Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Къде женска консултация по ЗК?  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано22.02.10 19:08



И на мен ми дойде времето да се запиша в женска консултация. Явно страхът бавно отминава... Решила съм да е по ЗК, защото имам частен гинеколог и съм наясно къде ще раждам. Така че ми трябва добър, свестен или поне нормален доктор за проследяване на бременността. На Сърфа ми върши работа, защото има добри впечатления от нейната АГ, но ми е далеч. На работа съм и няма да имам време за обикаляне. Така че, някъде около СУ, Подуяне, ако имате нещо предвид. В краен случай ще се запиша и в нашата квартална поликлиника в Суха река, ама не съм възхитена от перспективата.
Рових в нета за Вита, но нямат май проследяване по ЗК. Гледах и в Закрила, препоръчаха ми там, но отзивите са ужасни. Иначе и двете болници са ми близо.
Много ще съм ви благодарна за всякакви мнения.



Тема Re: Къде женска консултация по ЗК?нови [re: tswete]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано22.02.10 19:27



Цвете, а защо ти е нужен лекар по ЗК? за изследванията ли? ако да, когато аз бременеех, можеше бременността да се води при джи пи-то. Тя дава направленията за изследванията както и болничните при нужда. Според мен това е добър вариант.



Тема Re: Къде женска консултация по ЗК?нови [re: Acя]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано22.02.10 20:04



Цвете, доколкото знам, и при Джонгова е само на частно. Есента ми трябваше гинеколог със здравната каса, но ми казаха, че не работи с направления....
Аз също имам мой си гинеколог и ходех на консултации в майчин дом...но не бях особено доволна, доста проформа беше...



Тема Re: Къде женска консултация по ЗК?нови [re: Acя]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано22.02.10 22:08



Не съм го проверила в момента, но мисля, че махнаха отдавна тази възможност - личният лекар да следи бременността, защото станаха няколко проблема с грешно установен термин. По-ранни проблемни раждания и преносвания поради неточно изчислен термин.
Иначе джипито ми предложи вариант, но е в св.София, а ми е далече. И,след като няма да ползвам болничните им услуги, сигурно ще е странно там да ми е ЖК по здравната каса.
Продължавам да търся.
Не съм казала специално, но за София става дума.



Тема Re: Къде женска консултация по ЗК?нови [re: tswete]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано22.02.10 23:22



Цвете, в Сухата река мога да ти препоръчам д-р Дорина Герганова - поне преди 3-4 години работеше по ЗК. Много адекватен лекар, помага и при кърмене..А бе с две думи свестен човек е. + 359888385900 и е телефона, ако искаш ще ти потърся и номера в кабинета.





Тема Re: Къде женска консултация по ЗК?нови [re: surfline]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано23.02.10 09:35



Мерси за информацията. Ще разпитам дали работи и ще я посетя. Ако не работи, ще съм благодарна за други предложения. Ако не успея тази седмица да се сдобия с АГ по ЗК, ще изчакам март, защото направлението ще изтече, май...



Тема Re: Къде женска консултация по ЗК?нови [re: tswete]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано23.02.10 10:27



Аз бях чувала за Иван Димитров навремето.....май има кабинет някъде ок МА, и май може с направления...Я разцъкай из нета да видиш



Тема Re: Къде женска консултация по ЗК?нови [re: surfline]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано23.02.10 17:44



Ще се опитам да се свържа с Дорина Герганова. Има добри отзиви в нета. Удобна ми е и като място. Ще пиша какви съм ги свършила.
Още веднъж, благодаря за предложенията.





Тема Re: Къде женска консултация по ЗК?нови [re: tswete]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано25.02.10 22:25



д-р Елица Иванова 17 ДКЦ (до Малък градски театър зад канала), води ми консултациите и при двете бременности, доволна съм.



Тема Re: Къде женска консултация по ЗК?нови [re: Astarte]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.10 09:14



И на мен, и на мен ....

Но си ходех и при моята лекарка. Цвете в МД има женска в поликлиниката на първият етаж и е по ЗК

Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.