Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема "Надува се балоооонаааа, упс - кореееемааа..."  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано12.03.10 15:21



Тази песничка една от санитарките ни я пееше всеки път като ни мернеше по стълбите на болницата



Та, коремите се надуват ЗАСЕГА на:

Luna Chocolata - * - тук синята звездичка може и да е реалност вече, но все още нямаме инфо!
Kitten - * с термин: след две седмици!
mishellinna - * с термин: 27-04-2010
insendio - * с термин: 14-08-2010
snich - с термин: 12-09-2010
tswete - с термин: 21-09-2010
kacumoto - с термин: 21-10-2010







Тема Re: "Надува се балоооонаааа, упс - кореееемааа..."нови [re: mishellinna]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано12.03.10 17:04



Миш, има време. Така че стискай зъби. В това положение бих предложила разходки, но като те боли, не знам става ли. Мен киселините ме отпускаха при разхождането. Повтаряй си, че като се роди бебо, ще се оправят тези гадости.
За Дани и аз смятам, че от рано трябва да свикне и затова е хубаво да е с вас. Иначе ние още не сме казали на Алекс, въпреки че е толкова по-голям. Нека малко време да мине, за да сме сигурни че всичко е наред. Ходих при Марков и каза, че всичко е наред, даже предополжи отново мъж, че ще е

, но този разговор за бебето, ми се иска на спокойствие да го проведем, та затова отлагаме. Иначе едно време непрекъснато питаше за бебе, сега не се и сеща. Предполагам, че бавачката (дето вечно се пробва да ми се меси в живота) му е приказвала, сега не приказва и човекът и не пита.
Миш, стискам палци да се измести в някоя друга посока и да те освободи. Ако можеш - движи се повече, разхождай се навън и се срещай с приятели.



Тема Re: "Надува се балоооонаааа, упс - кореееемааа..."нови [re: tswete]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано12.03.10 17:25



Мишле,
Съчувствия за тежките ти изживявания бремелински. Прегръщам те!
За Дани - нека си е при вас, не го давайте на Сандански... ВИЕ си знаете най-добре де, ама някакси ми стана тъжно за дечко... докато вие посрещате новия член на семейството и му се радвате, и се грижите за него, Дани да е далеч от вас, да не ви вижда и да не участва в нищо. Според мен по-добре да е включен, да присъства, да участва, да вижда, чува, пипа, по отношение на ревността имам предвид. Но пак да кажа - вие си преценявате, вие сте родителите. Аз споделям само моето си субективно усещане. Жал ми става, като си го представя - сам без вас в Сандански...



Тема Re: "Надува се балоооонаааа, упс - кореееемааа..."нови [re: vihrogonche]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.03.10 19:31



Мишкова, знам, че отдавна беше решено Дани да отива към Сандански на ваканция...и знам, че сега като прочетеш всички мнения още повече ще се объркаш...
Според мен не търси мнения и съвети...това как ще процедирате трябва вие със Светли даго решите. И на мен ми е мъчно, че Дани, ще е отцепен, но аз няма да съм у вас ...много е лесно така отстрани да се говори...
Притеснява ме, че ако го дадете на ваште после като се върне може да прояви доста по-силна ревност към бебето. Един вид..много изведнъж ще му дойде на човечко новата промяна на статуквото у вас...за това помисли...
Иначе...Сандански е близо, както се казва и да го оставиш у вас и се окаже, че не може да се справите или пък имаш големи болки и си нетрудоспособна колко му е ваште да дойдат и да го вземат...просто си размишлявам на глас де...





Тема Re: "Надува се балоооонаааа, упс - кореееемааа..."нови [re: tswete]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.03.10 19:37



Цвете, радвам се за теб!


момче, момиче...важното е всичко да е ок, нали?!



Тема Re: "Надува се балоооонаааа, упс - кореееемааа..."нови [re: dessbess]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано12.03.10 20:36



Решено е девойки - Дани остава с нас! На мен също ми става адски мъчно като си го представя и се радвам, че Нас днес отприщи темата. Иначе ми беше като буца този вариант с бабата! Ще се справим по-добре ако съм спокойна, а това значи, детенце да си е с нас! Благодаря ви много на всички за съветите!







