Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами аз станах майканови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано04.03.10 21:52



Паулинче, от все сърце ти пожелавам всичко да бъде наред при вас!
Знам, че са необходими много търпение и здрави нерви сега... прегръщам те и те целувам и ви пожелавам много сила и на теб, и на бебо!








Тема Re: Ами аз станах майканови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано04.03.10 22:15



Стискам палци и изпращам цялата си положителна енергия към вас. Дано всичко е ок с Теди. Все пак 1 кг си е голям мъж! Както казва моят син и затваря очи - ще се молим Господ да е с него и скоро всички заедно да сте в къщи.
Сили и на теб! Пиши, ако имаш нужда от нещо. В МД са най-добрите неонатолози и разполагат с най-добрата възможна техника.



Тема Re: Ами аз станах майканови [re: tswete]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано04.03.10 22:24



Поли имаш чифт палци и от мен.! Сигурна съм, че Теодор ще порастне бързо и скоро ще бъдете заедно вкъщи! Да е жив и здрав и всичко да му е ок! Гуш!
Познавам едно детенце, също родено в 29-седмица...ела го виж какъв бабаит е сега!





Тема Re: Ами аз станах майканови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано04.03.10 23:39



Миличката тя....Важното е сега бебчо с хубавото име да е здрав и да расте скорострелно, за да забравите по-скоро тревогите ви!
Стискам здраво палци и ни дръж в течение!



Тема Re: Ами аз станах майканови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано05.03.10 00:29



Честито майче... да ти е жив и здрав Теди!!! Кило си е Кило наистина много време ще постои в кувиоза, но вярвам, че бързо ще наддаде и ще си се прибирате всички заедно в къщи... аз като десбес знам една мацка, дето се роди кило и 100 два месеца и нещо преди термина - фурия и половина е в момента почти на 7 г. е... Бъди силна и вярвай в Теди, щом сам си диша, това значи мноооого... гуш от мен.





тинтири-минтири

Тема Re: Ами аз станах майканови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано05.03.10 06:46



Честито, миличка. Каквото и да се е случило важното е бебчето е добре. Колкото трябва ще стои в болницата само да е живо и здраво. Ще ти е трудно, но нали всички ще свърши

. Имай само търпение и вяра



Тема Re: Ами аз станах майканови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано05.03.10 08:08



Честит малък син, нали знаеш какво означава името Теодор, така че вярвай че ти е дар божи, а и аз ще стискам палци всичко да се развива добре при бебчо.





Тема Re: Ами аз станах майканови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано05.03.10 08:14



Мило майче, честита ти рожба! Пожелавам да расте здраво детенце и да се адаптира бързо към околния свят! Дано скоро си приберете бебчето в къщи живо и здраво!Стискам палци!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Благодаря на всички за подкрепатанови [re: Zori_D]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (новак)
Публикувано05.03.10 09:02



Много сте мили всички!

И ние у дома се надяваме и вярваме, че всичко ще е наред, дано това помогне и на Теди!

Ще ви държа в течение





Тема Re: Благодаря на всички за подкрепатанови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор Vendome ()
Публикувано05.03.10 09:04



Бъдете спокойни и вярвайте в Бог, детето ви ще се прибере у дома живо и здраво и ще стане кораво и силно момченце.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.