Тема Re: и моето съветченови [re: mishellinna]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано12.03.10 20:38



Мише не лишавай батко от бебето. Той като вас го очаква с нетърпение, може и да не успява да то покаже, но със сигурност чака. Нека си е при вас, щом и Нас ще е наоколо, съпруга ти ще е в отпуск... какво ще ти пречи дребния?! Помощници имаш. Освен това в началото с бебето почти нямаш грижи... яде и спи. По-скоро аз бих го оставила като стане на към месец-два дребния (абе и тогава няма да го оставя, ама, ако много ти дойде...). Нека си е с вас от самото начало, да дойде в болницата, всичко да преживее... той си е семейство, не го оставяй Миш...





тинтири-минтири

Тема Re: и моето съветченови [re: 3aиpa]  
Автор kacumoto ()
Публикувано17.03.10 23:48



Цвети браво, че не си казала на баткото все още. Аз не можех да удържа фронта, много се изкушавах и накрая го извикахме с татко му и му казахме, като му показахме и мацаницата от ехографа. Обяснихме, че това е снимката на бебето и то е като една точица още.
Е не можете да си представите каква радост беше... Толкова ми стана готино...
Той скача, вика и целия трепереше от радост. Веднага поиска да отиде при баба си и дядо си (те живеят на същия етаж през 2 апартамента), за да им съобщи новината. Разреших му, защото те вече знаеха, но и там направи едно шоу... Страшно ни забавлява

.
Може би наистина беше малко раничко, хем имам горчивият опит от един мисед миналата година. И тогава му казах, та после трябваше да обяснявам къде е бебето, то и на мен ми беше толкова гадно... Абе беше трагедия, но се надявам, че сега няма да стигнем до там и няма да обсъждаме вече такива теми.
Иначе сладура иска вече да се ражда бебето и се пазари да не ни държат в болницата, само да го измият бебето и да му го дават да си го носи вкъщи. Защото онзи ден гледахме снимки на новородени и му обяснявах, че като се родят бебетата са мръсни и той се намръщи и каза Нашето не искам да е мръсноооо!




Тема Re: "Надува се балоооонаааа, упс - кореееемааа..."нови [re: mishellinna]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано18.03.10 12:12



Мише, страшно много се радвам за теб и решението, което сте взели!





Тема Re: "Надува се балоооонаааа, упс - кореееемааа..."нови [re: mishellinna]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано18.03.10 12:27



Не съм влизала тук, т.к. отдавна минаха тези вълнения. Но доста се пооцъклих, докато четях.
Какво даване на Сандански на баткото? Никакво. Баткото е част от семейството и не трябва да се дели в никакъв случай. Аз си казах на Стефан рано-рано и въобще не съм се притеснявала. Спокойно си го прие детето. Идваше на всички ехографски прегледи в частният кабинет на доФтора. Гледаше бебето как расте в коремчето на мама. И при д-р Марков е бил с нас и го гледаше на екрана на плазмата, после искаше вкъщи да му пускам ДВДто с образа на бебето. Голям кеф. Обяснявах му как е той е бил бебе, гледахме снимки, разказвах смешни случки. Знае, че е излязъл от коремчето на мама в болницата и че бебето и то така ще направи, без много подробности - само основното.
Купете подарък от бебето за баткото. Това задължително!
При изписване баткото също задължително на първа линия с бабите. Много снимки и усмивки!
Т.к. в момента съм сама с децата и никой не ми помага всичко гореизброено ми се връща тъпкано - децата са послушни, играят си и се разбират. Баткото много се радва на бебето, целува го, гушка го, помага. Радост голяма. Няма стрес, ревност и мрънкане. Обяснявайте спокойно кое как е, не крийте...



Редактирано от нeмиpницa на 18.03.10 12:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.